Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
402 | Strzelecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
403 | Czarkowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
404 | Czarkowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
405 | Czarkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
406 | Baryła Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
407 | Baryła Barbara | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
408 | Lepek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
409 | Miączyński Tymon | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 3 | |
410 | Bobrowska Gabriela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
411 | Szymańska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
412 | Szymański Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
413 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
414 | Ferenszkiewicz Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 45 | |
415 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 47 w Gdańsku | |
416 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 48 Gdynia | |
417 | Gorszka Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 48 w Gdańsku | |
418 | Ronowski Bartosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 48 w Gdańsku | |
419 | Machnik Nina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 49 w Gdańsku | |
420 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 7 Sopot | |
421 | Trojak Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Sp 75 Gdańsk | |
422 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
423 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
424 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 75 w Gdańsku | |
425 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 | |
426 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 | |
427 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 | |
428 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
429 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
430 | Rutkiewicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 80 Gdańsk | |
431 | Rutkiewicz Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 80 Gdańsk | |
432 | Lewandowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 80 Gdańsk | |
433 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | sp 80 Gdańsk | |
434 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | sp 80 Gdańsk | |
435 | Czechowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
436 | Czechowski Dominik | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
437 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 80 Gdańsk | |
438 | Łosowska Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 81 Gdańsk | |
439 | Różagórski Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 81 Gdańsk | |
440 | Szymański Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 81 Gdańsk | |
441 | Jasiak Alina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 82 Gdańsk | |
442 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
443 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
444 | STĘPIEŃ Paweł | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
445 | ŻUKOWSKA Marta | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
446 | Szymczak Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
447 | Szymczak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
448 | Szymczak Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
449 | Karwowska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
450 | Karwowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
451 | Sadowska Kinga | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
452 | Sadowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | SP 92 Gdańsk | |
453 | Dymalski Mikołaj | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
454 | Ariu Kevin | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
455 | Starkowicz Dagmara | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
456 | Kocon Grzegorz | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
457 | Gradowski Jarosław | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
458 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP Banino | |
459 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp Bojano | |
460 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP Borkowo | |
461 | Skowronek Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP Borkowo | |
462 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
463 | Szybmorska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 50 im. Emilii Plater | |
464 | Radomski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 52 | |
465 | Nowak Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Sp nr 92 Gdansk | |
466 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp Rotmanka | ||
467 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp Rotmanka | ||
468 | Pouch MARTYNA | Reda | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP. 3 Reda | |
469 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp12 | |
470 | PAWLICZAK ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
471 | PAWLICZAK ALEKSANDER | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
472 | Surdy Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP43 | |
473 | Mleczek Martyna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP75 | |
474 | Mleczek Antonina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP76 | |
475 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP8 Gdańsk | |
476 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP8 Gdańsk | |
477 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP8 Gdańsk | |
478 | Bukowski Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP80 | |
479 | Falk Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp86 | |
480 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | STO 3 | |
481 | Sobieraj Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Stokrotka/ Biedronki | |
482 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkola Podstawowa nr 92 | |
483 | Ławreniuk Alan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkola Podstawowa nr 92 | |
484 | Nowicka Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkola Podstawowa nr 92 | |
485 | Muła Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkola Podstawowa przy Parafii św Kazimierza w Gdańsku | |
486 | Skiba Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Szkoła podstawowa 35 | |
487 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa 44 | |
488 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
489 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
490 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
491 | Dziedzic Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 49 w Gdańsku | |
492 | Kugaudo Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku | |
493 | Zwolan Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza Kościuszki | |
494 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
495 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
496 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
497 | Trojanowska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
498 | Brylowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
499 | Weryk Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
500 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku |
Wyświetleń: 16021