Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Winiarska Sylwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
2 Miranowicz Marcelina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
3 ŻUCHOWIECKA Karina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 16 Gdańsk
4 Glebow Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa Morska im. Aleksandra Doby
5 Kaszubowska Tosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Olimpijczyk
6 Rojek Dawid Sopot Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
7 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 PSP 4
8 Kulik Karol Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 12 Gdańsk
9 Falk Natalia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp kowale
10 Huta Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 43 w Gdańsku
11 Jansa Jaśmina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP Nr 42 w Gdańsku
12 Wróblewska Helena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkola Podstawowa nr 48
13 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 80 Gdańsk
14 Drewnowska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
15 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
16 Kruszyńska Izabela Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Inkubator Biegania
17 Politowska KAJA Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
18 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
19 Gondek Lena Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
20 Pawłowska Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SzP 35
21 Wolańska Julia Rumia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
22 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole nr 19 w Gdyni
23 Schulz Maks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
24 Garbacz szymon Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
25 Kokot Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
26 Uberman Paulinka Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Olimpijczyk
27 Kowalczyk Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 7 PBOT
28 Kowalski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 sp39 Gdańsk
29 Sanecka Łucja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 33 Gdańsk
30 Kaczkowski Andrzej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
31 WRYCZ-REKOWSKA Kornelia JUSZKOWO Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
32 Grabarczyk Kazimierz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 79 Gdańsk
33 Bruderek Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
34 Rozmus Patryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
35 Korniluk Stella Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
36 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
37 barcz jędrzej gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
38 Śliwka Jakub GDANSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
39 BABIUCH SZYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
40 BABIUCH ANTONI GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
41 Gołębiewska Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
42 Kosk Hania Gdynia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Drużyna Grażyna
43 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76 Gdańsk
44 Likowski Ernest Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
45 Bielecka Barbara Gdynia Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 48 Gdynia
46 Sztybor Julian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
47 Karwowski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
48 Januszko Emilia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP1 im. Mariusza Zaruskiego
49 Leik Marta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 8 Gdańsk
50 maciesza Hania Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
51 maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
52 Lewandowska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
53 Juszczyk Karol Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
54 Janeczek Julian Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Lufthansa Systems Poland
55 Maciejewicz Andrzej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
56 Urbaniak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Gorillas
57 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
58 Dusza Leonard Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
59 Lewandowska Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 ZSP nr.1 w Gdańsku
60 nowicka Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
61 nowicka Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 2 gdańsk
62 Dzik Ksawery Elblag Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
63 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
64 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
65 Jelinski Marcel Nowa Wieś Przywidzka Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
66 Kuc Bartosz Bystra Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
67 Plata Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
68 Jasnowski Fabian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
69 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa Nr 76
70 Szewczyk Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Maczki Run
71 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 MKS Truso Elbląg
72 Nadkański Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
73 Weryk Stanisław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
74 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Neptun
75 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
76 Gradowski Jarosław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
77 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
78 Mituś Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
79 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec
80 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
81 Żulewksa Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
82 Bykowski Cezary GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GKW Drakkar
83 Szmitke Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
84 Broma Emilia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP nr 5 Gdańsk
85 Zienkiewicz Liwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 LiwiaBiega
86 Radomska Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 52
87 Strojna Karolina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Fantazja przedszkole 54
88 Łapiński Jaś Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
89 Łapińska Basia GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP27
90 Zielonka-Wyczlińska Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Fantazja przedszkole 54
91 Karolczak Alicja Rotmanka Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp Rotmanka
92 Walesiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
93 PORTYCH ERNEST GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole "Gwarny Dworek"
94 Czop Kacper Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 18
95 Lorych Natalia Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
96 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole Wielka Przygoda
97 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 7 Sopot
98 OGŁOZIŃSKI Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
99 Steller Dawid Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 27 Gdańsk
100 Zinkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010


Wyświetleń: 10884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ