Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Bykowski Kacper Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 GKW Drakkar
302 Bykowski Cezary Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GKW Drakkar
303 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa 44
304 Rentfleisz Jeremi Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 27 GDAŃSK
305 Rentfleisz Karolina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
306 Zamojska Amelia Kobysewo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Kartuzy
307 Zamojska Anastazja Kobysewo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Kartuzy
308 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Deaf junior
309 Pelczar Weronika Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Deaf junior
310 Politowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
311 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
312 Lepek Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 27 Gdańsk
313 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Wisiorki
314 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Wisiorki
315 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku
316 Frankowska Pola Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015
317 Czop Julia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 44
318 Czop Kacper Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 18 Gdańsk
319 Pouch MARTYNA Reda Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP. 3 Reda
320 Kacik Olaf Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015
321 Ronowski Bartosz GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 48 w Gdańsku
322 Wróblewski Maksymilian Juszkowo Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
323 Wróblewski Kacper Juszkowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
324 Leik Marta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 8 Gdańsk
325 Mleczek Antonina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP76
326 Mleczek Martyna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP75
327 ZWARA JULIA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
328 Sadowska Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 SP 92 Gdańsk
329 Sadowska Kinga GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
330 Błaszczyk Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
331 Polak Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
332 Shtonda Denys Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
333 Jakubek Gwidon Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
334 Kallas Kaja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GZSiSS / SP92
335 Kallas Klaudia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 GZSiSS / SP92
336 Orynczak Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 82
337 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 47 w Gdańsku
338 Cichocka Magdalena Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 GZSiSS / SP92
339 Cichocki Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 GZSiSS / SP92
340 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
341 Kpoczyński Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
342 Pettersson Patrik Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
343 Pettersson Helenka Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
344 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 MRKS Gdańsk
345 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 MRKS Gdańsk
346 Andrzejewski Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Sopockie Przedszkole Niepubliczne
347 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański
348 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański
349 Runowska Laura Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
350 Grzęda Zuzanna Banino Bieg Malucha - 2014 -2013 UKS Banino
351 Kugaudo Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
352 Kugaudo Leon Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 59 w Gdańsku
353 Maciesza Hania Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
354 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
355 WRAGA OLIWIA GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 68 Gdańsk
356 Łapińska Julia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 GKS Stoczniowiec
357 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
358 Grobelny Filip Juszkowo Bieg Malucha - 2014 -2013
359 Grobelny Bartosz Juszkowo Bieg Brzdąca - 2019-2015
360 Szymański Joanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 81 Gdańsk
361 Szymański Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 33 Gdańsk
362 Szymańska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 33 Gdańsk
363 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
364 Bukowski Kuba Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP80
365 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003
366 Lis Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
367 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 GKS Stoczniowiec
368 Wencel Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
369 Wencel Martyna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
370 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 84
371 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
372 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 80 Gdańsk
373 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 MUKOwaleczni
374 Wesołowski Marcel Malbork Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
375 Malinowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
376 Malinowska Sara Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
377 Kuraś Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 xRunners
378 Różagórski Adam Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Kolorowe Gniazdko
379 Różagórski Maks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 81 Gdańsk
380 Jakubiak Alicja Gdynia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
381 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76
382 Kucharczyk Tymon Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
383 Karwowski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
384 Karwowska Jagoda Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 SP 92 Gdańsk
385 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
386 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 LKS Zorza Gdynia
387 Łosowska Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 81 Gdańsk
388 Bobrowska Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 33 Gdańsk
389 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Rotmanka
390 Grabowski Kacper Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec
391 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
392 Biskupski Bartosz Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
393 Góralski Kacper Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
394 Góralski Wojtek Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
395 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
396 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 4 Pruszcz Gdanski
397 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
398 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
399 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
400 Stachowiak Jędrzej Straszyn Bieg Brzdąca - 2019-2015


Wyświetleń: 7044

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ