Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Omilian Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
2 Omilian Maria Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
3 Korycińska Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
4 Matyka Jan Borkowo Bieg Malucha - 2014 -2013 GTS Borkowo
5 Trojak Emilia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
6 Terebun Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
7 Sołtys Jagoda GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013
8 Sołtys Zuzanna GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
9 Jańczak Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS Dwójka Morena Gdańsk
10 Oryńczak Aleksander Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 82
11 Lewandowska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
12 Lewandowski Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 80 Gdańsk
13 Pawłowska Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
14 Pawlowska Aleksandra Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
15 Suchodolski Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
16 Kulesza Tymon Radunica Bieg Malucha - 2014 -2013
17 Kulesza Szymon Radunica Bieg Brzdąca - 2019-2015
18 Suchodolski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
19 Nowicki Hubert Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku
20 Żelazińska Kornelia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
21 Nowicka Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkola Podstawowa nr 92
22 Trojak Adrian Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 Sp 75 Gdańsk
23 NOWAK KAROL GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 przedszkole nr 63 Gdańsk
24 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa Nr 76
25 ŻUKOWSKA Marta GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 92 Gdańsk
26 Rozmus Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
27 Rozmus Patryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
28 Degtyareva Berenika Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
29 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr. 67 Gdańsk
30 Jaśkiewicz Pola GDAŃSK Bieg Brzdąca - 2019-2015 Gdańsk
31 Szymczak Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 92 Gdańsk
32 Szymczak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 92 Gdańsk
33 Szymczak Helena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 92 Gdańsk
34 Cieszyńska Ala Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
35 Cieszyńska Anna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
36 Gołębiewska Amelia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
37 Jaremko Marcel Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
38 Jaremko Ziemowit Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
39 Borkowski Artur Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
40 MITUŚ LILIANA Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
41 Wierzbicki Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 Gimnazjum nr 17 w Gdańsku
42 Wierzbicka Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku
43 Tuszkowski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 GKS Stoczniowiec
44 Wiktorska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 86
45 Wiktorska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 86
46 Surdy Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 SP43
47 Herzog Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
48 Daniel Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
49 Stępień Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 przedszkole nr 63 Gdańsk
50 Budzejko Witold Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
51 STĘPIEŃ Paweł GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 92 Gdańsk
52 Piernicki Sebastian Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
53 Piernicki Błażej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
54 Urban Maciej Bojano Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp Bojano
55 Durajczyk Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole nr 88
56 Durajczyk Jan Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
57 Bożyczko Kostek Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Żłobek DZECINADA
58 Tymiec Laura Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
59 Naumiuk Jas Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
60 Juszczyk Karol Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
61 Adamska Jan Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
62 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
63 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
64 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
65 Muła Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkola Podstawowa przy Parafii św Kazimierza w Gdańsku
66 Strusiński Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 SP 75 w Gdańsku
67 Zwolan Mateusz Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza Kościuszki
68 Zwolan Kacper Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" z Przedszkolem
69 Łaguna Anna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 KL Lechia
70 Markowska Wiktoria Gdańska Bieg Brzdąca - 2019-2015
71 Wolańska Julia Rumia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
72 Wolańska Lena Rumia Bieg Malucha - 2014 -2013 SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
73 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Jaguar Gdańsk
74 Kubiak Julia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
75 Garbacz Agnieszka Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
76 Garbacz Szymon Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
77 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76
78 Witkowska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
79 Pacewicz Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 2 Gdańsk
80 Bącela Hanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
81 Bielecka Barbara Gdynia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 48 Gdynia
82 Grzywacz Rafał Gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013
83 Grosz Stanisław Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
84 Grosz Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
85 Politowska Laura Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
86 Politowska KAJA Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
87 Wiśniewska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
88 Trojanowska Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
89 Czerepacha Krystian Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
90 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
91 ROMAN MICHAŁ RUMIA Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
92 Szmitke Jakub GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
93 Junowicz Wojtek Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
94 Kamińska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
95 Miranowicz Marcelina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Miranowicz Team
96 Miranowicz Miłosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Miranowicz Team
97 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec
98 Orłowska Kalina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku
99 Czarnowska Michasia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
100 Gradowski Jarosław Gdańsk- Zaspa Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk


Wyświetleń: 5685

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ