Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Neptun
302 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Marchewka Przedszkole
303 Butkiewicz Anna Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
304 Junowicz Wojtek Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
305 Tuszkowski Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska GKS Stoczniowiec
306 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
307 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
308 Dybowski Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
309 Dybowski Szymon Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
310 Gradowski Jarosław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
311 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 92 Gdańsk
312 Leśnik Maetusz Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
313 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 SP89 Gdańsk
314 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 przedszkole 64 Gdańsk
315 Stańczak Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
316 Pinker Patryk Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
317 Pinker Michał Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
318 Mituś Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
319 Mituś Milena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
320 pietrowicz olga gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013
321 pietrowicz julia gdynia Bieg Malucha - 2014 -2013
322 Radkowiak Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska TeamSpirit
323 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Ks Portowiec
324 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
325 Żulewksa Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
326 Bykowski Kacper GDAŃSK Bieg Malucha - 2014 -2013 GKW Drakkar
327 Bykowski Cezary GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 GKW Drakkar
328 Wisiorek Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Wisiorki
329 Zbroński Gabriel Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
330 Szmitke Laura Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
331 Szmitke Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
332 Cysewska Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Leonardo
333 Skiba Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska Szkoła podstawowa 35
334 Broma Emilia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP nr 5 Gdańsk
335 Zienkiewicz Liwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 LiwiaBiega
336 Zienkiewicz Pola Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 PolaBiega
337 Radomska Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 52
338 Radomski Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP 52
339 Elmrych Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
340 Strojna Karolina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Fantazja przedszkole 54
341 Łapiński Jaś Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
342 Łapińska Basia GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP27
343 Kuleczka Tytus Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
344 Kuleczka Marcel Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
345 PAWLICZAK ALEKSANDER GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP35
346 PAWLICZAK ALICJA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 SP35
347 Zielonka-Wyczlińska Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Fantazja przedszkole 54
348 Dębno-Artwińska Pola Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
349 Dębno-Artwińska Lena Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
350 Karolczak Szymon Rotmanka Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp Rotmanka
351 Karolczak Alicja Rotmanka Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp Rotmanka
352 Walesiak Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 71 Diamencik
353 Walesiak Jan Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole nr 71 Diamencik
354 Walesiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
355 PORTYCH ERNEST GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole "Gwarny Dworek"
356 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Sp 27 Gdańsk
357 Tomaszewska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
358 Tymiński Jakub Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku
359 Czop Julia Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 44
360 Czop Kacper Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa nr 18
361 Lorych Agata Borkowo Bieg Malucha - 2014 -2013
362 Lorych Natalia Borkowo Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
363 Obuch Filip Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 SP 61 Gdańsk
364 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole Wielka Przygoda
365 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole nr 5
366 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 7 Sopot
367 Kowalczyk Maja Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Bajkowy Domek
368 OGŁOZIŃSKI Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
369 OGŁOZIŃSKA Aniela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
370 Wilk Lidia Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole 41
371 Steller Dawid Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Sp 27 Gdańsk
372 Zinkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
373 Olszewska Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
374 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007
375 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
376 Gwazdacz Karolina Borkowo Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA
377 Korchut Jan Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Zaspa
378 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa
379 Kuraś Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 xRunners
380 Gołaszewski Franek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
381 Gołaszewski Maciej Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
382 |Szpek Tomasz |Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
383 |Szpek Piotr |Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
384 Bienkowski Jakub Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
385 Bienkowski Mateusz Gdansk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 UKS ŻABIANKA/MUKOwaleczni
386 Machnik Nina Gdansk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 SP 49 w Gdańsku
387 Spryszyński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
388 Konop Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013
389 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
390 Adamski Kacper Gdańsk Bieg Malucha - 2014 -2013 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
391 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole MegaMocni Gdańsk Chełm
392 Dąbrowska Alicja Reda Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010
393 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
394 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 przedszkole 57
395 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2012-2010 Szkoła podstawowa 79 w Gdańsku
396 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 MARED TEAM / SP27 GDAŃSK
397 Federowicz Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2009 -2007 ZKPIG13 Gdańsk Zaspa
398 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015 Przedszkole 13-ka Gdańsk Zaspa
399 Kowalczyk Tymek Gdańsk Bieg Brzdąca - 2019-2015
400 Szybmorska Małgorzata Niestępowo Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska Gimnazjum nr 20 im. Hanzy


Wyświetleń: 15301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ