Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie- dorośli
Start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Witka Miłosz Ostróda Start M
2 Pliszka Łukasz Gdańsk Start L
3 Wiczanowska Anna Wiczanowska Gdańsk Start M
4 Solecka Gosia Gdańsk Start M
5 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Start M
6 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L
7 Staszkiewicz Paweł Gdańsk Start L
8 Ilecki Robert Gdańsk Start XXL
9 Olejnik Tomasz Włocławek Start L
10 Liksza Mariusz Gdańsk Start XL
11 Zbronski Marcin Zbronski Gdańsk Start L
12 Jesiołowski Łukasz Gdańsk Start Sonpap M
13 Surdy Sławomir Gdańsk Start M
14 Zalewski Marcin Gdańsk Start XL
15 Grabias Aleksandra Gdańsk Start S
16 Lewandowska Ewelina Gdańsk Start S
17 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L opłacono
18 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
19 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL opłacono
20 Ostaszewski Mariusz Gdańsk Start L opłacono
21 Szymczak Paweł Gdańsk Start No Name Team XL opłacono
22 Witt Oskar Gdańsk Start M opłacono
23 Macioch Martyna Gdańsk Start Wild Team XL opłacono
24 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
25 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
26 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
27 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
28 Jagoda Anna Gdańsk Start S opłacono
29 Lorych Krystian Borkowo Start M opłacono
30 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start M
31 Bisewska Wiktoria Puck Start M
32 Czarkowski Tomasz Gdańsk Start CZARKOWIAKI TEAM M opłacono
33 Klinszporn-Peek Dorota Gdańsk Start M opłacono
34 Renke Maria Gdańsk Start M opłacono
35 Peek Krystian Peek Gdansk Start BBL AWFiS GDAŃSK L opłacono
36 Śmigaj Sebastian Gdańsk Start Wild Team M opłacono
37 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start Piękny L opłacono
38 Koryciński Rafał Gdańsk Start Team nabiegowkach.pl/ Cartusia Kartuzy M opłacono
39 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
40 Wróbel Małgorzata Gdańsk Start S
41 Kajdańska Bogna Gdynia Start L opłacono
42 Makiła Patrycja Gdańsk Start S opłacono
43 Jabłońska Ewa Krynica-Zdrój Start S opłacono
44 Pieczyrak Stanisław Gdańsk Start M opłacono
45 Własów Olga Sopot Start M
46 Lewandowski Przemysław Sopot Start Kijanka Osowa XL opłacono
47 WABNIC JAN GDAŃSK Start L
48 Radulski Radosław Gdańsk Start M opłacono
49 Stachowiak Łukasz Straszyn Start M opłacono
50 Gołaszewski Łukasz Gdańsk Start M opłacono
51 Łuczak Łukasz Gdańsk Start xRunners M
52 Pietrzyk Bartosz Gdańsk Start L opłacono
53 Szumacher Marta Gdańsk Start S opłacono
54 Przymus Jolanta Gdańsk Start S opłacono
55 Pepłońska Anna Gdańsk Start M opłacono
56 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start S opłacono
57 Paczul Sebastian Paczul Gdańsk Start Dąbrowski Team M opłacono
58 Szczęsny Leszek Gdansk Start M opłacono
59 Dymarczyk Weronika Gdansk Start S opłacono
60 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Start F3Team L opłacono
61 Keslinke Łukasz Gdynia Start biegamyrazem.pl S opłacono
62 Szymborska Agnieszka Niestępowo Start Tri Freak S opłacono
63 Szybmorski Adam Niestępowo Start Tri Freak M opłacono
64 Paszkowski Paweł Gdańsk Start M opłacono
65 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
66 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XXL
67 Kozłów Wojciech Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum S opłacono
68 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S opłacono
69 Pyż Sławomir Gdańsk Start L opłacono
70 Dahm Beata Gniew Start XS opłacono
71 Kopczyńska Monika Gdansk Start Minionki M opłacono
72 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start M opłacono
73 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Start biegamyrazem.pl / Intel Runners M opłacono
74 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Start S opłacono
75 Klosinska Magdalena Gdynia Start M&MM's team S
76 Marszałkowski Piotr Gdańsk Start M opłacono
77 Dziemian Jakub gdańsk Start L opłacono
78 Marszałkowski Karol Gdańsk Start M opłacono
79 Trzaska Przemysław Gdańsk Start Dream Tri Team L opłacono
80 Lis Ilona Gdańsk Start Lekki Tydzień M opłacono
81 Bukowski Dariusz Sopot Start AZS UG M opłacono
82 Uszacka Malgosia GDANSK Start Ushatki M opłacono
83 Wydrowski Andrzej Gdańsk Start XL opłacono
84 Śledź Maciej Gdańsk Start Hydrozagadka L opłacono
85 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO Start GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA S opłacono
86 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg Start XL opłacono
87 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Start Kocur team L opłacono
88 Aleksiejuk Bartosz Gdańsk Start XL opłacono
89 Bejm Łukasz Gdańsk Start XL opłacono
90 Kuraś Beata Gdańsk Start xRunners S opłacono
91 Samulska Ewelina Gdańsk Start M opłacono
92 Browarczyk Marcin Gdańsk Start M opłacono
93 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Start M opłacono
94 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start S opłacono
95 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M opłacono
96 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L opłacono
97 Żeromski Alan Gdańsk Start Politechnika Gdańska L opłacono
98 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team M opłacono
99 Oleszczuk Paweł Gdańsk Start L opłacono
100 Ossowska Daria Gdańsk Start M opłacono


Wyświetleń: 6678

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ