Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 |Szpek Piotr |Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
2 |Szpek Tomasz |Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
3 Gonska Lena Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015
4 Gonska Przemek Banino Bieg Malucha - 2014 -2013
5 Kacik Olaf Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015
6 Grzęda Zuzanna Banino Bieg Malucha - 2014 -2013 UKS Banino
7 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP Banino
8 Gumowska Laura Banino Bieg Brzdąca - 2019-2015 Gumisie
9 Marciniuk Oliwia Banino Bieg Malucha - 2014 -2013 KFMM Triathlon Team
10 Ryńska Julia Borkowo Bieg Malucha - 2014 -2013
11 Sprengel Hubert Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
12 Lorych Natalia Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
13 Lorych Agata Borkowo Bieg Malucha - 2014 -2013
14 Skowronek Amelia Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP Borkowo
15 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP Borkowo
16 Gwazdacz Karolina Borkowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA
17 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
18 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
19 Kuc Bartosz Bystra Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
20 Kuc Mikołaj Bystra Bieg Malucha - 2014 -2013
21 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg Malucha - 2014 -2013 CHOJNICZANKA
22 Dzik Ksawery Elblag Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
23 Czerniak Julia Elbląg Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 26 Elbląg
24 Grynis Piotr Elbląg Bieg Malucha - 2014 -2013
25 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 MKS Truso Elbląg
26 Ostrowski Nathan Elbląga Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SSP 3 ELBLĄG
27 Czechowska Paulina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk
28 Czechowski Dominik Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 sp 80 Gdańsk
29 Garbacz szymon Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
30 Garbacz Agnieszka Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
31 PAWŁOWSKA Aleksandra Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
32 Dąbrowska Julia Dąbrowska Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 ZSP nr.1 w Gdańsku
33 Czerepacha Krystian Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
34 Dusza Leonard Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
35 Gajewski Szymon Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
36 Gajewska Joanna Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
37 Machnik Nina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 49 w Gdańsku
38 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
39 Pelczar Weronika Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Deaf junior
40 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Deaf junior
41 Stopka Tomasz Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
42 Janeczek Julian Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Lufthansa Systems Poland
43 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
44 Rentfleisz Karolina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 27 GDAŃSK
45 Rentfleisz Jeremi Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 27 GDAŃSK
46 Klimkiewicz Zuzia Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
47 Klimkiewicz Krystian Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
48 Klimkiewicz Dawid Gdansk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska
49 Wiloch Jagoda Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Thunder Runner -Team
50 Mleczek Martyna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP75
51 Mleczek Antonina Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP76
52 Strojna Karolina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Fantazja przedszkole 54
53 Miszczuk Leon Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
54 ŻUCHOWIECKA Karina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 16 Gdańsk
55 Dołęcki Milan Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013
56 ŻUCHOWIECKA Pola Gdansk Bieg Malucha - 2014 -2013 Pozytywne przedszkole nr 3
57 Śliwka Jagna GDANSK Bieg Malucha - 2014 -2013
58 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015 mama w trojmiescie
59 Śliwka Jakub GDANSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
60 Tymiński Jakub Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku
61 Mazurek Cezary Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
62 Mazurek Dominik Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
63 Miączyński Tymon Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 3
64 Miączyński Olaf Gdansk Bieg Brzdąca - 2019-2015
65 Wiloch Jakub Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
66 Naumiuk Jas Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
67 Oryńczak Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
68 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Bajkowy Domek
69 Huta Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 43 w Gdańsku
70 Strzelecka Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk
71 Świacko-Świackiewicz Ksawery Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Bialy Kotek Oliwa
72 Świacko-Świackiewicz Emilia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole Bialy Kotek Oliwa
73 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska GKS Stoczniowiec
74 Kowalczyk Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 7 PBOT
75 Thomas Jan Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
76 Surdy Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska
77 Sztybor Julian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
78 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 27 Gdańsk
79 Zaj Michał Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Akademia Malucha
80 Hołubowicz Jaśmina Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
81 Sztybor Antek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
82 Hołubowicz Staś Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
83 Miranowicz Marcelina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
84 Biskupski Bartosz Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
85 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
86 Janicki Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
87 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
88 Janicki Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
89 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 76 Gdańsk
90 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
91 Pawłowska Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SzP 35
92 Wróblewska Helena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkola Podstawowa nr 48
93 Janeczek Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Lufthansa Systems Poland
94 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
95 Staniak Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 56 Gdańsk
96 Jaros Maciej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole Preludium
97 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
98 Piernicki Błażej Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk
99 Romanowska Zosia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 ST Runners jr
100 Piernicki Sebastian Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 68 Gdańsk


Wyświetleń: 15295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ