Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trojak Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Sp 75 Gdańsk | |
2 | Cieszyńska Ala | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
3 | Wierzbicki Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Gimnazjum nr 17 w Gdańsku | |
4 | Surdy Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP43 | |
5 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 75 w Gdańsku | |
6 | Tuszkowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GKS Stoczniowiec | |
7 | Orłowski Juliusz | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Gimnazjum nr 17 w Gdańsku | |
8 | Skiba Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Szkoła podstawowa 35 | |
9 | Starkowicz Dagmara | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
10 | Radkowiak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
11 | Nowak Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Sp nr 92 Gdansk | |
12 | Flis Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Sp 27 Gdańsk | |
13 | Rutkiewicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 80 Gdańsk | |
14 | Szymczak Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | No Name Team | |
15 | Młynek Julia | Grudziądz | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 20 Grudziądz | |
16 | Szybmorska Małgorzata | Niestępowo | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Gimnazjum nr 20 im. Hanzy | |
17 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |
18 | Żółkiewicz Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 12 Gdańsk | |
19 | Wróblewski Maksymilian | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
20 | Jakubek Gwidon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
21 | Cichocka Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GZSiSS / SP92 | |
22 | Runowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
23 | Łapińska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GKS Stoczniowiec | |
24 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
25 | Krzysiak Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GKS Stoczniowiec | |
26 | Głowacki Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | MUKOwaleczni | |
27 | Karwowska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
28 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | LKS Zorza Gdynia | |
29 | Klimkiewicz Dawid | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
30 | Kostarczyk Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Gimnazjum nr 52 w Gdańsku | |
31 | Wycichowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
32 | Szostak Gabriela | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
33 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | sp 80 Gdańsk | |
34 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SKLA Sopot | |
35 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GZSiSS / SP92 |
Wyświetleń: 15993