Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Winiarska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
2 | Miranowicz Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
3 | ŻUCHOWIECKA Karina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 16 Gdańsk | |
4 | Glebow Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa Morska im. Aleksandra Doby | |
5 | Kaszubowska Tosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Olimpijczyk | |
6 | Rojek Dawid | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
7 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | PSP 4 | |
8 | Kulik Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 12 Gdańsk | |
9 | Falk Natalia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp kowale | |
10 | Huta Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 43 w Gdańsku | |
11 | Jansa Jaśmina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP Nr 42 w Gdańsku | |
12 | Wróblewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkola Podstawowa nr 48 | |
13 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 80 Gdańsk | |
14 | Drewnowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
15 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
16 | Kruszyńska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Inkubator Biegania | |
17 | Politowska KAJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
18 | Kasprowicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
19 | Gondek Lena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
20 | Pawłowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SzP 35 | |
21 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
22 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
23 | Schulz Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
24 | Garbacz szymon | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
25 | Kokot Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
26 | Uberman Paulinka | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Olimpijczyk | |
27 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | 7 PBOT | |
28 | Kowalski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | sp39 Gdańsk | |
29 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
30 | Kaczkowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
31 | WRYCZ-REKOWSKA Kornelia | JUSZKOWO | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
32 | Grabarczyk Kazimierz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 79 Gdańsk | |
33 | Bruderek Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
34 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
35 | Korniluk Stella | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
36 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
37 | barcz jędrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
38 | Śliwka Jakub | GDANSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
39 | BABIUCH SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
40 | BABIUCH ANTONI | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
41 | Gołębiewska Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
42 | Kosk Hania | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Drużyna Grażyna | |
43 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
44 | Likowski Ernest | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
45 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 48 Gdynia | |
46 | Sztybor Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
47 | Karwowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
48 | Januszko Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP1 im. Mariusza Zaruskiego | |
49 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
50 | maciesza Hania | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
51 | maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
52 | Lewandowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
53 | Juszczyk Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
54 | Janeczek Julian | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Lufthansa Systems Poland | |
55 | Maciejewicz Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
56 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Gorillas | |
57 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
58 | Dusza Leonard | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
59 | Lewandowska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ZSP nr.1 w Gdańsku | |
60 | nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
61 | nowicka Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 2 gdańsk | |
62 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
63 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
64 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
65 | Jelinski Marcel | Nowa Wieś Przywidzka | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
66 | Kuc Bartosz | Bystra | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
67 | Plata Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
68 | Jasnowski Fabian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
69 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
70 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Maczki Run | |
71 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | MKS Truso Elbląg | |
72 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
73 | Weryk Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
74 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Neptun | |
75 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
76 | Gradowski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
77 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
78 | Mituś Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
79 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Ks Portowiec | |
80 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
81 | Żulewksa Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
82 | Bykowski Cezary | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | GKW Drakkar | |
83 | Szmitke Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
84 | Broma Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP nr 5 Gdańsk | |
85 | Zienkiewicz Liwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | LiwiaBiega | |
86 | Radomska Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 52 | |
87 | Strojna Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Fantazja przedszkole 54 | |
88 | Łapiński Jaś | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
89 | Łapińska Basia | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP27 | |
90 | Zielonka-Wyczlińska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Fantazja przedszkole 54 | |
91 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp Rotmanka | ||
92 | Walesiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
93 | PORTYCH ERNEST | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole "Gwarny Dworek" | |
94 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 18 | |
95 | Lorych Natalia | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
96 | Bachnik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole Wielka Przygoda | |
97 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 7 Sopot | |
98 | OGŁOZIŃSKI Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
99 | Steller Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
100 | Zinkiewicz Zuza | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 |
Wyświetleń: 20828