Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jańczak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
2 | Nowicka Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkola Podstawowa nr 92 | |
3 | ŻUKOWSKA Marta | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
4 | Szymczak Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
5 | Szymczak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
6 | Szymczak Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
7 | Wierzbicka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku | |
8 | Tuszkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GKS Stoczniowiec | |
9 | STĘPIEŃ Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
10 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp Bojano | |
11 | Naumiuk Jas | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
12 | Zwolan Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza Kościuszki | |
13 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
14 | Pacewicz Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 2 Gdańsk | |
15 | Trojanowska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
16 | Gołąbko Szymon | Suchy Dąb | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
17 | ROMAN JAN | RUMIA | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
18 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
19 | Myśliński Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
20 | Dekowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
21 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku | |
22 | Cysewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Leonardo | |
23 | Sąsiadek Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
24 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SKLA Sopot | |
25 | Radomski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 52 | |
26 | Ariu Kevin | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
27 | PINKER PATRYK | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA | |
28 | PAWLICZAK ALEKSANDER | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
29 | PAWLICZAK ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
30 | Dziedzic Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 49 w Gdańsku | |
31 | Dymalski Mikołaj | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
32 | Jasiak Alina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 82 Gdańsk | |
33 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
34 | Tymiński Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
35 | Rutkiewicz Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 80 Gdańsk | |
36 | Ławreniuk Alan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkola Podstawowa nr 92 | |
37 | Skrodzki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
38 | Janeczek Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Lufthansa Systems Poland | |
39 | Reszka Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku | |
40 | Bogdańska Ala | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku | |
41 | Młynek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 20 Grudziądz | |
42 | OGŁOZIŃSKA Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
43 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
44 | Gwazdacz Karolina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA | |
45 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkola Podstawowa nr 92 | |
46 | Maślanka Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
47 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
48 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
49 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | MARED TEAM / SP27 GDAŃSK | |
50 | Szybmorska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 50 im. Emilii Plater | |
51 | Gorszka Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 48 w Gdańsku | |
52 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ZKPIG13 Gdańsk Zaspa | |
53 | Brylowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
54 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp12 | |
55 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp Rotmanka | ||
56 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
57 | Rentfleisz Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
58 | Zamojska Anastazja | Kobysewo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Kartuzy | |
59 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Deaf junior | |
60 | Pouch MARTYNA | Reda | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP. 3 Reda | |
61 | Wróblewski Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
62 | Mleczek Antonina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP76 | |
63 | ZWARA JULIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
64 | Błaszczyk Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
65 | Kallas Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GZSiSS / SP92 | |
66 | Cichocki Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GZSiSS / SP92 | |
67 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
68 | Szymański Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 81 Gdańsk | |
69 | Bukowski Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP80 | |
70 | Lis Maksymilian | Gdańsk | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | |||
71 | Kuraś Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | xRunners | |
72 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
73 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
74 | Fabijańczyk Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 14 GDAŃSK | |
75 | Winiecka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | AZS AWFiS Gdańsk / SP 76 Gdańsk | |
76 | Czechowski Dominik | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
77 | Czechowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
78 | Falk Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Leonardo | |
79 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
80 | Baryła Barbara | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
81 | Baryła Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
82 | Czarkowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
83 | Bach MATEUSZ | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
84 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SJSP Kreativsport Lębork | |
85 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
86 | Szarkowski Aleksander | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
87 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
88 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
89 | Mazurek Cezary | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
90 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
91 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
92 | MĄCZKOWSKI Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Ks Portowiec | |
93 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SGA Gdynia | |
94 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
95 | Strzelecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
96 | Paczkowski Tomasz | WEJHEROWO | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
97 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
98 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
99 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP8 Gdańsk | |
100 | Skowronek Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP Borkowo |
Wyświetleń: 16017