Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | nowicka Nel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
102 | Fede Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | mama w trojmiescie | |
103 | Bulkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
104 | Szyca Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
105 | Urbaniak Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Gorillas | |
106 | Zdanko Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
107 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Gumisie | |
108 | Korduła Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
109 | Durajczyk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Kubusie | |
110 | Durajczyk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
111 | Palecki Olgierd | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
112 | Śliwiński Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
113 | Wiloch Jagoda | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Thunder Runner -Team | |
114 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
115 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
116 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
117 | Goszczycki MATEUSZ | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
118 | Poznachowska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
119 | Lewandowska Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
120 | Kowalewski Józef | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
121 | Żak Adam | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | KONTENER FORMY | |
122 | Żak Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | KONTENER FORMY | |
123 | Kot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
124 | Bącela Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Anwil Włocławek | |
125 | Rowiński Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
126 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
127 | Stachowiak Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
128 | Fordoński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
129 | JAGIELSKA WERONIKA | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole MALCZEWSKIEGO | |
130 | Klonowska Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
131 | Kuś Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
132 | Kuś Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
133 | Wojnarowski Cezary | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole krzyś | |
134 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
135 | Gonska Lena | Banino | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
136 | Piernicki Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 68 Gdańsk | |
137 | Piernicki Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole 68 Gdańsk | |
138 | Rozmus Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
139 | Bachnik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole Wielka Przygoda | |
140 | Lorych Natalia | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
141 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła podstawowa nr 18 | |
142 | PORTYCH ERNEST | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Przedszkole "Gwarny Dworek" | |
143 | Walesiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
144 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp Rotmanka | ||
145 | Zielonka-Wyczlińska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Fantazja przedszkole 54 | |
146 | Łapińska Basia | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP27 | |
147 | Łapiński Jaś | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
148 | Strojna Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Fantazja przedszkole 54 | |
149 | Radomska Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 52 | |
150 | Zienkiewicz Liwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | LiwiaBiega | |
151 | Broma Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP nr 5 Gdańsk | |
152 | Szmitke Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
153 | Bykowski Cezary | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | GKW Drakkar | |
154 | Żulewksa Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
155 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
156 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Ks Portowiec | |
157 | Mituś Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
158 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
159 | Gradowski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
160 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
161 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Neptun | |
162 | Weryk Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
163 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
164 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | MKS Truso Elbląg | |
165 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Maczki Run | |
166 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
167 | Jasnowski Fabian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
168 | Plata Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
169 | Kuc Bartosz | Bystra | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
170 | Jelinski Marcel | Nowa Wieś Przywidzka | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
171 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
172 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
173 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
174 | nowicka Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 2 gdańsk | |
175 | nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
176 | Lewandowska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ZSP nr.1 w Gdańsku | |
177 | Dusza Leonard | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
178 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
179 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Gorillas | |
180 | Maciejewicz Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
181 | Janeczek Julian | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Lufthansa Systems Poland | |
182 | Juszczyk Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
183 | Lewandowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
184 | maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
185 | maciesza Hania | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
186 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
187 | Januszko Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP1 im. Mariusza Zaruskiego | |
188 | Karwowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
189 | Sztybor Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
190 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 48 Gdynia | |
191 | Likowski Ernest | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
192 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
193 | Kosk Hania | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Drużyna Grażyna | |
194 | Gołębiewska Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
195 | BABIUCH ANTONI | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
196 | BABIUCH SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
197 | Śliwka Jakub | GDANSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
198 | barcz jędrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
199 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
200 | Korniluk Stella | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 |
Wyświetleń: 20821