Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli
Start
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Czerepaniak Ewa Gdańsk Start M opłacono
2 Siennicki Arkadiusz Gdańsk Start L
3 Wąsowski Kewin Gdańsk Start M opłacono
4 Siennicki Bartosz Gdańsk Start S opłacono
5 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M opłacono
6 Surdy Sławomir Gdańsk Start M opłacono
7 Wiczanowska Anna Gdańsk Start S opłacono
8 Naczk Wiktoria Lebork Start Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk S opłacono
9 Gawłowska Anna Gdańsk Start S opłacono
10 Bagiński Tomasz Gdańsk Start Bagins Running Team XS opłacono
11 Zawisza Dariusz Gdańsk Start BCT TEAM S opłacono
12 Bolechowski Kamil Pruszcz Gdański Start M opłacono
13 Szpilman Katarzyna Gdynia Start Elite Team M
14 Masternak Dariusz Gdańsk Start S
15 Witt Oskar Gdańsk Start M opłacono
16 Pliszka Łukasz Gdańsk Start L opłacono
17 Bitowt Grzegorz Gdańsk Start L opłacono
18 Gumkowski Szymon Gdańsk Start Zorza Gdynia S opłacono
19 Rzepecki Radosław Gdańsk Start L opłacono
20 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Start M opłacono
21 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XXL
22 Szatkowski Marcin Bydgoszcz Start ProfiLingua Gdańsk M opłacono
23 Skrobczyński Michał Giżycko Start Klub Olimpiad Specjalnych Giżycko M opłacono
24 Kajdańska Bogna Gdynia Start M opłacono
25 Tunkiewicz Anna Giżycko Start Klub Olimpiad Specjalnych Giżycko S opłacono
26 Peek Krystian Gdansk Start BBL AWFiS Gdańsk M opłacono
27 Miecznikowski Kamil Gdansk Start L opłacono
28 Walczak Jakub Gdańsk Start XS opłacono
29 Tomaszewski Michał Gdańsk Start XL opłacono
30 Radulski Radosław Gdańsk Start M opłacono
31 Zdanko Marcin Zdanko Gdańsk Start L
32 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start L opłacono
33 Oreszke Mariusz Gdynia Start M opłacono
34 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL opłacono
35 |Szpek Joanna |Gdańsk Start XS opłacono
36 Gumkowski Darek Gdańsk Start S opłacono
37 Gumkowska Liliana Gdańsk Start XL opłacono
38 Zmudzka Grażyna Gdansk Start S opłacono
39 Solecka Gosia Gdańsk Start M opłacono
40 Lewandowski Mikołaj Gdańsk Start M opłacono
41 Smorczewska Joanna Gdańsk Start S opłacono
42 Samulska Ewelina Gdańsk Start M opłacono
43 Auguściak Marcin Gdańsk Start L opłacono
44 Szemryk Anna Szemryk Gdańsk Start M opłacono
45 Pinker STANISŁAW Gdańsk Start L opłacono
46 Makiła Patrycja Gdańsk Start S opłacono
47 Stachowiak Łukasz Straszyn Start M opłacono
48 Lewandowska Justyna Gdańsk Start S opłacono
49 Gardecki Piotr Gdańsk Start L opłacono
50 Korpalski Tomasz Gdańsk Start Biegaj z Głową M
51 Wieczorek Tomasz Gdańsk Start M opłacono
52 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start S opłacono
53 Gojlik Kazimierz gdansk Start M
54 Ellert-Panek Basia Gdańsk Start XS opłacono
55 Zakrzewska Ewa Gdańsk Start M opłacono
56 Kopczyńska Monika Gdansk Start M opłacono
57 Pyż Sławomir Gdańsk Start XL opłacono
58 Kasprowicz Emilia Gdańsk Start M opłacono
59 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum L opłacono
60 karczmarczyk bogdan Gdańsk Start L opłacono
61 Wraga Rafał Gdańsk Start Forfit M opłacono
62 Lenard Agnieszka Gdańsk Start M opłacono
63 Kwiatkowska Anna Gdańsk Start Biegający Tczew S
64 Wnorowski Wojciech Gdańsk Start M opłacono
65 Schwan Agnieszka Rumia Start S opłacono
66 Pomagruk Łukasz Gdańsk Start L opłacono
67 BARANOWSKI Piotr Gdańsk Start L opłacono
68 Baranowska Anna Gdańsk Start XS opłacono
69 Pępek Bartosz Gdańsk Start L opłacono
70 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Start L opłacono
71 Stasiński Adam Gdańsk Start Run Beach Morning Team M opłacono
72 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL opłacono
73 Marszałkowski Piotr Gdańsk Start M opłacono
74 Piłasiewicz Ireneusz Gdynia Start SP 44 XL opłacono
75 Miranowicz Agnieszka Gdańsk Start Miranowicz Team M opłacono
76 Kiedrowska Daria Gdynia Start M opłacono
77 Rycharska Sylwia Toruń Start S opłacono
78 Marszałkowski Karol Gdańsk Start M opłacono
79 Loose Anna Starogard Gdański Start S
80 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start LKS Zantyr Sztum M opłacono
81 Milewska Weronika Sąpolno Start S opłacono
82 Kwiatek Maciek Miłakowo Start M opłacono
83 Ossowska Daria Gdańsk Start M opłacono
84 Gałka Grzegorz Gdańsk Start M opłacono
85 Paszkowski Paweł Gdańsk Start M opłacono
86 Łapiński Piotr GDAŃSK, POLAND Start L opłacono
87 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Start biegamyrazem.pl / Intel Runners M opłacono
88 Weiland Karina Weiland Sopot Start XS
89 Korduła Zbigniew Gdańsk Start M opłacono
90 Zwara Mariusz Gdańsk Start UKS ŻABIANKA GDAŃSK XXL opłacono
91 Pieczyrak Stanisław Gdańsk Start M opłacono
92 Szuster Wojciech Gdańsk Start M opłacono
93 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M opłacono
94 Szymczak Paweł Gdańsk Start NoNameTeam XL opłacono
95 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg Start L opłacono
96 Bącela Beata Włocławek Start Anwil Włocławek M opłacono
97 Bącela Weronika Gdańsk Start Anwil Włocławek S opłacono
98 Jakusik Jacek Malbork Start Grupa Malbork M opłacono
99 ryźlewicz agata GDAŃSK Start MUKOwaleczni M opłacono
100 Garstkowiak Tomasz Gdańsk Start S opłacono


Wyświetleń: 7144

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ