Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/4 - Przymorze Wielkie- dorośli

BIEGOWE GRAND PRIX DZIELNIC GDAŃSKA 2019 - I etap GP Przymorze Wielkie

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 132 GUMKOWSKI SZYMON M 1 M 0-30 1 GDAŃSK ZORZA GDYNIA 5km 0:17:06
2 319 WITT OSKAR M 2 M 0-30 2 GDAŃSK 5km 0:17:07
3 309 STACHOWIAK ŁUKASZ M 3 M 31-40 1 STRASZYN 5km 0:17:34
4 168 MRÓWKA MICHAŁ M 4 M 31-40 2 GDAŃSK MAJA TEAM 5km 0:17:45
5 82 POMAGRUK ŁUKASZ M 5 M 0-30 3 GDAŃSK 5km 0:18:10
6 4 BADZIONG MATEUSZ M 6 M 0-30 4 GDAŃSK 5km 0:18:17
7 9 BIERNACKI SEBASTIAN M 7 M 31-40 3 GDAŃSK 5km 0:18:22
8 143 KESLINKE ŁUKASZ M 8 M 31-40 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:18:36
9 148 KOWALSKI WALDEMAR M 9 M 31-40 5 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 5km 0:18:37
10 19 DZIEMIAN JAKUB M 10 M 0-30 5 GDAŃSK 5km 0:18:51
11 60 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 11 M 0-30 6 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:18:53
12 318 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 12 M 31-40 6 GDAŃSK 5km 0:19:09
13 27 GOŁĄB JAKUB M 13 M 31-40 7 GDAŃSK 5km 0:19:11
14 147 KORYCIŃSKI RAFAŁ M 14 M 41-50 1 GDAŃSK TEAM NABIEGOWKACH.PL/ CARTUSIA KARTUZY 5km 0:19:11
15 151 KUCHARCZYK ARKADIUSZ M 15 M 31-40 8 GDAŃSK 5km 0:19:12
16 312 SZYBMORSKI ADAM M 16 M 31-40 9 NIESTĘPOWO TRI FREAK 5km 0:19:15
17 105 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 17 M 31-40 10 GDAŃSK 5km 0:19:19
18 28 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M 18 M 31-40 11 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / INTEL RUNNERS 5km 0:19:24
19 175 PASZKOWSKI PAWEŁ M 19 M 31-40 12 GDAŃSK 5km 0:19:38
20 305 RADULSKI RADOSŁAW M 20 M 31-40 13 GDAŃSK 5km 0:19:56
21 124 CIEŚLIŃSKI MICHAŁ M 21 M 31-40 14 GDAŃSK MUKOWALECZNI 5km 0:20:08
22 106 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 31-40 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:15
23 85 RIABUKHA OLEKSANDR M 22 M 31-40 15 MISZEWKO 5km 0:20:16
24 303 PRZYBORSKI ADRIAN M 23 M 0-30 7 WIŚLINKA 5km 0:20:19
25 491 ROGOWSKI PATRYK M 24 M 31-40 16 GDAŃSK 5km 0:20:19
26 14 CICHOSZ ALEKSANDRA K 2 K 31-40 2 GDAŃSK SP 27 GDAŃSK 5km 0:20:23
27 477 BEJM ŁUKASZ M 25 M 31-40 17 GDAŃSK 5km 0:20:33
28 465 MAREMKO MARCIN M 26 M 31-40 18 GDAŃSK LUBAŃ KNAPY 5km 0:20:38
29 308 SERAFINCZUK KRZYSZTOF M 27 M 31-40 19 WARSZAWA HEXAWALL 5km 0:20:44
30 158 LORYCH KRYSTIAN M 28 M 31-40 20 BORKOWO 5km 0:20:50
31 475 PLISZKA ŁUKASZ M 29 M 31-40 21 GDAŃSK 5km 0:20:57
32 488 JESIOŁOWSKI ŁUKASZ M 30 M 0-30 8 GDAŃSK SONPAP 5km 0:21:01
33 20 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 3 K 41-50 1 TUCHOM DIETETYKA-24.PL 5km 0:21:06
34 479 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 31 M 41-50 2 GDAŃSK F3TEAM 5km 0:21:08
35 40 KOLATZEK KRZYSZTOF M 32 M 41-50 3 GDAŃSK RADNY DZIELNICY PRZYMORZE WIELKIE 5km 0:21:08
36 149 KOZŁÓW WOJCIECH M 33 M 51+ 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:09
37 496 HENDRICH TOMASZ M 34 M 41-50 4 BANINO 5km 0:21:22
38 480 WIECZOREK TOMASZ M 35 M 51+ 2 GDAŃSK 5km 0:21:41
39 13 BUKOWSKI DARIUSZ M 36 M 0-30 9 SOPOT AZS UG 5km 0:21:43
40 115 ŻEROMSKI ALAN M 37 M 0-30 10 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km 0:21:54
41 44 KOWALIK HUBERT M 38 M 31-40 22 GDAŃSK FUNDACJA WDA 5km 0:21:58
42 75 PIANKOWSKI PIOTR M 39 M 0-30 11 BOBOWO SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 5km 0:21:58
43 311 SZUMACHER MARTA K 4 K 0-30 1 GDAŃSK 5km 0:22:01
44 301 PINKER STANISŁAW M 40 M 31-40 23 GDAŃSK 5km 0:22:03
45 310 SZCZĘSNY LESZEK M 41 M 31-40 24 GDANSK 5km 0:22:09
46 22 DZIUBIŃSKI MARCIN M 42 M 31-40 25 GDAŃSK 5km 0:22:09
47 145 KŁAK JAKUB M 43 M 0-30 12 GDAŃSK 5km 0:22:15
48 138 KACZMAREK KRZYSZTOF M 44 M 41-50 5 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:22:16
49 59 ŁATAS PAWEŁ M 45 M 0-30 13 GDAŃSK 5km 0:22:17
50 467 GRABIAS ALEKSANDRA K 5 K 31-40 3 GDAŃSK 5km 0:22:19
51 62 MARSZAŁKOWSKI PIOTR M 46 M 31-40 26 GDAŃSK 5km 0:22:22
52 81 POLAK MIKOŁAJ M 47 M 31-40 27 GDAŃSK 5km 0:22:31
53 3 BACHÓRZ AGATA K 6 K 31-40 4 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 5km 0:22:31
54 178 PĘPEK BARTOSZ M 48 M 31-40 28 GDAŃSK 5km 0:22:32
55 2 BACHAR PIOTR M 49 M 31-40 29 GDAŃSK TEBATEAM 5km 0:22:36
56 127 DĄBROWSKI KRZYSZTOF M 50 M 41-50 6 GDAŃSK 5km 0:22:45
57 495 SURDY SŁAWOMIR M 51 M 41-50 7 GDAŃSK 5km 0:22:46
58 96 SZEWCZYK MAGDALENA K 7 K 31-40 5 GDAŃSK MACZKI RUN 5km 0:22:52
59 321 ZABOROWSKI MARIUSZ M 52 M 31-40 30 MALBORK 5km 0:22:52
60 322 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 53 M 51+ 3 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km 0:23:03
61 52 KWIATKOWSKA ANNA K 8 K 31-40 6 GDAŃSK BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:23:07
62 134 JABŁOŃSKA EWA K 9 K 31-40 7 KRYNICA-ZDRÓJ 5km 0:23:11
63 320 WNOROWSKI WOJCIECH M 54 M 31-40 31 GDAŃSK 5km 0:23:21
64 63 MILEWSKA WERONIKA K 10 K 0-30 2 PRZECHLEWO 5km 0:23:23
65 43 KORDUŁA ZBIGNIEW M 55 M 31-40 32 GDAŃSK 5km 0:23:25
66 97 SZWED PAWEŁ M 56 M 41-50 8 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 5km 0:23:25
67 53 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M 57 M 41-50 9 GDAŃSK 5km 0:23:36
68 23 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 11 K 31-40 8 GDAŃSK 5km 0:23:47
69 114 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 12 K 31-40 9 GDAŃSK 5km 0:23:50
70 93 SUŁEK GRZEGORZ M 58 M 31-40 33 GDAŃSK 5km 0:23:50
71 38 KAŹMIERSKI MIROSŁAW M 59 M 41-50 10 KOWALE 5km 0:24:01
72 42 KOPCZYŃSKA MONIKA K 13 K 31-40 10 GDANSK MINIONKI 5km 0:24:06
73 174 PACZUL SEBASTIAN M 60 M 31-40 34 GDAŃSK DĄBROWSKI TEAM 5km 0:24:07
74 476 WITKA MIŁOSZ M 61 M 0-30 14 OSTRÓDA 5km 0:24:10
75 159 ŁOKUCIJEWSKA IZABELA K 14 K 0-30 3 GDAŃSK 5km 0:24:12
76 160 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 15 K 41-50 2 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:24:17
77 487 STASZKIEWICZ PAWEŁ M 62 M 31-40 35 GDAŃSK 5km 0:24:19
78 133 HANIECKI DOMINIK M 63 M 31-40 36 GDAŃSK 5km 0:24:20
79 125 CZARKOWSKI TOMASZ M 64 M 41-50 11 GDAŃSK CZARKOWIAKI TEAM 5km 0:24:20
80 91 SKONIECKI DARIUSZ M 65 M 41-50 12 GDANSK 5km 0:24:22
81 126 DAHM BEATA K 16 K 41-50 3 GNIEW 5km 0:24:22
82 489 ZALEWSKI MARCIN M 66 M 31-40 37 GDAŃSK 5km 0:24:23
83 6 BARANOWSKI PIOTR M 67 M 31-40 38 GDAŃSK 5km 0:24:28
84 109 WERYK MATEUSZ M 68 M 31-40 39 GDAŃSK 5km 0:24:29
85 474 KWIATKOWSKI TOMASZ M 69 M 41-50 13 GDAŃSK 5km 0:24:35
86 313 SZYMAŃSKI MAREK M 70 M 31-40 40 GDAŃSK 5km 0:24:36
87 58 LULEWICZ DARIUSZ M 71 M 31-40 41 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 5km 0:24:38
88 80 POCHOPIEŃ MIRA K 17 K 31-40 11 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:24:47
89 164 MATYSIAK WERONIKA K 18 K 0-30 4 GDAŃSK 5km 0:24:48
90 39 KLOS TOMASZ M 72 M 31-40 42 GDAŃSK 5km 0:24:49
91 498 LIKSZA MARIUSZ M 73 M 0-30 15 GDAŃSK 5km 0:24:51
92 121 BOSZKO ARKADIUSZ M 74 M 0-30 16 GDAŃSK 5km 0:24:51
93 41 KOŁODZIEJSKA KATARZYNA K 19 K 31-40 12 GDAŃSK 5km 0:24:51
94 170 NYCEK MACIEJ M 75 M 31-40 43 GDAŃSK 5km 0:24:52
95 466 JAGODA ANNA K 20 K 31-40 13 GDAŃSK 5km 0:24:52
96 316 ŚLEDŹ MACIEJ M 76 M 31-40 44 GDAŃSK HYDROZAGADKA 5km 0:24:57
97 61 MARSZAŁKOWSKI KAROL M 77 M 31-40 45 GDAŃSK 5km 0:25:01
98 302 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 21 K 41-50 4 GDAŃSK BBL AWF GDAŃSK/ DANFOSS 5km 0:25:04
99 120 BOLECHOWSKI KAMIL M 78 M 0-30 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:25:06
100 129 GARDECKI PIOTR M 79 M 31-40 46 GDAŃSK 5km 0:25:09
101 56 LISTWAN KRZYSZTOF M 80 M 41-50 14 GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 5km 0:25:10
102 77 PIŁASIEWICZ IRENEUSZ M 81 M 51+ 4 GDYNIA SP 44 5km 0:25:11
103 172 OSTASZEWSKI MARIUSZ M 82 M 31-40 47 GDAŃSK 5km 0:25:11
104 31 HANZHA ANASTASIIA K 22 K 0-30 5 GDAŃSK 5km 0:25:13
105 156 LEWANDOWSKA JUSTYNA K 23 K 41-50 5 GDAŃSK 5km 0:25:16
106 485 ILECKI ROBERT M 83 M 31-40 48 GDAŃSK 5km 0:25:17
107 468 MAROSZEK JAROSŁAW M 84 M 0-30 18 BORKOWO 5km 0:25:19
108 136 JANCZARSKI PIOTR M 85 M 41-50 15 GDAŃSK 5km 0:25:19
109 306 RENKE MARIA K 24 K 0-30 6 GDAŃSK 5km 0:25:30
110 152 KUPREWICZ GRZEGORZ M 86 M 0-30 19 GDAŃSK 5km 0:25:34
111 469 STEFANOWSKI MATEUSZ M 87 M 0-30 20 BORKOWO 5km 0:25:34
112 11 BROKOS TOMASZ M 88 M 31-40 49 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:25:41
113 180 PIETRZYK BARTOSZ M 89 M 31-40 50 GDAŃSK 5km 0:25:47
114 131 GOJLIK KAZIMIERZ M 90 M 51+ 5 G 5km 0:25:52
115 481 WALCZAK JAKUB M 91 M 0-30 21 GDAŃSK 5km 0:25:57
116 472 OLEJNIK TOMASZ M 92 M 41-50 16 WŁOCŁAWEK 5km 0:26:13
117 33 JÓZEFOWSKA ALICJA K 25 K 31-40 14 GDAŃSK 5km 0:26:14
118 173 OSTROWSKI GRZEGORZ M 93 M 31-40 51 ELBLĄG 5km 0:26:15
119 70 OSTROWSKA KAROLINA K 26 K 31-40 15 ELBLĄGA 5km 0:26:16
120 123 CIECHOLIŃSKA KAMILA K 27 K 31-40 16 BORKOWO 5km 0:26:28
121 86 RINC MAŁGORZATA K 28 K 31-40 17 GDYNIA 5km 0:26:34
122 5 BARANOWSKA ANNA K 29 K 31-40 18 GDAŃSK 5km 0:26:36
123 66 OLESZCZUK PAWEŁ M 94 M 31-40 52 GDAŃSK 5km 0:26:53
124 49 KUNCEWICZ MONIKA K 30 K 41-50 6 GDAŃSK 5km 0:26:55
125 83 PYŻ SŁAWOMIR M 95 M 31-40 53 GDAŃSK 5km 0:27:00
126 486 ZBRONSKI MARCIN M 96 M 0-30 22 GDAŃSK 5km 0:27:04
127 76 PIETRZAK TERESA K 31 K 41-50 7 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 5km 0:27:20
128 315 SZYMCZAK PAWEŁ M 97 M 41-50 17 GDAŃSK NO NAME TEAM 5km 0:27:24
129 166 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 32 K 31-40 19 GDAŃSK 5km 0:27:26
130 112 WŁODARSKA EWA K 33 K 31-40 20 GDAŃSK 5km 0:27:27
131 111 WICZYŃSKI JAKUB M 98 M 0-30 23 ROKOCIN 5km 0:27:35
132 37 KAMOLA MIROSŁAW M 99 M 51+ 6 GDAŃSK 5km 0:27:49
133 69 OSTĘP KATARZYNA K 34 K 0-30 7 GDANSK 5km 0:27:56
134 492 KISIEL JOANNA K 35 K 41-50 8 GDAŃSK SANUS DENTES IN MOTION 5km 0:27:57
135 84 RADAWIEC MARCIN M 100 M 41-50 18 GDAŃSK 5km 0:27:59
136 167 MIECZNIKOWSKI KAMIL M 101 M 31-40 54 GDANSK 5km 0:28:05
137 79 PLIETH JERZY M 102 M 51+ 7 GDAŃSK 5km 0:28:06
138 135 KURAŚ BEATA K 36 K 31-40 21 GDAŃSK XRUNNERS 5km 0:28:10
139 155 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 103 M 51+ 8 BĄDKI PIĘKNY 5km 0:28:11
140 157 LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW M 104 M 31-40 55 SOPOT KIJANKA OSOWA 5km 0:28:21
141 1 ALEKSIEJUK BARTOSZ M 105 M 31-40 56 GDAŃSK 5km 0:28:21
142 17 CZECHOWSKA MAGDALENA K 37 K 41-50 9 GDANSK 5km 0:28:22
143 139 KACZMAREK-GALIŃSKA BEATA K 38 K 41-50 10 TRĄBKI WIELKIE 5km 0:28:23
144 169 MUDZIŃSKA DOROTA K 39 K 41-50 11 TRĄBKI WIELKIE 5km 0:28:23
145 122 BUJNOWSKI MACIEJ M 106 M 0-30 24 GDAŃSK 5km 0:28:26
146 12 BROWARCZYK MARCIN M 107 M 0-30 25 GDAŃSK 5km 0:28:27
147 107 USZACKA MALGOSIA K 40 K 31-40 22 GDANSK USHATKI 5km 0:28:28
148 89 RYCHARSKA SYLWIA K 41 K 31-40 23 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:28:29
149 499 WICZANOWSKA ANNA K 42 K 0-30 8 GDAŃSK 5km 0:28:34
150 98 SZYDŁOWSKI MIROSŁAW M 108 M 41-50 19 GDAŃSK 5km 0:28:36
151 32 JĘBRZYCKA ANNA K 43 K 0-30 9 GDAŃŚK 5km 0:28:37
152 177 PEPŁOŃSKA ANNA K 44 K 0-30 10 GDAŃSK 5km 0:28:38
153 46 KRÓLIK KATARZYNA K 45 K 31-40 24 GDAŃSK IRON TEAM 5km 0:28:43
154 104 TURSKA BARBARA K 46 K 0-30 11 GDAŃSK 5km 0:28:47
155 94 SUSKO ANNA K 47 K 31-40 25 GDYNIA 5km 0:29:00
156 21 DZINGIELEWSKI PIOTR M 109 M 31-40 57 GDAŃSK 5km 0:29:01
157 494 KILISZEK PAULINA K 48 K 0-30 12 GDAŃSK 5km 0:29:02
158 307 RUDZKA DOROTA K 49 K 41-50 12 GDAŃSK 5km 0:29:06
159 142 KASPROWICZ EMILIA K 50 K 31-40 26 GDAŃSK 5km 0:29:14
160 65 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K 51 K 41-50 13 GDAŃSK 5km 0:29:16
161 88 RUMKOWSKI PIOTR M 110 M 31-40 58 GDYNIA 5km 0:29:29
162 484 TROJAK IWONA K 52 K 41-50 14 GDAŃSK 5km 0:29:31
163 30 GUMKOWSKI DAREK M 111 M 41-50 20 GDAŃSK 5km 0:29:41
164 110 WĘGRZYN- KUCHAREK JOANNA MAŁGOSIA K 53 K 41-50 15 GDAŃSK 5km 0:29:56
165 490 SZEMRYK ANNA K 54 K 0-30 13 GDAŃSK 5km 0:30:04
166 314 SZYMBORSKA AGNIESZKA K 55 K 41-50 16 NIESTĘPOWO TRI FREAK 5km 0:30:04
167 473 WRÓBEL MAŁGORZATA K 56 K 0-30 14 GDAŃSK 5km 0:30:25
168 78 PIOTROWSKA MIRKA K 57 K 31-40 27 GDAŃSK 5km 0:30:42
169 471 DURAJCZYK ANDRZEJ M 112 M 51+ 9 5km 0:30:44
170 478 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M 113 M 0-30 26 GDAŃSK 5km 0:30:48
171 118 BĄKOWSKA JULIA K 58 K 31-40 28 GDAŃSK 5km 0:30:50
172 497 PIETRALCZYK PIOTR M 114 M 0-30 27 GDAŃSK UTAH JAZZ 5km 0:31:37
173 146 KOŃCZYŃSKI PAWEŁ M 115 M 31-40 59 GDAŃSK 5km 0:31:55
174 171 OSSOWSKA DARIA K 59 K 0-30 15 GDAŃSK 5km 0:32:12
175 304 PRZYMUS JOLANTA K 60 K 51+ 1 GDAŃSK 5km 0:32:18
176 470 SZPEK JOANNA M 116 M 31-40 60 GDAŃSK 5km 0:32:27
177 54 LENARD AGNIESZKA K 61 K 31-40 29 GDAŃSK 5km 0:33:01
178 140 KAJDAŃSKA BOGNA K 62 K 41-50 17 GDYNIA 5km 0:33:06
179 179 PIECZYRAK STANISŁAW M 117 M 51+ 10 GDAŃSK 5km 0:33:08
180 323 ZWARA MARIUSZ M 118 M 31-40 61 GDAŃSK 5km 0:33:16
181 72 PELCZAR BARBARA K 63 K 31-40 30 GDANSK DEAF WOMAN-MOM 5km 0:33:29
182 90 SAMULSKA EWELINA K 64 K 0-30 16 GDAŃSK 5km 0:33:35
183 162 MAKIŁA PATRYCJA K 65 K 0-30 17 GDAŃSK 5km 0:33:41
184 64 MIRANOWICZ AGNIESZKA K 66 K 41-50 18 GDAŃSK MIRANOWICZ TEAM 5km 0:33:56
185 117 BĄKOWSKA ALICJA K 67 K 31-40 31 GDAŃSK 5km 0:34:04
186 137 JONES OWEN M 119 M 0-30 28 GDAŃSK 5km 0:35:06
187 95 SZCZEPANIK ANNA K 68 K 31-40 32 GDAŃSK 5km 0:35:10
188 144 KLINSZPORN-PEEK DOROTA K 69 K 41-50 19 GDAŃSK 5km 0:35:23
189 176 PEEK KRYSTIAN M 120 M 41-50 21 GDANSK BBL AWFIS GDAŃSK 5km 0:35:23
190 161 MACIOCH MARTYNA K 70 K 0-30 18 GDAŃSK WILD TEAM 5km 0:35:54
191 317 ŚMIGAJ SEBASTIAN M 121 M 0-30 29 GDAŃSK WILD TEAM 5km 0:35:54
192 68 ORAWCZYK ŻAKLIN K 71 K 0-30 19 GDAŃSK 5km 0:36:04
193 482 SOLECKA GOSIA K 72 K 0-30 20 GDAŃSK 5km 0:36:27
194 29 GUMKOWSKA LILA K 73 K 41-50 20 GDAŃSK 5km 0:36:37
195 16 CZARNECKA ANITA K 74 K 0-30 21 GDAŃSK WÓDZIKI 5km 0:37:20
196 100 TARNICKA EDYTA K 75 K 41-50 21 GDAŃSK 5km 0:37:26
197 163 MATYSIAK EWA K 76 K 0-30 22 GDAŃSK SRS SZANSA-START GDAŃSK 5km 0:39:51
198 10 BŁASZCZYK KAMILA K 77 K 31-40 33 GDAŃSK 5km 0:41:16

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ