Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie- dorośli
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Janczarski Piotr Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
2 Kuprewicz Grzegorz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
3 Mrówka Michał GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy Maja TEAM L
4 Mazur Kamilla Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
5 Bąkowska Julia Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
6 Kucharczyk Arkadiusz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
7 Lulewicz Dariusz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Grupa Trójmiasto L
8 Kudrelek Sławomir Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
9 Lorenc JOANNA Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy SP nr 75 M
10 Szydłowski Mirosław Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
11 KOLATZEK KRZYSZTOF GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy Radny Dzielnicy Przymorze Wielkie M
12 Kwiatkowska Anna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Biegający Tczew S
13 Staniszewski Krzysztof Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Sportevo S
14 Pelczar Barbara Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy Deaf Woman-Mom L
15 Pelczar Franciszek Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy Deaf junior XS
16 Dziubiński Marcin Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
17 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy LKS Zantyr Sztum M
18 Bieliński Łukasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Bielin Runners Team L
19 Radawiec Marcin Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy
20 Czapowiecka Nadia Banino Start - mieszkańcy dzielnicy XS
21 Pępek Agata Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
22 Opanowicz Kamila Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
23 Juszczak Dominika Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
24 Wdowicz Monika Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
25 Rudziński Szymon Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
26 Golasz Halina Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy 3miejskie kolorowe biegaczki M
27 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
28 Bachar Piotr Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy TebaTeam M
29 Tomaszewska Agata Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
30 Tomaszewski Mateusz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
31 Kołodziejska Katarzyna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
32 Czechowska Magdalena Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy M
33 Ostęp Katarzyna GDANSK Start - mieszkańcy dzielnicy M
34 Polak Mikołaj Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
35 Godlewska Hanna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
36 Barczak Karol Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy sportpoland.com M
37 Pochopień Mira Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Wataha-Łączy nas bieganie XS
38 Klos Tomasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L
39 Czarnecka Anita Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy WóDziki M
40 Kuncewicz Monika Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S
41 Brokos Tomasz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy DCT Drużyna Biegowa XL
42 Kamińska Grażyna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
43 Śliwka Jarosław GDANSK Start - mieszkańcy dzielnicy M
44 Pietrzak Teresa Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Grupa Biegowa 65 M


Wyświetleń: 6674

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ