Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Olszewska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
102 | Wolak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
103 | Korchut Wanda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa | |
104 | Kuraś Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | xRunners | |
105 | Gołaszewski Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
106 | |Szpek Piotr | |Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
107 | Machnik Nina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 49 w Gdańsku | |
108 | Spryszyński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
109 | Dąbrowska Alicja | Reda | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
110 | Grzesiuk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | przedszkole 57 | |
111 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku | |
112 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
113 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
114 | Rentfleisz Jeremi | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
115 | Zamojska Amelia | Kartuzy | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Kartuzy | |
116 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Deaf junior | |
117 | Lepek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
118 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Wisiorki | |
119 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
120 | Ronowski Bartosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 48 w Gdańsku | |
121 | Dąbrowska Julia Dąbrowska | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ZSP nr.1 w Gdańsku | |
122 | Mleczek Martyna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP75 | |
123 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
124 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 47 w Gdańsku | |
125 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
126 | Kpoczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
127 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | sp8 Gdańsk | |
128 | Szczerbińska Wiktoria | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
129 | Szymańska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
130 | Szymańska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
131 | Wencel Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
132 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
133 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
134 | Hildebrand Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
135 | Łosowska Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 81 Gdańsk | |
136 | Bobrowska Gabriela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 33 Gdańsk | |
137 | GÓRALSKI KACPER | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
138 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
139 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
140 | Janicki Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
141 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
142 | Klimkiewicz Krystian | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
143 | Szutko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Morska Szkoła Podstawowa | |
144 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
145 | Wiloch Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
146 | Czarkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
147 | Czarkowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 27 GDAŃSK | |
148 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk | |
149 | Kruk Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | III STO | |
150 | Szostak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
151 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | sp 80 Gdańsk | |
152 | Czuryło Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
153 | Czuryło Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
154 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | III STO | |
155 | Dzikowska Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | III STO | |
156 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
157 | Mazurek Dominik | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
158 | Jasiński Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Ks Portowiec | |
159 | MĄCZKOWSKI Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Ks Portowiec | |
160 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SGA Gdynia | |
161 | Zimny Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
162 | Paczkowski Wojciech | WEJHEROWO | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
163 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
164 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
165 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
166 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
167 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 27 Gdańsk | |
168 | Miączyński Tymon | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 3 | |
169 | Zaj Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole nr 57 | |
170 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP Banino | |
171 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
172 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP8 Gdańsk | |
173 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP Borkowo |
Wyświetleń: 20901