Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/4 - Zaspa Młyniec - dorośli
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Cieśliński Michał Gdańsk Start MUKOwaleczni M opłacono
2 Ladziński Zbigniew Gdańsk Start M opłacono
3 Czerwiński Marcin Gdańsk Start M
4 Ciecholińska Kamila Borkowo Start S opłacono
5 Niewińska Beata Gdańsk Start M
6 Księżopolski Dominik Gdańsk Start CKZiU nr 2 w Gdańsku M opłacono
7 Królik Katarzyna Gdańsk Start Iron Team L opłacono
8 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Start S opłacono
9 Kamińska Grażyna Gdańsk Start M opłacono
10 Kuncewicz Monika Gdańsk Start S opłacono
11 Plieth Jerzy Gdańsk Start L opłacono
12 Kopicka Eliza Gdańsk Start M
13 Klos Tomasz Gdańsk Start L opłacono
14 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Start O-SOWA BIEGA M opłacono
15 Dziewiatowska Joanna Tuchom Start Dietetyka-24.pl M opłacono
16 Wiloch Radoslaw Gdansk Start Thunder Runner -Team L opłacono
17 Polak Mikołaj Gdańsk Start L opłacono
18 Matysiak Ewa Gdańsk Start SRS Szansa-Start Gdańsk M opłacono
19 Czechowska Magdalena Gdansk Start M opłacono
20 Turska Barbara Gdańsk Start XS opłacono
21 Ryźlewicz Agata Gdańsk Start MUKOwaleczni S opłacono
22 Sznabel Katarzyna Gdańsk Start FitnessFitback M
23 Golasz Halina Gdańsk Start 3miejskie kolorowe biegaczki M
24 Hildebrand Alicja Gdańsk Start L opłacono
25 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK Start L opłacono
26 Szymański Marek Gdańsk Start M opłacono
27 Weiland Karina Weiland Sopot Start XS
28 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Start XS
29 Sułek Grzegorz Gdańsk Start XS
30 Teska Mateusz Gdynia Start M opłacono
31 Wraga Rafał Gdańsk Start Forfit M opłacono
32 Piankowski Piotr Bobowo Start SKL Filippides/BBL Starogard Gd S
33 Dutczak Magdalena Bąkowo Start S opłacono
34 Kugaudo Piotr Gdańsk Start biegowyswiat.pl M opłacono
35 Jakusik Jacek Malbork Start Grupa Malbork M opłacono
36 Łatas Paweł Gdańsk Start L opłacono
37 Tuszyński Jarosław Gdańsk Start L opłacono
38 Gołąb Jakub Gdańsk Start M opłacono
39 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Start O-SOWA BIEGA S
40 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start M opłacono
41 Oleszczuk Paweł Gdańsk Start L opłacono
42 Żeromski Alan Gdańsk Start Politechnika Gdańska L opłacono
43 Piłasiewicz Ireneusz Gdynia Start XL opłacono
44 Kuraś Beata Gdańsk Start xRunners S opłacono
45 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M opłacono
46 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Start XS opłacono
47 Łokucijewski Patryk Gdańsk Start Babillonia Babieniec M opłacono
48 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Start Kocur Team L opłacono
49 Dahm Beata Gniew Start XS opłacono
50 Tarnicka Edyta GDAŃSK Start S opłacono
51 Kalinowska Małgorzata Gdańsk Start M
52 Garstkowiak Tomasz Gdańsk Start S opłacono
53 karczmarczyk bogdan Gdańsk Start XL opłacono
54 Szybmorski Adam Niestępowo Start Tri Freak M opłacono
55 Szybmorska Agnieszka Niestępowo Start Tri Freak S opłacono
56 Keslinke Łukasz Gdynia Start biegamyrazem.pl S opłacono
57 Szczęsny Leszek Gdansk Start M opłacono
58 Paczul Sebastian Paczul Gdańsk Start Dąbrowski Team M opłacono
59 Kamola Mirosław Gdańsk Start L opłacono
60 BACZEWSKI JACEK GDAŃSK Start L
61 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start S opłacono
62 Kaźmierski Mirosław Kowale Start M opłacono
63 Gołaszewski Łukasz Gdańsk Start M opłacono
64 Kołodziejska Katarzyna Gdańsk Start XS opłacono
65 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M opłacono
66 Bałuciński Daniel Wiślinka Start M
67 Czarkowski Tomasz Gdańsk Start CZARKOWIAKI TEAM M opłacono
68 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
69 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega M opłacono
70 Szymczak Paweł Gdańsk Start No Name Team XL opłacono
71 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XL
72 Gutfrański Paweł Gdańsk Start M opłacono
73 Stachowiak Łukasz Straszyn Start M opłacono
74 Kozłów Wojciech Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum S opłacono
75 Pępek Bartosz Gdańsk Start L opłacono
76 Wydrowski Andrzej Gdańsk Start XL opłacono
77 Wiczyński Jakub Rokocin Start L opłacono
78 Śmigaj Sebastian Gdańsk Start Wild Team M opłacono
79 Haniecki Dominik Gdańsk Start XL opłacono
80 Jębrzycka Anna Gdańsk Start M opłacono
81 Cichosz Aleksandra Gdańsk Start SP 27 Gdańsk S opłacono
82 Przymus Jolanta Gdańsk Start XS opłacono
83 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Start M opłacono
84 Pyż Sławomir Gdańsk Start L opłacono
85 Kopczyńska Monika Gdansk Start L opłacono
86 Saldana Cristian Gdansk Start M opłacono
87 Kaszczyk Weronika Gdansk Start S opłacono
88 Lewandowski Przemysław Sopot Start Kijanka Osowa XL opłacono
89 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M opłacono
90 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
91 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S opłacono
92 Zwara Mariusz Gdańsk Start XXL opłacono
93 Opanowicz Kamila Gdańsk Start L
94 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
95 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start M opłacono
96 Lorych Krystian Borkowo Start M opłacono
97 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL opłacono
98 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
99 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
100 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M opłacono


Wyświetleń: 3699

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ