Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kocon Grzegorz | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
102 | Rojek Dawid | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
103 | Weryk Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
104 | Rojek Rebeka | Sopot | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
105 | Kruszyńska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
106 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Frydrychowicz | |
107 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Frydrychowicz | |
108 | Sobieraj Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Stokrotka/ Biedronki | |
109 | Tuszkowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | GKS Stoczniowiec | |
110 | Grzegorzek Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | biegamyrazem.pl / Intel Runners | |
111 | Grzegorzek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | biegamyrazem.pl / Intel Runners | |
112 | Witkowska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
113 | Wierzbicki Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 66 | |
114 | Gołąbko Szymon | Suchy Dąb | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
115 | Tichanòw Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
116 | Korolkiewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
117 | KOŃCZYŃSKI Stanisław | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole Sióstr Antoninek Gdańsk- Oliwa | |
118 | Kończyński Robert | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole Sióstr Antoninek Gdańsk- Oliwa | |
119 | Gonska Lena | Banino | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
120 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
121 | Wnuk Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
122 | ROMAN JAN | RUMIA | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
123 | Klonowska Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
124 | Zwolińska Amelia | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
125 | Myśliński Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
126 | Mituś Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
127 | Kwieczyński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
128 | Politowicz Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
129 | Aleksiejuk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
130 | Aleksiejuk Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
131 | pietrowicz olga | gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
132 | pietrowicz julia | gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
133 | Orłowski Juliusz | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Gimnazjum nr 17 w Gdańsku | |
134 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
135 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
136 | Dutkiewicz Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole nr 86 | |
137 | Dekowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
138 | Dekowska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole Bursztynowy Kompas | |
139 | Augustyniak Amelia | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
140 | Augustyniak Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
141 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | |||
142 | Miecznikowska Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
143 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
144 | Pyzdrowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 34 w Gdańsku | |
145 | Mojzesz Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
146 | Zajączkowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
147 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku | |
148 | Wisiorek Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Wisiorki | |
149 | Dawidek Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
150 | Dawidek Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
151 | Zbroński Gabriel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
152 | Szmitke Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
153 | Bartoszewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | MUKOwaleczni | |
154 | Cysewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Leonardo | |
155 | Skiba Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Szkoła podstawowa 35 | |
156 | Sąsiadek Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
157 | Szarkowski Nataniel | Gdańsk | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | |||
158 | Burzyński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
159 | Śliwińska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
160 | Śliwiński Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
161 | Olchowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
162 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SKLA Sopot | |
163 | Biały Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
164 | Starkowicz Dagmara | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
165 | Weselak Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 34 w Gdańsku | |
166 | Radomski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 52 | |
167 | Semmerling Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
168 | Semmerling Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
169 | Radkowiak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
170 | Elmrych Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
171 | Ariu Kevin | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
172 | Ciesielczyk Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Morskie Przedszkole w Gdańsku | |
173 | Łapińska Basia | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
174 | PINKER PATRYK | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA | |
175 | PINKER MICHAŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | PRZEDSZKOLE NR 8 | |
176 | Kuleczka Tytus | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
177 | Kuleczka Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
178 | PAWLICZAK ALEKSANDER | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
179 | PAWLICZAK ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
180 | Dębno-Artwińska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
181 | Dębno-Artwińska Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
182 | Pępek Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
183 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
184 | Dziedzic Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 28 w Gdańsku | |
185 | Dziedzic Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 49 w Gdańsku | |
186 | Żak Gardiol Gabriel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
187 | Nowak Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | Sp nr 92 Gdansk | |
188 | Wojnowska-Dręczewska Aleksandra | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
189 | Walesiak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole nr 71 Diamencik | |
190 | Walesiak Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole nr 71 Diamencik | |
191 | Burchard Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
192 | Kozłowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa | |
193 | Kamiński Kacper | gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
194 | Dymalski Mikołaj | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 92 Gdańsk | |
195 | Jasiak Alina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 82 Gdańsk | |
196 | Niedośpiał Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
197 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
198 | Tomaszewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
199 | Tymiński Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
200 | nowicka maja | gdanks | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 |
Wyświetleń: 15996