Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli
Start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Aleksiejuk Bartosz Gdańsk Start XL opłacono
2 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
3 Bącela Igor Gdańsk Start L opłacono
4 BACZEWSKI JACEK GDAŃSK Start L
5 Badziong Mateusz Gdańsk Start XL opłacono
6 Bąkowska Alicja Gdańsk Start M opłacono
7 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
8 Baranowski Piotr Gdańsk Start L opłacono
9 Bałuciński Daniel Wiślinka Start M
10 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start XL opłacono
11 Bobrowski Paweł Gdańsk Start XS opłacono
12 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański Start M opłacono
13 Bujnowski Maciej Gdańsk Start L opłacono
14 Bukowski Dariusz Sopot Start AZS UG M opłacono
15 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start M opłacono
16 Cichosz Aleksandra Gdańsk Start SP 27 Gdańsk S opłacono
17 Ciecholińska Kamila Borkowo Start S opłacono
18 Cieśliński Michał Gdańsk Start MUKOwaleczni M opłacono
19 Czarkowski Tomasz Gdańsk Start CZARKOWIAKI TEAM M opłacono
20 Czechowska Magdalena Gdansk Start M opłacono
21 Czerwiński Marcin Gdańsk Start M
22 Dąbrowska Daria Gdańsk Start Wild Team M opłacono
23 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk Start L opłacono
24 Dahm Beata Gniew Start XS opłacono
25 Dutczak Magdalena Bąkowo Start S opłacono
26 Dziemian Jakub gdańsk Start L opłacono
27 Dziewiatowska Joanna Tuchom Start Dietetyka-24.pl M opłacono
28 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
29 Garstkowiak Tomasz Gdańsk Start S opłacono
30 Gojlik Kazimierz gdansk Start amator M opłacono
31 Golasz Halina Gdańsk Start 3miejskie kolorowe biegaczki M
32 Gołąb Jakub Gdańsk Start M opłacono
33 Gołaszewski Łukasz Gdańsk Start M opłacono
34 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Start biegamyrazem.pl / Intel Runners M opłacono
35 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
36 Gutfrański Paweł Gdańsk Start M opłacono
37 Haniecki Dominik Gdańsk Start XL opłacono
38 Hildebrand Alicja Gdańsk Start L opłacono
39 Jakusik Jacek Malbork Start Grupa Malbork M opłacono
40 Jębrzycka Anna Gdańsk Start M opłacono
41 Jesiołowski Łukasz Jesiołowski Gdańsk Start M opłacono
42 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Start XS opłacono
43 Junowicz Kamil Gdańsk Start XL opłacono
44 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Start O-SOWA BIEGA M opłacono
45 Kalinowska Małgorzata Gdańsk Start M
46 Kamińska Grażyna Gdańsk Start M opłacono
47 Kamola Mirosław Gdańsk Start L opłacono
48 karczmarczyk bogdan Gdańsk Start XL opłacono
49 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
50 Kaszczyk Weronika Gdansk Start S opłacono
51 Kaźmierski Mirosław Kowale Start M opłacono
52 Keslinke Łukasz Gdynia Start biegamyrazem.pl S opłacono
53 Klos Tomasz Gdańsk Start L opłacono
54 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Start M
55 Kopczyńska Monika Gdansk Start L opłacono
56 Kopicka Eliza Gdańsk Start M
57 Koryciński Rafał Gdańsk Start M opłacono
58 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
59 Kozłów Wojciech Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum S opłacono
60 Kołodziejska Katarzyna Gdańsk Start XS opłacono
61 Królik Katarzyna Gdańsk Start Iron Team L opłacono
62 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M opłacono
63 Księżopolski Dominik Gdańsk Start CKZiU nr 2 w Gdańsku M opłacono
64 Kugaudo Piotr Gdańsk Start biegowyswiat.pl M opłacono
65 Kuncewicz Monika Gdańsk Start S opłacono
66 Kuraś Beata Gdańsk Start xRunners S opłacono
67 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK Start L opłacono
68 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M opłacono
69 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L
70 Ladziński Zbigniew Gdańsk Start M opłacono
71 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M opłacono
72 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S opłacono
73 Lewandowski Przemysław Sopot Start Kijanka Osowa XL opłacono
74 Lis Ilona Gdańsk Start Lekki Tydzień S opłacono
75 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Start Kocur Team L opłacono
76 Litewska Joanna Juszkowo Start L opłacono
77 Litewski Tomasz Juszkowo Start Team Deaf XL opłacono
78 Lorych Krystian Borkowo Start M opłacono
79 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Start S opłacono
80 Matysiak Ewa Gdańsk Start SRS Szansa-Start Gdańsk M opłacono
81 Matysiak Weronika Gdańsk Start M opłacono
82 Mazurek Arkadiusz Gdansk Start M opłacono
83 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start S opłacono
84 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
85 Milewska Weronika Przechlewo Start S opłacono
86 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team L opłacono
87 Niewińska Beata Gdańsk Start M
88 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
89 Oleszczuk Paweł Gdańsk Start L opłacono
90 Opanowicz Kamila Gdańsk Start L
91 Ossowska Daria Gdańsk Start M opłacono
92 Paczul Sebastian Paczul Gdańsk Start Dąbrowski Team M opłacono
93 Paszkowski Paweł Gdańsk Start M opłacono
94 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS L opłacono
95 Pelczar Barbara Gdansk Start Deaf Woman-Mom L
96 Pępek Agata Gdańsk Start M opłacono
97 Pępek Bartosz Gdańsk Start L opłacono
98 Pepłońska Anna Gdańsk Start M opłacono
99 Piankowski Piotr Bobowo Start SKL Filippides/BBL Starogard Gd S
100 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XL


Wyświetleń: 4739

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ