Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Dybowski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
202 | Dybowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
203 | Tuszkowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | GKS Stoczniowiec | |
204 | Junowicz Wojtek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm | |
205 | Butkiewicz Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
206 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Marchewka Przedszkole | |
207 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Neptun | |
208 | Grosz Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
209 | Grosz Staś | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
210 | Weryk Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
211 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
212 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Maczki Run | |
213 | Kwieczyński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
214 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
215 | Juchniewicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
216 | Baczyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
217 | Jasnowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
218 | Jasnowski Milan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
219 | Jasnowski Fabian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
220 | Plata Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
221 | Kostarczyk Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | III LO w Gdyni | |
222 | Pazurkiewicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
223 | Korolkiewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
224 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
225 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
226 | Żak-Gardiol Gabriel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
227 | nowicka Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 2 gdańsk | |
228 | nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
229 | nowicka Nel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
230 | ŻÓŁKIEWICZ Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | SP 12 Gdańsk | |
231 | Lewandowska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ZSP nr.1 w Gdańsku | |
232 | Lewandowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Przedszkole 73 | |
233 | Bulkowska Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
234 | Bulkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
235 | Narbut Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
236 | Szyca Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
237 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
238 | Lis Maksymilian | Gdańsk | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | |||
239 | Urbaniak Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Gorillas | |
240 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Gorillas | |
241 | Zdanko Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
242 | Maciejewicz Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
243 | Korduła Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
244 | Tuszkowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | GKS stoczniowiec Gdańsk | |
245 | Piekart Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
246 | Janeczek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | Lufthansa Systems Poland | |
247 | Likowski Stella | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
248 | Durajczyk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Kubusie | |
249 | Durajczyk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
250 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
251 | Palecki Olgierd | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
252 | Śliwińska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
253 | Śliwiński Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
254 | Maślanka Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | ||
255 | Burzyński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
256 | Wojnowska-Dręczewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
257 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
258 | Maślanka piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
259 | Pankiewicz Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
260 | Bosch Matylda | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
261 | Goszczycki MATEUSZ | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
262 | Korolkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku | |
263 | Poznachowska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
264 | Juszczyk Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
265 | Lewandowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
266 | Lewandowska Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
267 | Wróblewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
268 | Sobieraj Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
269 | maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
270 | maciesza Hania | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
271 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | Sp 8 Gdańsk | |
272 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | Sp 8 Gdańsk | |
273 | Januszko Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP1 im. Mariusza Zaruskiego | |
274 | Karwowska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | SP 92 Gdańsk | |
275 | Karwowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 92 Gdańsk | |
276 | Sztybor Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
277 | Sztybor Antek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
278 | Likowski Ernest | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
279 | Mierzejewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | przedszkole 73 gdańsk | |
280 | Kowalewski Józef | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
281 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | SP 76 Gdańsk | |
282 | Gołębiewska Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
283 | Kot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
284 | Kot Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
285 | Bącela Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Anwil Włocławek | |
286 | Rowiński Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
287 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
288 | Stachowiak Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
289 | Fordoński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
290 | BABIUCH ANTONI | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
291 | BABIUCH SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
292 | barcz jędrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
293 | Naumiuk Jas | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | ||
294 | JAGIELSKA WERONIKA | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | Przedszkole MALCZEWSKIEGO | |
295 | JAGIELSKA WIKTORIA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
296 | Jóźwik Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 | SP 12 Gdańsk | |
297 | Klonowska Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca - 2019-2015 | ||
298 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 | ||
299 | BUDKOWSKI KRZYSZTOF | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2014 -2013 | ||
300 | BUDKOWSKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 |
Wyświetleń: 20862