Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli
Start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
2 Kuraś Beata Gdańsk Start xRunners S opłacono
3 Śmigaj Sebastian Gdańsk Start Wild Team M opłacono
4 Dąbrowska Daria Gdańsk Start Wild Team M opłacono
5 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XL
6 Szybmorski Adam Niestępowo Start Tri Freak M opłacono
7 Szybmorska Agnieszka Niestępowo Start Tri Freak S opłacono
8 Wiloch Radoslaw Gdansk Start Thunder Runner -Team L opłacono
9 Towarnicka Izabela Gdynia Start Team Deaf S opłacono
10 Litewski Tomasz Juszkowo Start Team Deaf XL opłacono
11 Śliwińska Edyta Kosakowo Start Team Deaf L opłacono
12 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega M opłacono
13 Matysiak Ewa Gdańsk Start SRS Szansa-Start Gdańsk M opłacono
14 Cichosz Aleksandra Gdańsk Start SP 27 Gdańsk S opłacono
15 Piankowski Piotr Bobowo Start SKL Filippides/BBL Starogard Gd S
16 Żeromski Alan Gdańsk Start Politechnika Gdańska L opłacono
17 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Start O-SOWA BIEGA M opłacono
18 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Start O-SOWA BIEGA S
19 Szymczak Paweł Gdańsk Start No Name Team XL opłacono
20 Ryźlewicz Agata Gdańsk Start MUKOwaleczni S opłacono
21 Cieśliński Michał Gdańsk Start MUKOwaleczni M opłacono
22 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Start MIŚ Biega L opłacono
23 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team L opłacono
24 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S opłacono
25 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M opłacono
26 Kozłów Wojciech Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum S opłacono
27 Lis Ilona Gdańsk Start Lekki Tydzień S opłacono
28 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
29 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Start Kocur Team L opłacono
30 Lewandowski Przemysław Sopot Start Kijanka Osowa XL opłacono
31 Królik Katarzyna Gdańsk Start Iron Team L opłacono
32 Jakusik Jacek Malbork Start Grupa Malbork M opłacono
33 Polański Marcin Sztutowo Start Generat ze Sztutowa S opłacono
34 Wraga Rafał Gdańsk Start Forfit M opłacono
35 Sznabel Katarzyna Gdańsk Start FitnessFitback M
36 Dziewiatowska Joanna Tuchom Start Dietetyka-24.pl M opłacono
37 Pelczar Barbara Gdansk Start Deaf Woman-Mom L
38 Paczul Sebastian Paczul Gdańsk Start Dąbrowski Team M opłacono
39 Czarkowski Tomasz Gdańsk Start CZARKOWIAKI TEAM M opłacono
40 Księżopolski Dominik Gdańsk Start CKZiU nr 2 w Gdańsku M opłacono
41 Robles José Carlos Gdansk Start Castilla M opłacono
42 Kugaudo Piotr Gdańsk Start biegowyswiat.pl M opłacono
43 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Start biegamyrazem.pl / Intel Runners M opłacono
44 Keslinke Łukasz Gdynia Start biegamyrazem.pl S opłacono
45 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS L opłacono
46 Łokucijewski Patryk Gdańsk Start Babillonia Babieniec M opłacono
47 Bukowski Dariusz Sopot Start AZS UG M opłacono
48 Gojlik Kazimierz gdansk Start amator M opłacono
49 Golasz Halina Gdańsk Start 3miejskie kolorowe biegaczki M
50 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
51 Polak Mikołaj Gdańsk Start L opłacono
52 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
53 Koryciński Rafał Gdańsk Start M opłacono
54 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Start M
55 Dahm Beata Gniew Start XS opłacono
56 Łatas Paweł Gdańsk Start L opłacono
57 Tuszyński Jarosław Gdańsk Start L opłacono
58 Zbronski Marcin Zbronski Gdańsk Start M opłacono
59 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Start XS
60 Sułek Grzegorz Gdańsk Start XS
61 Piłasiewicz Ireneusz Gdynia Start XL opłacono
62 Gutfrański Paweł Gdańsk Start M opłacono
63 Aleksiejuk Bartosz Gdańsk Start XL opłacono
64 BACZEWSKI JACEK GDAŃSK Start L
65 Pepłońska Anna Gdańsk Start M opłacono
66 Szczęsny Leszek Gdansk Start M opłacono
67 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start S opłacono
68 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M opłacono
69 Litewska Joanna Juszkowo Start L opłacono
70 Kuncewicz Monika Gdańsk Start S opłacono
71 Kołodziejska Katarzyna Gdańsk Start XS opłacono
72 Teska Mateusz Gdynia Start M opłacono
73 Gołaszewski Łukasz Gdańsk Start M opłacono
74 Dutczak Magdalena Bąkowo Start S opłacono
75 Wydrowski Andrzej Gdańsk Start XL opłacono
76 Rogowski Patryk Gdańsk Start S opłacono
77 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Start S opłacono
78 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start S opłacono
79 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L
80 Saldana Cristian Gdansk Start M opłacono
81 Kaszczyk Weronika Gdansk Start S opłacono
82 Garstkowiak Tomasz Gdańsk Start S opłacono
83 Wiczyński Jakub Rokocin Start L opłacono
84 Baranowski Piotr Gdańsk Start L opłacono
85 Matysiak Weronika Gdańsk Start M opłacono
86 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M opłacono
87 Gołąb Jakub Gdańsk Start M opłacono
88 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
89 Weryk Mateusz Gdańsk Start L opłacono
90 Szydłowski Mirosław Gdańsk Start L opłacono
91 Mazurek Arkadiusz Gdansk Start M opłacono
92 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL opłacono
93 Zwara Mariusz Gdańsk Start XXL opłacono
94 Oleszczuk Paweł Gdańsk Start L opłacono
95 Opanowicz Kamila Gdańsk Start L
96 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
97 Junowicz Kamil Gdańsk Start XL opłacono
98 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
99 Szydłowski Gaweł Gdańsk Start L opłacono
100 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L opłacono


Wyświetleń: 4737

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ