Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Omilian Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
2 Sołtys Zuzanna GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
3 Lewandowski Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 80 Gdańsk
4 Pawłowska Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
5 Suchodolski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
6 Nowicki Hubert Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku
7 NOWAK KAROL GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 przedszkole nr 63 Gdańsk
8 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa Nr 76
9 Rozmus Patryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
10 Gołębiewska Amelia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
11 MITUŚ LILIANA Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
12 Wiktorska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 86
13 Daniel Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
14 Stępień Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 przedszkole nr 63 Gdańsk
15 Juszczyk Karol Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
16 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
17 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
18 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
19 Muła Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkola Podstawowa przy Parafii św Kazimierza w Gdańsku
20 Wolańska Julia Rumia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
21 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Jaguar Gdańsk
22 Garbacz Szymon Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
23 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76
24 Witkowska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
25 Bielecka Barbara Gdynia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 48 Gdynia
26 Politowska KAJA Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
27 Wiśniewska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
28 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
29 ROMAN MICHAŁ RUMIA Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
30 Szmitke Jakub GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
31 Kamińska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
32 Miranowicz Marcelina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Miranowicz Team
33 Miranowicz Miłosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Miranowicz Team
34 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec
35 Orłowska Kalina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku
36 Gradowski Jarosław Gdańsk- Zaspa Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
37 Kocon Grzegorz Gdańsk- Zaspa Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
38 Rojek Dawid Sopot Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
39 Weryk Stanisław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
40 Kruszyńska Izabela Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
41 Nadkański Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
42 Łapińska Basia GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
43 nowicka maja gdanks Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
44 Plata Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
45 Ferenszkiewicz Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 45
46 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA ALICJA Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 przedszkole 54 Gdańsk
47 Janeczek Julian Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Lufthansa Systems Poland
48 nowicka Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
49 Lorych Natalia Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
50 Gumowska Lena Banino Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Gumisie
51 BABIUCH SZYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
52 BABIUCH ANTONI GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
53 Antos Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 8 Gdańsk
54 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Neptun
55 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole Wielka Przygoda
56 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76
57 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 7 Sopot
58 OGŁOZIŃSKI Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
59 Steller Dawid Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 27 Gdańsk
60 Torbicki Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
61 Olszewska Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
62 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
63 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa
64 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Jaguar Gdańsk
65 Kuraś Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 xRunners
66 Gołaszewski Franek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
67 |Szpek Piotr |Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
68 Machnik Nina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 49 w Gdańsku
69 Głowacka Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GZSiSS / SP92
70 Dąbrowska Alicja Reda Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
71 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 przedszkole 57
72 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku
73 Mazurkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole Trzynastka
74 Nafalska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
75 Karolczak Alicja Rotmanka Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp Rotmanka
76 Sprengel Hubert Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
77 Bykowski Cezary Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GKW Drakkar
78 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa 44
79 Rentfleisz Jeremi Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 27 GDAŃSK
80 Zamojska Amelia Kobysewo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Kartuzy
81 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Deaf junior
82 Politowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
83 Lepek Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 27 Gdańsk
84 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Wisiorki
85 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku
86 Czop Kacper Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 18 Gdańsk
87 Ronowski Bartosz GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 48 w Gdańsku
88 Leik Marta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 8 Gdańsk
89 Mleczek Martyna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP75
90 Sadowska Kinga GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
91 Kallas Kaja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GZSiSS / SP92
92 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 47 w Gdańsku
93 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
94 Kpoczyński Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
95 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 MRKS Gdańsk
96 Kugaudo Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
97 Maciesza Hania Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
98 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
99 WRAGA OLIWIA GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 68 Gdańsk
100 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010


Wyświetleń: 7053

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ