Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli
Start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL opłacono
2 Dutczak Magdalena Bąkowo Start S opłacono
3 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega M opłacono
4 Piankowski Piotr Bobowo Start SKL Filippides/BBL Starogard Gd S
5 Lorych Krystian Borkowo Start M opłacono
6 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
7 Ciecholińska Kamila Borkowo Start S opłacono
8 Szczęsny Leszek Gdansk Start M opłacono
9 Saldana Cristian Gdansk Start M opłacono
10 Kaszczyk Weronika Gdansk Start S opłacono
11 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS L opłacono
12 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
13 Mazurek Arkadiusz Gdansk Start M opłacono
14 Gojlik Kazimierz gdansk Start amator M opłacono
15 Czechowska Magdalena Gdansk Start M opłacono
16 Robles José Carlos Gdansk Start Castilla M opłacono
17 skoniecki dariusz gdansk Start XL opłacono
18 Wiloch Radoslaw Gdansk Start Thunder Runner -Team L opłacono
19 Pelczar Barbara Gdansk Start Deaf Woman-Mom L
20 Kopczyńska Monika Gdansk Start L opłacono
21 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
22 Polak Mikołaj Gdańsk Start L opłacono
23 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
24 Koryciński Rafał Gdańsk Start M opłacono
25 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Start M
26 Księżopolski Dominik Gdańsk Start CKZiU nr 2 w Gdańsku M opłacono
27 Łatas Paweł Gdańsk Start L opłacono
28 Tuszyński Jarosław Gdańsk Start L opłacono
29 Zbronski Marcin Zbronski Gdańsk Start M opłacono
30 Królik Katarzyna Gdańsk Start Iron Team L opłacono
31 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Start XS
32 Sułek Grzegorz Gdańsk Start XS
33 Gutfrański Paweł Gdańsk Start M opłacono
34 Aleksiejuk Bartosz Gdańsk Start XL opłacono
35 BACZEWSKI JACEK GDAŃSK Start L
36 Pepłońska Anna Gdańsk Start M opłacono
37 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M opłacono
38 Kuncewicz Monika Gdańsk Start S opłacono
39 Kołodziejska Katarzyna Gdańsk Start XS opłacono
40 Gołaszewski Łukasz Gdańsk Start M opłacono
41 Kuraś Beata Gdańsk Start xRunners S opłacono
42 Wydrowski Andrzej Gdańsk Start XL opłacono
43 Rogowski Patryk Gdańsk Start S opłacono
44 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Start S opłacono
45 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M opłacono
46 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start S opłacono
47 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L
48 Garstkowiak Tomasz Gdańsk Start S opłacono
49 Baranowski Piotr Gdańsk Start L opłacono
50 Sznabel Katarzyna Gdańsk Start FitnessFitback M
51 Matysiak Weronika Gdańsk Start M opłacono
52 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XL
53 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M opłacono
54 Gołąb Jakub Gdańsk Start M opłacono
55 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S opłacono
56 Weryk Mateusz Gdańsk Start L opłacono
57 Szydłowski Mirosław Gdańsk Start L opłacono
58 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL opłacono
59 Zwara Mariusz Gdańsk Start XXL opłacono
60 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Start O-SOWA BIEGA M opłacono
61 Oleszczuk Paweł Gdańsk Start L opłacono
62 Opanowicz Kamila Gdańsk Start L
63 Śmigaj Sebastian Gdańsk Start Wild Team M opłacono
64 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
65 Szymczak Paweł Gdańsk Start No Name Team XL opłacono
66 Junowicz Kamil Gdańsk Start XL opłacono
67 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
68 Szydłowski Gaweł Gdańsk Start L opłacono
69 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L opłacono
70 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L opłacono
71 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start M opłacono
72 Niewińska Beata Gdańsk Start M
73 karczmarczyk bogdan Gdańsk Start XL opłacono
74 Tarnicka Edyta GDAŃSK Start S opłacono
75 Żeromski Alan Gdańsk Start Politechnika Gdańska L opłacono
76 Bujnowski Maciej Gdańsk Start L opłacono
77 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Start O-SOWA BIEGA S
78 Witt Oskar Gdańsk Start M opłacono
79 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M opłacono
80 Jesiołowski Łukasz Jesiołowski Gdańsk Start M opłacono
81 Pępek Bartosz Gdańsk Start L opłacono
82 Szpek Joanna Gdańsk Start XS opłacono
83 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Start XS opłacono
84 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start XL opłacono
85 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
86 Ryźlewicz Agata Gdańsk Start MUKOwaleczni S opłacono
87 Wiczanowska Anna Gdańsk Start M opłacono
88 Hildebrand Alicja Gdańsk Start L opłacono
89 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start M opłacono
90 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK Start L opłacono
91 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
92 Golasz Halina Gdańsk Start 3miejskie kolorowe biegaczki M
93 Dąbrowska Daria Gdańsk Start Wild Team M opłacono
94 Badziong Mateusz Gdańsk Start XL opłacono
95 Dziemian Jakub gdańsk Start L opłacono
96 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
97 Paszkowski Paweł Gdańsk Start M opłacono
98 Renke Maria Gdańsk Start M opłacono
99 Kozłów Wojciech Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum S opłacono
100 Wraga Rafał Gdańsk Start Forfit M opłacono


Wyświetleń: 4306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ