Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/4 - Strzyża - dorośli

BIEGOWE GRAND PRIX DZIELNIC GDAŃSKA 2019 - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS WYNIK 1 OKR
1 315 GUMKOWSKI SZYMON M 1 M 0-30 1 GDAŃSK ZORZA GDYNIA 5km 0:17:02 0:08:37
2 368 WITT OSKAR M 2 M 0-30 2 GDAŃSK 5km 0:17:05 0:08:37
3 304 BAGIŃSKI TOMASZ M 3 M 31-40 1 GDAŃSK BAGINS RUNNING TEAM 5km 0:17:36 0:08:43
4 371 WYSŁOUCH MICHAŁ M 4 M 31-40 2 GDAŃSK F3TEAM 5km 0:17:40 0:08:47
5 356 STACHOWIAK ŁUKASZ M 5 M 31-40 3 STRASZYN 5km 0:17:48 0:08:44
6 314 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ M 6 M 31-40 4 GDAŃSK 5km 0:17:56 0:08:52
7 201 BADZIONG MATEUSZ M 7 M 0-30 3 GDAŃSK 5km 0:18:03 0:08:52
8 321 KESLINKE ŁUKASZ M 8 M 31-40 5 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:18:23 0:09:09
9 261 OKUNIEWSKI MARCIN M 9 M 31-40 6 GDAŃSK 5km 0:18:26 0:08:53
10 424 BIERNACKI SEBASTIAN M 10 M 31-40 7 GDAŃSK 5km 0:18:34 0:09:00
11 428 KOWALSKI WALDEMAR M 11 M 31-40 8 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 5km 0:18:50 0:09:25
12 342 POMAGRUK ŁUKASZ M 12 M 0-30 4 GDAŃSK 5km 0:18:54 0:09:10
13 222 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M 13 M 31-40 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / INTEL RUNNERS 5km 0:19:02 0:09:32
14 213 DZIEMIAN JAKUB M 14 M 0-30 5 GDAŃSK 5km 0:19:06 0:09:08
15 456 GOŹDZIEWICZ LESZEK M 15 M 41-50 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:19:11 0:09:28
16 345 RADULSKI RADOSŁAW M 16 M 31-40 10 GDAŃSK 5km 0:19:18 0:09:21
17 295 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 17 M 31-40 11 GDAŃSK 5km 0:19:30 0:09:26
18 289 SZYBMORSKI ADAM M 18 M 31-40 12 NIESTĘPOWO TRI FREAK 5km 0:19:34 0:09:28
19 463 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 19 M 0-30 6 SIERAKOWICE 5km 0:19:43 0:09:42
20 432 ZAWISZA DARIUSZ M 20 M 41-50 2 GDAŃSK BCT TEAM 5km 0:19:44 0:09:37
21 370 WRAGA RAFAŁ M 21 M 31-40 13 GDAŃSK FORFIT 5km 0:19:45 0:09:29
22 310 CIEŚLIŃSKI MICHAŁ M 22 M 31-40 14 GDAŃSK MUKOWALECZNI 5km 0:19:46 0:09:51
23 219 GOŁĄB JAKUB M 23 M 31-40 15 GDAŃSK 5km 0:19:51 0:09:42
24 299 WILOCH RADOSLAW M 24 M 31-40 16 GDANSK THUNDER RUNNER -TEAM 5km 0:19:55 0:09:56
25 346 RIABUKHA OLEKSANDR M 25 M 31-40 17 KRZEMIEŃĆZUK UKRAINA 5km 0:19:55 0:09:45
26 316 JARANTEWICZ KRYSTIAN M 26 M 41-50 3 GDAŃSK WISZĄCE OGRODY 5km 0:19:57 0:09:39
27 459 ROGOWSKI PATRYK M 27 M 31-40 18 GDANSK 5km 0:19:59 0:09:50
28 296 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 31-40 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:06 0:09:55
29 249 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 28 M 0-30 7 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:20:07 0:09:56
30 286 SZUSTER WOJCIECH M 29 M 0-30 8 GDAŃSK 5km 0:20:08 0:09:55
31 265 PIANKOWSKI PIOTR M 30 M 0-30 9 BOBOWO SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 5km 0:20:12 0:09:52
32 364 TUWALSKA ELŻBIETA K 2 K 31-40 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:14 0:09:54
33 225 JAKUSIK JACEK M 31 M 51+ 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:20:34 0:10:01
34 330 LORYCH KRYSTIAN M 32 M 31-40 19 BORKOWO 5km 0:20:35 0:10:08
35 264 PASZKOWSKI PAWEŁ M 33 M 31-40 20 GDAŃSK 5km 0:20:46 0:10:20
36 236 KOZŁÓW WOJCIECH M 34 M 51+ 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:56 0:10:25
37 367 WIECZOREK TOMASZ M 35 M 51+ 3 GDAŃSK 5km 0:21:04 0:10:22
38 447 OSSOWSKI MARCIN M 36 M 0-30 10 SKARSZEWY 5km 0:21:11 0:10:16
39 280 SZCZĘSNY LESZEK M 37 M 31-40 21 GDANSK 5km 0:21:20 0:10:23
40 454 PLISZKA ŁUKASZ M 38 M 31-40 22 GDAŃSK 5km 0:21:20 0:10:30
41 457 GARSTKOWIAK TOMASZ M 39 M 41-50 4 GDAŃSK 5km 0:21:22 0:10:42
42 302 ŻEROMSKI ALAN M 40 M 0-30 11 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km 0:21:23 0:10:23
43 350 RZEPECKI RADOSŁAW M 41 M 31-40 23 GDAŃSK 5km 0:21:28 0:10:15
44 458 NACZK WIKTORIA K 3 K 0-30 1 LEBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK 5km 0:21:28 0:10:38
45 252 MARSZAŁKOWSKI PIOTR M 42 M 31-40 24 GDAŃSK 5km 0:21:29 0:10:40
46 214 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 4 K 41-50 1 TUCHOM DIETETYKA-24.PL 5km 0:21:32 0:10:38
47 340 PINKER STANISŁAW M 43 M 31-40 25 GDAŃSK 5km 0:21:50 0:10:31
48 260 NOWAK WALDEMAR M 44 M 51+ 4 GDANSK 5km 0:21:52 0:10:47
49 278 STASIŃSKI ADAM M 45 M 31-40 26 GDAŃSK RUN BEACH MORNING TEAM 5km 0:21:56 0:10:33
50 285 SZUMACHER MARTA K 5 K 0-30 2 GDAŃSK 5km 0:22:02 0:10:54
51 323 KOWALIK HUBERT M 46 M 31-40 27 GDAŃSK FUNDACJA WDA 5km 0:22:09 0:10:52
52 427 BITOWT GRZEGORZ M 47 M 0-30 12 GDAŃSK 5km 0:22:09 0:10:44
53 317 KACZMAREK KRZYSZTOF M 48 M 41-50 5 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:22:10 0:10:49
54 275 RYCHERT MARTA K 6 K 0-30 3 GDAŃSK 5km 0:22:11 0:10:48
55 439 PĘPEK BARTOSZ M 49 M 31-40 28 GDAŃSK 5km 0:22:13 0:11:01
56 279 STROKOWSKA PAULINA K 7 K 0-30 4 BYDGOSZCZ 5km 0:22:14 0:10:54
57 217 GAŁKA GRZEGORZ M 50 M 41-50 6 GDAŃSK 5km 0:22:19 0:10:45
58 243 KWIATEK MACIEK M 51 M 0-30 13 MIŁAKOWO 5km 0:22:26 0:10:56
59 257 MILEWSKA WERONIKA K 8 K 0-30 5 SĄPOLNO 5km 0:22:28 0:10:56
60 455 GAWŁOWSKA ANNA K 9 K 0-30 6 GDAŃSK 5km 0:22:31 0:10:52
61 431 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 52 M 51+ 5 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km 0:22:31 0:11:04
62 437 JESIOŁOWSKI ŁUKASZ M 53 M 0-30 14 GDAŃSK SONPAP 5km 0:22:31 0:11:34
63 438 ANOTNIAK MACIEJ M 54 M 0-30 15 GDANSK 5km 0:22:37
64 357 SZATKOWSKI MARCIN M 55 M 31-40 29 BYDGOSZCZ PROFILINGUA GDAŃSK 5km 0:22:38 0:11:24
65 460 SURDY SŁAWOMIR M 56 M 41-50 7 GDAŃSK 5km 0:22:39 0:11:03
66 244 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M 57 M 41-50 8 GDAŃSK 5km 0:22:47 0:11:19
67 282 SZEWCZYK MAGDALENA K 10 K 31-40 3 GDAŃSK MACZKI RUN 5km 0:22:51 0:11:07
68 233 KORDUŁA ZBIGNIEW M 58 M 31-40 30 GDAŃSK 5km 0:22:51 0:11:37
69 341 POLAK MIKOŁAJ M 59 M 31-40 31 GDAŃSK 5km 0:23:10 0:11:37
70 369 WNOROWSKI WOJCIECH M 60 M 31-40 32 GDAŃSK 5km 0:23:10 0:11:37
71 245 ŁATAS PAWEŁ M 61 M 0-30 16 GDAŃSK 5km 0:23:11 0:11:11
72 311 DAHM BEATA K 11 K 41-50 2 GNIEW 5km 0:23:17 0:11:16
73 287 SZWED PAWEŁ M 62 M 41-50 9 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 5km 0:23:24 0:11:36
74 324 KWIATKOWSKI TOMASZ M 63 M 41-50 10 GDAŃSK 5km 0:23:29 0:11:26
75 421 TOMTAŁA MIKOŁAJ M 64 M 0-30 17 GDANSK SOPOCKA AKADEMIA TENISOWA 5km 0:23:41 0:11:35
76 365 WALCZAK JAKUB M 65 M 0-30 18 GDAŃSK 5km 0:23:43 0:11:48
77 209 CZARKOWSKI TOMASZ M 66 M 41-50 11 GDAŃSK CZARKOWIAKI TEAM 5km 0:23:46 0:11:35
78 277 SOBIERAJ GRZEGORZ M 67 M 31-40 33 GDAŃSK 5km 0:23:52 0:11:27
79 430 SIENNICKI BARTOSZ M 68 M 0-30 19 GDAŃSK 5km 0:23:56 0:11:44
80 426 MASTERNAK DARIUSZ M 69 M 41-50 12 GDAŃSK 5km 0:23:58 0:11:43
81 230 KLOS TOMASZ M 70 M 31-40 34 GDAŃSK 5km 0:24:01 0:11:46
82 267 PIŁASIEWICZ IRENEUSZ M 71 M 51+ 6 GDYNIA SP 44 5km 0:24:17 0:11:39
83 221 GRYNIS PAWEŁ M 72 M 31-40 35 ELBLĄG 5km 0:24:20 0:11:54
84 231 KOŁODZIEJSKA KATARZYNA K 12 K 31-40 4 GDAŃSK 5km 0:24:29 0:12:44
85 276 SKONIECKI DARIUSZ M 73 M 41-50 13 GDANSK 5km 0:24:31 0:12:04
86 337 ORESZKE MARIUSZ M 74 M 0-30 20 GDYNIA 5km 0:24:36 0:12:26
87 251 MARSZAŁKOWSKI KAROL M 75 M 31-40 36 GDAŃSK 5km 0:24:38 0:12:23
88 284 SZUBARTOWICZ MAREK M 76 M 31-40 37 GDYNIA 5km 0:24:50 0:12:11
89 297 WERYK MATEUSZ M 77 M 31-40 38 GDAŃSK 5km 0:24:54 0:11:54
90 269 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 13 K 41-50 3 GDAŃSK BBL AWF GDAŃSK/ DANFOSS 5km 0:24:56 0:11:52
91 224 HANIECKI DOMINIK M 78 M 31-40 39 GDAŃSK 5km 0:24:58 0:11:43
92 292 ŚLIWKA JAROSŁAW M 79 M 41-50 14 GDANSK 5km 0:24:59 0:11:55
93 434 BOLECHOWSKI KAMIL M 80 M 0-30 21 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:25:08 0:12:07
94 453 CHUDEK AGNIESZKA K 14 K 0-30 7 WARSZAWA SPO1 5km 0:25:21 0:12:06
95 443 NYCEK MACIEJ M 81 M 31-40 40 GDAŃSK 5km 0:25:32 0:12:26
96 313 GARDECKI PIOTR M 82 M 31-40 41 GDAŃSK 5km 0:25:34 0:12:21
97 306 BARANOWSKI PIOTR M 83 M 31-40 42 GDAŃSK 5km 0:25:45 0:12:53
98 319 KARCZMARCZYK BOGDAN M 84 M 51+ 7 GDAŃSK 5km 0:25:47 0:12:58
99 298 WICEK ANETA K 15 K 31-40 5 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:25:51 0:12:56
100 329 LISTWAN KRZYSZTOF M 85 M 41-50 15 GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 5km 0:25:59 0:12:46
101 360 SZPEK PAWEŁ M 86 M 31-40 43 |GDAŃSK 5km 0:26:03 0:13:04
102 338 OSSOWSKA DARIA K 16 K 0-30 8 GDAŃSK 5km 0:26:06 0:12:27
103 223 GUTFRAŃSKI PAWEŁ M 87 M 41-50 16 GDAŃSK 5km 0:26:13 0:12:51
104 327 LEWANDOWSKA JUSTYNA K 17 K 41-50 4 GDAŃSK 5km 0:26:25 0:12:43
105 227 JÓZEFOWSKA ALICJA K 18 K 31-40 6 GDAŃSK 5km 0:26:28 0:13:01
106 305 BARANOWSKA ANNA K 19 K 31-40 7 GDAŃSK 5km 0:26:28 0:12:53
107 308 BROKOS TOMASZ M 88 M 31-40 44 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:26:35 0:12:54
108 235 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 20 K 51+ 1 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 5km 0:26:44 0:12:58
109 262 OLESZCZUK PAWEŁ M 89 M 31-40 45 GDAŃSK 5km 0:27:02 0:13:42
110 442 CZEREPANIAK EWA K 21 K 0-30 9 GDAŃSK 5km 0:27:07 0:12:57
111 429 WĄSOWSKI KEWIN M 90 M 0-30 22 GDAŃSK 5km 0:27:12 0:12:59
112 425 WEILAND KARINA K 22 K 41-50 5 SOPOT 5km 0:27:12 0:13:19
113 339 OSTROWSKI GRZEGORZ M 91 M 31-40 46 ELBLĄG 5km 0:27:14 0:13:39
114 240 KUNCEWICZ MONIKA K 23 K 41-50 6 GDAŃSK 5km 0:27:16 0:13:14
115 320 KASPROWICZ EMILIA K 24 K 31-40 8 GDAŃSK 5km 0:27:17 0:13:15
116 274 RYCHARSKA SYLWIA K 25 K 31-40 9 TORUŃ 5km 0:27:19 0:14:03
117 263 OSTROWSKA KAROLINA K 26 K 31-40 10 ELBLĄGA 5km 0:27:24 0:13:40
118 228 KAMOLA MIROSŁAW M 92 M 51+ 8 GDAŃSK 5km 0:27:30 0:13:38
119 204 BĄCELA WERONIKA K 27 K 0-30 10 GDAŃSK ANWIL WŁOCŁAWEK 5km 0:27:33 0:14:20
120 203 BĄCELA IGOR M 93 M 0-30 23 GDAŃSK ANWIL WŁOCŁAWEK 5km 0:27:34 0:14:21
121 450 JANA MAREK M 94 M 41-50 17 GDANSK 5km 0:27:39 0:13:43
122 291 SZYMCZAK PAWEŁ M 95 M 41-50 18 GDAŃSK NONAMETEAM 5km 0:27:45 0:13:56
123 246 ŁĘCKI GRZEGORZ M 96 M 41-50 19 GDAŃSK BBKTS 5km 0:27:58 0:12:45
124 210 CZECHOWSKA MAGDALENA K 28 K 41-50 7 GDANSK 5km 0:28:00 0:13:49
125 254 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 29 K 31-40 11 GDAŃSK 5km 0:28:11 0:13:45
126 462 POLASZEK TOMASZ M 97 M 31-40 47 GDANSK 5km 0:28:21 0:13:53
127 334 MIECZNIKOWSKI KAMIL M 98 M 31-40 48 GDANSK 5km 0:28:22 0:14:10
128 303 AUGUŚCIAK MARCIN M 99 M 31-40 49 GDAŃSK 5km 0:28:27 0:13:06
129 312 ELLERT-PANEK BASIA K 30 K 31-40 12 GDAŃSK 5km 0:28:28 0:14:04
130 268 PLIETH JERZY M 100 M 51+ 9 GDAŃSK 5km 0:28:32 0:14:20
131 441 JAROMIN ZOFIA K 31 K 41-50 8 TRĄBKI WIELKIE 5km 0:28:33 0:13:52
132 440 MUDZIŃSKA DOROTA K 32 K 41-50 9 TRĄBKI WIELKIE 5km 0:28:33 0:13:52
133 212 DUTCZAK MAGDALENA K 33 K 31-40 13 BĄKOWO 5km 0:28:34 0:13:45
134 353 SKROBCZYŃSKI MICHAŁ M 101 M 0-30 24 GIŻYCKO KLUB OLIMPIAD SPECJALNYCH GIŻYCKO 5km 0:28:41 0:13:45
135 272 ROKACZ WOJCIECH M 102 M 31-40 50 GDAŃSK 5km 0:28:42 0:14:31
136 241 KURAŚ BEATA K 34 K 31-40 14 GDAŃSK XRUNNERS 5km 0:28:49 0:14:11
137 294 TURSKA BARBARA K 35 K 0-30 11 GDAŃSK 5km 0:28:56 0:14:11
138 372 ZAKRZEWSKA EWA K 36 K 41-50 10 GDAŃSK 5km 0:29:02 0:14:04
139 288 SZYBMORSKA AGNIESZKA K 37 K 41-50 11 NIESTĘPOWO TRI FREAK 5km 0:29:07 0:14:19
140 218 GOLASZ HALINA K 38 K 51+ 2 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 5km 0:29:10 0:14:13
141 445 GUMKOWSKI DAREK M 103 M 41-50 20 GDAŃSK 5km 0:29:14 0:13:52
142 358 SZEMRYK ANNA K 39 K 0-30 12 GDAŃSK 5km 0:29:15 0:14:19
143 258 MURAWSKA KATARZYNA K 40 K 41-50 12 STAROGARD GDANSKI 5km 0:29:17 0:14:47
144 237 KROMER ELZBIETA K 41 K 41-50 13 GDAŃSK 5km 0:29:22 0:14:25
145 422 PIFTRALCZYK PIOTR M 104 M 0-30 25 GDANSK 5km 0:29:22 0:14:55
146 348 RUMKOWSKI PIOTR M 105 M 31-40 51 GDYNIA 5km 0:29:25 0:14:22
147 444 WICZANOWSKA ANNA K 42 K 0-30 13 GDAŃSK 5km 0:29:26 0:14:29
148 206 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M 106 M 51+ 10 GDAŃSK 5km 0:29:29 0:14:47
149 232 KOŃCZYŃSKI PAWEŁ M 107 M 31-40 52 GDAŃSK 5km 0:29:39 0:14:06
150 238 KRÓLIK KATARZYNA K 43 K 31-40 15 GDAŃSK IRON TEAM 5km 0:29:39 0:14:43
151 452 PIOTROWSKA MIRKA K 44 K 31-40 16 GDAŃSK 5km 0:29:41 0:14:33
152 366 WĘGRZYN- KUCHAREK JOANNA MAŁGOSIA K 45 K 41-50 14 GDAŃSK 5km 0:29:41 0:14:45
153 215 FEDEROWICZ MARIUSZ M 108 M 41-50 21 GDAŃSK 5km 0:29:42 0:14:27
154 344 RADAWIEC MARCIN M 109 M 41-50 22 GDAŃSK 5km 0:29:45 0:14:44
155 300 WYDROWSKI ANDRZEJ M 110 M 51+ 11 GDAŃSK 5km 0:29:57 0:14:12
156 226 JĘBRZYCKA ANNA K 46 K 0-30 14 GDAŃSK 5km 0:30:06 0:14:31
157 435 RUDZKA DOROTA K 47 K 41-50 15 GDAŃSK 5km 0:30:21 0:14:56
158 205 BĄKOWSKA JULIA K 48 K 31-40 17 GDAŃSK 5km 0:30:31 0:14:53
159 359 SZPEK JOANNA K 49 K 31-40 18 |GDAŃSK 5km 0:30:31 0:15:17
160 290 SZYCA DARIUSZ M 111 M 31-40 53 GDAŃSK 5km 0:30:52 0:14:52
161 281 SZCZYPIORSKA SYLWIA K 50 K 31-40 19 GDAŃSK 5km 0:31:03 0:15:07
162 352 SCHWAN AGNIESZKA K 51 K 31-40 20 RUMIA 5km 0:31:22 0:14:58
163 351 SAMULSKA EWELINA K 52 K 0-30 15 GDAŃSK 5km 0:31:37 0:15:07
164 326 LENARD AGNIESZKA K 53 K 31-40 21 GDAŃSK 5km 0:31:42 0:14:38
165 354 SMORCZEWSKA JOANNA K 54 K 31-40 22 GDAŃSK 5km 0:32:11 0:15:00
166 259 NELKA MAGDALENA K 55 K 31-40 23 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:32:13 0:15:13
167 436 ZBRZOSKI MARCIN M 112 M 0-30 26 SZAMOCIN SONPAP 5km 0:32:15 0:16:10
168 451 PIECZYRAK STANISŁAW M 113 M 51+ 12 GDAŃSK 5km 0:33:09 0:15:53
169 363 TUNKIEWICZ ANNA K 56 K 31-40 24 GIŻYCKO KLUB OLIMPIAD SPECJALNYCH GIŻYCKO 5km 0:33:12 0:14:54
170 270 PRZYMUS JOLANTA K 57 K 51+ 3 GDAŃSK 5km 0:33:14 0:16:18
171 318 KAJDAŃSKA BOGNA K 58 K 41-50 16 GDYNIA 5km 0:33:16 0:16:11
172 301 ZWARA MARIUSZ M 114 M 31-40 54 GDAŃSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 5km 0:33:40 0:16:19
173 373 ZMUDZKA GRAŻYNA K 59 K 51+ 4 GDANSK 5km 0:33:54 0:16:36
174 234 KOSK BARBARA K 60 K 0-30 16 GDYNIA 5km 0:34:15 0:16:34
175 335 MIRANOWICZ AGNIESZKA K 61 K 41-50 17 GDAŃSK MIRANOWICZ TEAM 5km 0:34:38 0:16:32
176 423 PIOTROWSKI KRYSTIAN M 115 M 31-40 55 GDAŃSK 5km 0:34:54 0:16:00
177 211 DĄBROWSKA DARIA K 62 K 0-30 17 GDAŃSK WILD TEAM 5km 0:35:19 0:17:25
178 248 ŁOKUCIJEWSKA IZABELA K 63 K 0-30 18 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:35:22 0:17:01
179 333 MAKIŁA PATRYCJA K 64 K 0-30 19 GDAŃSK 5km 0:35:27 0:16:28
180 448 KLINSZPORN-PEEK DOROTA K 65 K 41-50 18 GDAŃSK 5km 0:35:31 0:17:26
181 449 PEEK KRYSTIAN M 116 M 41-50 23 GDANSK BBL AWFIS GDAŃSK 5km 0:35:31 0:17:25
182 247 ŁĘCKI KRZYSZTOF M 117 M 0-30 27 ŻYRARDÓW #BIEGACZE 5km 0:35:37 0:11:28
183 355 SOLECKA GOSIA K 66 K 0-30 20 GDAŃSK 5km 0:35:55 0:17:41
184 328 LEWANDOWSKI MIKOŁAJ M 118 M 0-30 28 GDAŃSK 5km 0:35:55 0:17:41
185 250 MACIOCH MARTYNA K 67 K 0-30 21 GDAŃSK WILD TEAM 5km 0:36:06 0:17:25
186 446 GUMKOWSKA LILIANA K 68 K 41-50 19 GDAŃSK 5km 0:36:58 0:18:15
187 361 TARNICKA EDYTA K 69 K 41-50 20 GDAŃSK 5km 0:37:54 0:18:29
188 283 SZNABEL KATARZYNA K 70 K 31-40 25 GDAŃSK FITNESSFITBACK 5km 0:38:32 0:18:32
189 207 BORYSEWICZ DOMINIKA K 71 K 31-40 26 ŁĘGOWO 5km 0:38:32 0:18:26
190 255 MICH KATARZYNA K 72 K 41-50 21 GDAŃSK 5km 0:38:33 0:18:32
191 307 BŁASZCZYK KAMILA K 73 K 31-40 27 GDAŃSK 5km 0:42:01 0:20:22
- 202 BĄCELA BEATA K - K 41-50 - WŁOCŁAWEK ANWIL WŁOCŁAWEK 5km DNF 0:18:19

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ