Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Żelazińska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
402 | Nowicka Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkola Podstawowa nr 92 | |
403 | Trojak Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Sp 75 Gdańsk | |
404 | NOWAK KAROL | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole nr 63 Gdańsk | |
405 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
406 | Pacewicz Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 2 Gdańsk | |
407 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
408 | Muła Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkola Podstawowa przy Parafii św Kazimierza w Gdańsku | |
409 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 75 w Gdańsku | |
410 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
411 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Jaguar Gdańsk | |
412 | Kubiak Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
413 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 | |
414 | Witkowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
415 | Wiktorska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 86 | |
416 | Bącela Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
417 | Grosz Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
418 | Grosz Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
419 | Politowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
420 | Politowska KAJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
421 | Wiśniewska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
422 | Trojanowska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
423 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
424 | Kasprowicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
425 | Wiktorska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole 86 | |
426 | Szmitke Jakub | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
427 | Herzog Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
428 | Daniel Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
429 | Stępień Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole nr 63 Gdańsk | |
430 | Budzejko Witold | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
431 | STĘPIEŃ Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
432 | Piernicki Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 68 Gdańsk | |
433 | Piernicki Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 68 Gdańsk | |
434 | Durajczyk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole nr 88 | |
435 | Durajczyk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
436 | Bożyczko Kostek | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Żłobek DZECINADA | |
437 | Tymiec Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
438 | Naumiuk Jas | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
439 | Juszczyk Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
440 | Adamska Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
441 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
442 | Kocon Grzegorz | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
443 | Gradowski Jarosław | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
444 | Łapińska Basia | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
445 | Markowska Wiktoria | Gdańska | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
446 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 48 Gdynia | |
447 | Grzywacz Rafał | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
448 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
449 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
450 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SGA Gdynia | |
451 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SGA Gdynia | |
452 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
453 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | LKS Zorza Gdynia | |
454 | Jakubiak Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
455 | Grązka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
456 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |
457 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
458 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
459 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
460 | pietrowicz julia | gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
461 | pietrowicz olga | gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
462 | Grzegorzek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | biegamyrazem.pl / Intel Runners | |
463 | Grzegorzek Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | biegamyrazem.pl / Intel Runners | |
464 | Młynek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 20 Grudziądz | |
465 | Młynek Wiktoria | Grudziądz | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
466 | Młynek Julia | Grudziądz | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 20 Grudziądz | |
467 | Bramowicz Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
468 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
469 | Grobelny Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
470 | Grobelny Filip | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
471 | Szczerbińska Wiktoria | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
472 | Wróblewski Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
473 | Wróblewski Maksymilian | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
474 | Zamojska Anastazja | Kobysewo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Kartuzy | |
475 | Zamojska Amelia | Kobysewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Kartuzy | |
476 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
477 | Michańska Krolina | KOWALE | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
478 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
479 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SKLA Sopot | |
480 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SJSP Kreativsport Lębork | |
481 | olejarz jan | lodz | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
482 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
483 | Szybmorska Małgorzata | Niestępowo | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Gimnazjum nr 20 im. Hanzy | |
484 | Szybmorska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 50 im. Emilii Plater | |
485 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
486 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
487 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
488 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
489 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
490 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
491 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
492 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
493 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Rotmanka | |
494 | Kucharczyk Tymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
495 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
496 | Wera Paulina | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański | |
497 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
498 | Burchard Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
499 | Kulesza Tymon | Radunica | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
500 | Kulesza Szymon | Radunica | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 |
Wyświetleń: 16024