Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Czerepaniak Ewa Gdańsk Start M opłacono
2 Siennicki Arkadiusz Gdańsk Start L
3 Wąsowski Kewin Gdańsk Start M opłacono
4 Siennicki Bartosz Gdańsk Start S opłacono
5 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Start (pakiet z koszulką) M opłacono
6 Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie Start (pakiet z koszulką) M opłacono
7 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M opłacono
8 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start (pakiet z koszulką) S opłacono
9 Surdy Sławomir Gdańsk Start M opłacono
10 Wiczanowska Anna Gdańsk Start S opłacono
11 Miroszewska Ewa Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
12 Naczk Wiktoria Lebork Start Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk S opłacono
13 Gawłowska Anna Gdańsk Start S opłacono
14 Lasocińska Weronika Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL
15 Bagiński Tomasz Gdańsk Start Bagins Running Team XS opłacono
16 Zawisza Dariusz Gdańsk Start BCT TEAM S opłacono
17 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański Start M opłacono
18 Szpilman Katarzyna Gdynia Start Elite Team M
19 Masternak Dariusz Gdańsk Start S
20 Witt Oskar Gdańsk Start M opłacono
21 Pliszka Łukasz Gdańsk Start L opłacono
22 Bitowt Grzegorz Gdańsk Start L opłacono
23 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
24 Rzepecki Radosław Gdańsk Start L opłacono
25 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Start M opłacono
26 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XXL
27 Szatkowski Marcin Bydgoszcz Start ProfiLingua Gdańsk M opłacono
28 Skrobczyński Michał Giżycko Start Klub Olimpiad Specjalnych Giżycko M opłacono
29 Kajdańska Bogna Gdynia Start M opłacono
30 Tunkiewicz Anna Giżycko Start Klub Olimpiad Specjalnych Giżycko S opłacono
31 Klinszporn-Peek Dorota Gdańsk Start (pakiet z koszulką) L opłacono
32 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS Gdańsk M opłacono
33 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
34 Walczak Jakub Gdańsk Start XS opłacono
35 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL opłacono
36 Radulski Radosław Gdańsk Start M opłacono
37 Zdanko Marcin Zdanko Gdańsk Start L
38 Wysłouch Michał Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy F3Team S
39 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start L opłacono
40 Oreszke Mariusz Gdynia Start M opłacono
41 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL opłacono
42 |Szpek Joanna |Gdańsk Start XS opłacono
43 Gumkowski Darek Gdańsk Start S opłacono
44 Gumkowska Liliana Gdańsk Start XL opłacono
45 Zmudzka Grażyna Gdansk Start S opłacono
46 Solecka Gosia Gdańsk Start M opłacono
47 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Start M opłacono
48 Smorczewska Joanna Gdańsk Start S opłacono
49 Samulska Ewelina Gdańsk Start M opłacono
50 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
51 Szemryk Anna Szemryk Gdańsk Start M opłacono
52 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L opłacono
53 Makiła Patrycja Gdańsk Start S opłacono
54 Stachowiak Łukasz Straszyn Start M opłacono
55 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S opłacono
56 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
57 Korpalski Tomasz Gdańsk Start Biegaj z Głową M
58 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start M opłacono
59 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start S opłacono
60 Gojlik Kazimierz gdansk Start M
61 Ellert-Panek Basia Gdańsk Start XS opłacono
62 Zakrzewska Ewa Gdańsk Start M opłacono
63 Kopczyńska Monika Gdansk Start M opłacono
64 Pyż Sławomir Gdańsk Start XL opłacono
65 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
66 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum L opłacono
67 karczmarczyk bogdan Gdańsk Start L opłacono
68 Wraga Rafał Gdańsk Start Forfit M opłacono
69 Dziemian Jakub gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
70 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M opłacono
71 Kwiatkowska Anna Gdańsk Start Biegający Tczew S
72 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
73 Schwan Agnieszka Rumia Start S opłacono
74 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L opłacono
75 BARANOWSKI Piotr Gdańsk Start L opłacono
76 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
77 Pępek Bartosz Gdańsk Start L opłacono
78 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L opłacono
79 Czarkowska Agata Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy CZARKOWIAKI TEAM M
80 Stasiński Adam Gdańsk Start Run Beach Morning Team M opłacono
81 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL opłacono
82 Marszałkowski Piotr Gdańsk Start M opłacono
83 Piłasiewicz Ireneusz Gdynia Start SP 44 XL opłacono
84 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team M opłacono
85 Wizjan Karolina Gdańsk Start (pakiet z koszulką) Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna ul S
86 Kiedrowska Daria Gdynia Start M opłacono
87 Rycharska Sylwia Toruń Start S opłacono
88 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy XL
89 Nelka Magdalena Starogard Gdański Start (pakiet z koszulką) M opłacono
90 Marszałkowski Karol Gdańsk Start M opłacono
91 Szczęsny Leszek Gdansk Start (pakiet z koszulką) S opłacono
92 wicek aneta Starogard Gdański Start (pakiet z koszulką) L opłacono
93 Loose Anna Starogard Gdański Start S
94 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Start (pakiet z koszulką) S opłacono
95 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M opłacono
96 Milewska Weronika Sąpolno Start S opłacono
97 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M opłacono
98 Ossowski Marcin Skarszewy Start (pakiet z koszulką) M
99 Szumacher Marta Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M
100 Ossowska Daria Gdańsk Start M opłacono


Wyświetleń: 4215

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ