Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartoszewicz Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk
2 Szamotulska Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 47 w Gdańsku / Szamo Family
3 Kulik Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 12 Gdańsk
4 Falk Julia GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp kowale
5 Izabela Szyca Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
6 Zdrojewski Krzysztof GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
7 Szymborska Marika Niestępowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 50 Gdańsk
8 Myśliński Franek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 56
9 Kryszeń Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
10 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 KL Lechia
11 Łaguna Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
12 Łaguna Anna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 KL Lechia
13 Kowa Kacper Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Marcela
14 Zwolińska Amelka Kowale Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szko) a Podstawowa w Kowalach
15 Staniak Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 56 Gdańsk
16 Hinc Hubert GDYNIA Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 42
17 Rychter Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
18 Korolkiewicz Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
19 WRYCZ-REKOWSKA ANTONINA JUSZKOWO Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
20 Leszczyński Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
21 Korniluk Laura Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
22 BUDKOWSKI SEBASTIAN GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
23 Jóźwik Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 12 Gdańsk
24 JAGIELSKA WIKTORIA Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 12 Gdańsk
25 Naumiuk Jas Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
26 Szydłowska Gabriela Włocławek Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Anwil Włocławek
27 Sztybor Antek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
28 Wróblewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
29 Maślanka piotr Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
30 Janeczek Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Lufthansa Systems Poland
31 Piotrak Julia Pasłek Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 3 Pasłek
32 Tuszkowski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 GKS stoczniowiec Gdańsk
33 Ostrowski Nathan Elbląga Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SSP 3 ELBLĄG
34 Lis Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
35 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
36 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
37 Stańczak Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
38 Pinker Patryk Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
39 Cysewska Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Leonardo
40 Radomski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 52
41 PAWLICZAK ALEKSANDER GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP35
42 PAWLICZAK ALICJA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP35
43 Karolczak Szymon Rotmanka Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp Rotmanka
44 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk
45 Tymiński Jakub Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku
46 OGŁOZIŃSKA Aniela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
47 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
48 Gwazdacz Karolina Borkowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA
49 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
50 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
51 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 MARED TEAM / SP27 GDAŃSK
52 Federowicz Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 ZKPIG13 Gdańsk Zaspa
53 Szybmorska Marika Niestępowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP nr 50 im. Emilii Plater
54 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
55 Rentfleisz Karolina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
56 Zamojska Anastazja Kartuzy Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Kartuzy
57 Pelczar Weronika Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Deaf junior
58 Mleczek Antonina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP76
59 ZWARA JULIA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
60 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański
61 Szymańska Joanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 81 Gdańsk
62 Kuraś Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 xRunners
63 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 4 Pruszcz Gdanski
64 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
65 Fabijańczyk Agata Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 14 GDAŃSK
66 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
67 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 AZS AWFiS Gdańsk / SP 76 Gdańsk
68 Czechowski Dominik Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk
69 Czechowska Paulina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk
70 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 75 Gdańsk
71 Baryła Barbara gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
72 Baryła k gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
73 Czarkowska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
74 Bach MATEUSZ gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
75 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SJSP Kreativsport Lębork
76 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
77 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
78 Mazurek Cezary Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
79 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 75 Gdańsk
80 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Ks Portowiec
81 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SGA Gdynia
82 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
83 Strzelecka Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk
84 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
85 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP8 Gdańsk
86 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP Borkowo


Wyświetleń: 10843

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ