Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Domaradzka Kaja Radunica Bieg Brzdąca - 2019-2015
2 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg Brzdąca - 2019-2015
3 Miączyński Olaf Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
4 Mikielska Natalia Wocławy Bieg Brzdąca - 2019-2015
5 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
6 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
7 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Ks Portowiec
8 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Ks Portowiec
9 Gajewski Szymon Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
10 Krawczyk FILIP Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przeszkole Muchomorek
11 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
12 Klos Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
13 Karwat Lena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
14 Karwat Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
15 Jóźwik Jakub Straszyn Bieg Brzdąca - 2019-2015
16 Gabała Laura Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
17 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
18 Janicki Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
19 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
20 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
21 Kucharczyk Tymon Pruszcz Gdański Bieg Brzdąca - 2019-2015
22 Malinowska Sara Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
23 Grobelny Bartosz Juszkowo Bieg Brzdąca - 2019-2015
24 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdański
25 Kacik Olaf Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015
26 Terebun Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
27 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Wisiorki
28 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
29 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
30 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
31 Grązka Alicja Gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015
32 Kowalczyk Tymek Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
33 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa
34 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
35 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
36 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
37 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole nr 5
38 Czop Julia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 44
39 Tomaszewska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
40 Kuleczka Tytus Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
41 Elmrych Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
42 Zienkiewicz Pola Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 PolaBiega
43 Szmitke Laura Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
44 Wisiorek Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Wisiorki
45 Mituś Milena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
46 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 przedszkole 64 Gdańsk
47 Leśnik Maetusz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
48 Dybowski Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
49 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Marchewka Przedszkole
50 Grosz Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
51 Grabowska Gabriela malbork Bieg Brzdąca - 2019-2015
52 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
53 Jasnowski Milan Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
54 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
55 Żak-Gardiol Gabriel Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
56 nowicka Nel Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
57 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015 mama w trojmiescie
58 Bulkowski Aleksander Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
59 Szyca Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
60 Urbaniak Martyna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Gorillas
61 Zdanko Miłosz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
62 Gumowska Laura Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015 Gumisie
63 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
64 Durajczyk Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Kubusie
65 Durajczyk Jan Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
66 Palecki Olgierd Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
67 Śliwiński Iwo Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
68 Wiloch Jagoda Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Thunder Runner -Team
69 Biernacka Iga GDAŃSK Bieg Brzdąca - 2019-2015
70 Trymbulak Liliana Gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015
71 Trymbulak Cyprian Gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015
72 Goszczycki MATEUSZ Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
73 Poznachowska Helena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
74 Lewandowska Lidia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
75 Kowalewski Józef Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
76 Żak Adam Gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015 KONTENER FORMY
77 Żak Aleksander Gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015 KONTENER FORMY
78 Kot Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
79 Bącela Hanna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Anwil Włocławek
80 Rowiński Piotr Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
81 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
82 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
83 Fordoński Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
84 JAGIELSKA WERONIKA GDAŃSK Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole MALCZEWSKIEGO
85 Klonowska Ania Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
86 Kuś Bartosz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
87 Kuś Maja Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
88 Wojnarowski Cezary Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole krzyś
89 Rumkowska Nikola gdynia Bieg Brzdąca - 2019-2015
90 Gonska Lena Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015
91 Piernicki Błażej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
92 Piernicki Sebastian Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
93 Rozmus Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
94 Stopka Tomasz Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
95 Błażejewicz Agata Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
96 Leszczyński Nikodem Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
97 Sanecka Nina Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
98 Garstkowiak Tadeusz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
99 Świacko-Świackiewicz Ksawery Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Bialy Kotek Oliwa
100 GLUBIAK BORYS Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015


Wyświetleń: 15300

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ