Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Grzeszczuk Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Sztafeta Nadziei | |
102 | Kamanin Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
103 | Korduła Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
104 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 80 Gdańsk | |
105 | Lademan Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
106 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
107 | Jaworska Zofia | Reda | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
108 | Dudek Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
109 | Starkowicz Dagmara | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 92 Gdańsk | |
110 | Szymczak Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | NoNameTeam | |
111 | Lewandowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
112 | Lewandowska Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
113 | Bącela Mikołaj | Włocławek | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Anwil Włocławek | |
114 | Bącela Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Anwil Włocławek | |
115 | Stachowiak Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
116 | Dzik Szymon | Krupin | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
117 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
118 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
119 | Głowacki Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
120 | Maciejewicz Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
121 | Gonska Lena | BANINO | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
122 | Gonska Przemek | Banino | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
123 | Naumiuk Jas | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
124 | Śliwka Jakub | GDANSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
125 | Śliwka Jagna | GDANSK | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
126 | Klonowska Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
127 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Gorillas | |
128 | Stężka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
129 | Garstkowiak Olga | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
130 | Garstkowiak Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
131 | maciesza Hania | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
132 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
133 | KOWALSKI MATEUSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
134 | Zdanko Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
135 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 | |
136 | Strysik Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Szkoła Podstawowa nr 82 w Gdańsku | |
137 | Strysik Gabriel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 82 w Gdańsku | |
138 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
139 | Szczepański Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
140 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | MRKS Gdańsk | |
141 | Ciesielczyk Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Morskie Przedszkole w Gdańsku | |
142 | Jarantewicz Filip | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Wiszące Ogrody | |
143 | Hołubowicz Staś | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
144 | Hołubowicz Jaśmina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
145 | Olszonowicz Zofia | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Pozytywne Przedszkole nr 5 | |
146 | Olszonowicz Natalia | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
147 | Marciniuk Oliwia | Banino | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | KFMM Triathlon Team | |
148 | Rokacz Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
149 | Rokacz Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
150 | Szyca Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
151 | zIELONKA-wYCZLIŃSKA ALICJA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
152 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
153 | Mielewczyk Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 52 | |
154 | Kuklińska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 52 | |
155 | Orlanczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm | |
156 | Orlanczyk Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm | |
157 | Zujko MICHAŁ | Białystok | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
158 | Sobieraj Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Stokrotka/ Biedronki | |
159 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SSP 3 ELBLĄG | |
160 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
161 | Pyzdrowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 34 w Gdańsku | |
162 | Fede Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | mama w trojmiescie | |
163 | Weryk Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 80 Gdańsk | |
164 | Żak Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
165 | Żak Adam | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
166 | Oryńczak Aleksander | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 82 Gdańsk | |
167 | Wera Paulina | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański | |
168 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
169 | KOŃCZYŃSKI Robert | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | PRZEDSZKOLE SIÓSTR ANTONINEK GDAŃSK OLIWA | |
170 | KOŃCZYŃSKI STANISŁAW | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | PRZEDSZKOLE SIÓSTR ANTONINEK GDAŃSK OLIWA | |
171 | ŻÓŁKIEWICZ Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | SP 12 Gdańsk | |
172 | Grzywacz Rafał | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
173 | Burzyński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | PP2 | |
174 | nowicka Nel | gdanks | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
175 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Sp 8 Gdańsk | |
176 | Szostak Henryk | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
177 | Kosk Hanna | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
178 | Lewandowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 73 | |
179 | Lewandowska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ZSP nr.1 w Gdańsku | |
180 | Korolkiewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
181 | Wojnowska-Dręczewska Aleksandra | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
182 | Pazurkiewicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
183 | Reszka Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku | |
184 | Bogdańska Ala | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa nr 92 w Gdańsku | |
185 | Śliwińska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
186 | Śliwiński Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
187 | Kuc Mikołaj | Bystra | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
188 | Kuc Bartosz | Bystra | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
189 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
190 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
191 | Dawidek Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
192 | Dawidek Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
193 | Maślanka Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2006 – 2003 | ||
194 | Plata Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
195 | Jasnowski Fabian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
196 | Jasnowski Milan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
197 | Jasnowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
198 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 39 | |
199 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 39 | |
200 | Baczyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 |
Wyświetleń: 16001