Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoszewicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
2 | Szamotulska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 47 w Gdańsku / Szamo Family | |
3 | Kulik Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
4 | Falk Julia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp kowale | |
5 | Izabela Szyca | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
6 | Zdrojewski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
7 | Szymborska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 50 Gdańsk | |
8 | Myśliński Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 56 | |
9 | Kryszeń Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
10 | Dekowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
11 | Łaguna Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
12 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | KL Lechia | |
13 | Kowa Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Marcela | |
14 | Zwolińska Amelka | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szko) a Podstawowa w Kowalach | |
15 | Staniak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 56 Gdańsk | |
16 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 42 | |
17 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
18 | Korolkiewicz Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
19 | WRYCZ-REKOWSKA ANTONINA | JUSZKOWO | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
20 | Leszczyński Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
21 | Korniluk Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
22 | BUDKOWSKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
23 | Jóźwik Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
24 | JAGIELSKA WIKTORIA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
25 | Naumiuk Jas | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
26 | Szydłowska Gabriela | Włocławek | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Anwil Włocławek | |
27 | Sztybor Antek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
28 | Wróblewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
29 | Maślanka piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
30 | Janeczek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Lufthansa Systems Poland | |
31 | Piotrak Julia | Pasłek | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 3 Pasłek | |
32 | Tuszkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GKS stoczniowiec Gdańsk | |
33 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SSP 3 ELBLĄG | |
34 | Lis Maksymilian | Gdańsk | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | |||
35 | Baczyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
36 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
37 | Stańczak Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
38 | Pinker Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
39 | Cysewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Leonardo | |
40 | Radomski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 52 | |
41 | PAWLICZAK ALEKSANDER | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
42 | PAWLICZAK ALICJA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP35 | |
43 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp Rotmanka | ||
44 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
45 | Tymiński Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku | |
46 | OGŁOZIŃSKA Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
47 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
48 | Gwazdacz Karolina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA | |
49 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
50 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
51 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | MARED TEAM / SP27 GDAŃSK | |
52 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ZKPIG13 Gdańsk Zaspa | |
53 | Szybmorska Marika | Niestępowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP nr 50 im. Emilii Plater | |
54 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
55 | Rentfleisz Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
56 | Zamojska Anastazja | Kartuzy | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Kartuzy | |
57 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Deaf junior | |
58 | Mleczek Antonina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP76 | |
59 | ZWARA JULIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni | |
60 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | |
61 | Szymańska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 81 Gdańsk | |
62 | Kuraś Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | xRunners | |
63 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
64 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
65 | Fabijańczyk Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 14 GDAŃSK | |
66 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
67 | Winiecka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | AZS AWFiS Gdańsk / SP 76 Gdańsk | |
68 | Czechowski Dominik | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
69 | Czechowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | sp 80 Gdańsk | |
70 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
71 | Baryła Barbara | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
72 | Baryła k | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
73 | Czarkowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 27 GDAŃSK | |
74 | Bach MATEUSZ | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
75 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SJSP Kreativsport Lębork | |
76 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
77 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
78 | Mazurek Cezary | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
79 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 75 Gdańsk | |
80 | MĄCZKOWSKI Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Ks Portowiec | |
81 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SGA Gdynia | |
82 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
83 | Strzelecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Sp 27 Gdańsk | |
84 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
85 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP8 Gdańsk | |
86 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP Borkowo |
Wyświetleń: 20798