Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Omilian Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
2 | Sołtys Zuzanna | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
3 | Lewandowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 80 Gdańsk | |
4 | Pawłowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
5 | Suchodolski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
6 | Nowicki Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku | |
7 | NOWAK KAROL | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole nr 63 Gdańsk | |
8 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
9 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
10 | Gołębiewska Amelia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
11 | MITUŚ LILIANA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
12 | Wiktorska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole 86 | |
13 | Daniel Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
14 | Stępień Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole nr 63 Gdańsk | |
15 | Juszczyk Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
16 | Kasprowicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
17 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
18 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
19 | Muła Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkola Podstawowa przy Parafii św Kazimierza w Gdańsku | |
20 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
21 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Jaguar Gdańsk | |
22 | Garbacz Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
23 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 | |
24 | Witkowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
25 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 48 Gdynia | |
26 | Politowska KAJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
27 | Wiśniewska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
28 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
29 | ROMAN MICHAŁ | RUMIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
30 | Szmitke Jakub | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
31 | Kamińska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
32 | Miranowicz Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Miranowicz Team | |
33 | Miranowicz Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Miranowicz Team | |
34 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Ks Portowiec | |
35 | Orłowska Kalina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku | |
36 | Gradowski Jarosław | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
37 | Kocon Grzegorz | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
38 | Rojek Dawid | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
39 | Weryk Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
40 | Kruszyńska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
41 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | |||
42 | Łapińska Basia | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
43 | nowicka maja | gdanks | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
44 | Plata Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
45 | Ferenszkiewicz Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 45 | |
46 | ZIELONKA-WYCZLIŃSKA ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole 54 Gdańsk | |
47 | Janeczek Julian | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Lufthansa Systems Poland | |
48 | nowicka Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
49 | Lorych Natalia | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
50 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Gumisie | |
51 | BABIUCH SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
52 | BABIUCH ANTONI | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
53 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
54 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Neptun | |
55 | Bachnik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole Wielka Przygoda | |
56 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 | |
57 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 7 Sopot | |
58 | OGŁOZIŃSKI Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
59 | Steller Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
60 | Torbicki Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
61 | Olszewska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
62 | Wolak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
63 | Korchut Wanda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa | |
64 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Jaguar Gdańsk | |
65 | Kuraś Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | xRunners | |
66 | Gołaszewski Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
67 | |Szpek Piotr | |Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
68 | Machnik Nina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 49 w Gdańsku | |
69 | Głowacka Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | GZSiSS / SP92 | |
70 | Dąbrowska Alicja | Reda | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
71 | Grzesiuk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole 57 | |
72 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
73 | Mazurkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole Trzynastka | |
74 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
75 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp Rotmanka | ||
76 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
77 | Bykowski Cezary | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | GKW Drakkar | |
78 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa 44 | |
79 | Rentfleisz Jeremi | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
80 | Zamojska Amelia | Kobysewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Kartuzy | |
81 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Deaf junior | |
82 | Politowicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
83 | Lepek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
84 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Wisiorki | |
85 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
86 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 18 Gdańsk | |
87 | Ronowski Bartosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 48 w Gdańsku | |
88 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
89 | Mleczek Martyna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP75 | |
90 | Sadowska Kinga | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
91 | Kallas Kaja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | GZSiSS / SP92 | |
92 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 47 w Gdańsku | |
93 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
94 | Kpoczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
95 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | MRKS Gdańsk | |
96 | Kugaudo Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku | |
97 | Maciesza Hania | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
98 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
99 | WRAGA OLIWIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole 68 Gdańsk | |
100 | Szczerbińska Wiktoria | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 |
Wyświetleń: 15997