Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce  - dorośli
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Marszałkowski Karol Gdańsk Start M 15.00 PLN
2 Marszałkowski Piotr Gdańsk Start M 15.00 PLN
3 Paszkowski Paweł Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M darmowy udział
4 ZDROJEWSKA MARIOLA GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) L 20.00 PLN
5 Staniak Jakub Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy AZS AWF Gdańsk M darmowy udział
6 Bąkowska Julia Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy M darmowy udział
7 Cichosz Aleksandra Gdańsk Start SP 27 Gdańsk S 15.00 PLN
8 Rumkowski Piotr Gdynia Start XXL 15.00 PLN
9 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Start Żarta Wataha S 15.00 PLN
10 Grabowska Marzena Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy ŻARTA WATAHA M darmowy udział
11 Szumacher Marta Gdańsk Start M 15.00 PLN
12 Rychter Krzysztof Gdańsk Start M 15.00 PLN
13 Garstkowiak Tomasz Gdańsk Start S 15.00 PLN
14 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start S 15.00 PLN
15 Źrebiec Klaudia Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L darmowy udział
16 Bolechowski Kamil Gdańsk Start M 15.00 PLN
17 Jakusik Jacek Malbork Start Grupa Malbork M 15.00 PLN
18 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Start S opłacono
19 wicek aneta Starogard Gdański Start L opłacono
20 Miecznikowski Kamil Gdansk Start (pakiet z koszulką) L opłacono
21 Kromer Elzbieta Gdańsk Start M 15.00 PLN
22 Łokucijewski Patryk Gdańsk Start Babillonia Babieniec M 15.00 PLN
23 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Start Torus Triathlon Team M 15.00 PLN
24 Budkowska Agnieszka Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy M darmowy udział
25 |Szpek Paweł |Gdańsk Start XL opłacono
26 Szpek Joanna Gdańsk Start S opłacono
27 Śmietankowski Piotr Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L darmowy udział
28 Wierzejska Agnieszka Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) M opłacono
29 BĄKOWSKI Zbigniew GDAŃSK Start - mieszkańcy dzielnicy XL darmowy udział
30 Malinowski Marcin Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy L darmowy udział
31 waldowski roman Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Biegacze z Pomorza L darmowy udział
32 Federkiewicz Patrycja Leżajsk Start XS opłacono
33 Stefanowicz Robert Gdansk Start L opłacono
34 Rozmus Katarzyna Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy LPP Team XS darmowy udział
35 Korniluk Małgorzata Gdańsk Start XL 15.00 PLN
36 Altmann Paula Gdańsk Start S 15.00 PLN
37 Porzeżyński Maciej Gdańsk Start Run Beach Morning L 15.00 PLN
38 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk Start F3Team L opłacono
39 Stachowiak Maciej Gdańsk Start XL opłacono
40 Bącela Beata Włocławek Start M opłacono
41 Bącela Weronika Gdańsk Start Anwil Włocławek S opłacono
42 Bącela Igor Gdańsk Start Anwil Włocławek XL opłacono
43 Czechowska Magdalena Gdansk Start M 15.00 PLN
44 Kosk Barbara Gdynia Start Drużyna Grażyna S 15.00 PLN
45 Grynis Paweł Elbląg Start L opłacono
46 Kowalski Waldemar Borkowo Start Leasing Polski Team M 15.00 PLN
47 Żak Karolina Gdynia Start KONTENER FORMY / Mama w Trójmieście M opłacono
48 Radawiec Marcin Gdańsk Start XL opłacono
49 Ossowski Marcin Skarszewy Start (pakiet z koszulką) M 35.00 PLN
50 Badziong Mateusz Gdańsk Start XL opłacono
51 Cześć Agnieszka Rumia Start S 15.00 PLN
52 Sobieraj Grzegorz Gdańsk Start L opłacono
53 Nycek Maciej Gdańsk Start M opłacono
54 Miedzierska Ilona Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) L opłacono
55 Przymus Jolanta Gdańsk Start S opłacono
56 Błaszczyk Kamila Gdańsk Start M opłacono
57 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg Start L 15.00 PLN
58 Gutfrański Paweł Gdańsk Start M opłacono
59 Leszczynska-Wiloch Magdalena Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy Thunder Runner -Team L darmowy udział
60 Rychert Marta Gdańsk Start (pakiet z koszulką) L 35.00 PLN
61 Plieth Jerzy Gdańsk Start L opłacono
62 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Start Kocur Team L 15.00 PLN
63 Towiański Norbert Gdańsk Start S opłacono
64 Witkowski Jarosław Gdańsk Start RMDC M 15.00 PLN
65 Pietralczyk Piotr Gdańsk Start Utah Jazz XXL 15.00 PLN
66 Pawłowski Mirosław Gdańsk Start L 15.00 PLN
67 Korduła Zbigniew Gdańsk Start M 15.00 PLN
68 Gawrysiak Karolina Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy CKZiU nr 2 w Gdańsku S darmowy udział
69 Ostrowska Karolina Elbląga Start S 15.00 PLN
70 Łęcki Grzegorz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy (pakiet z koszulką) XL 20.00 PLN
71 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Start M 15.00 PLN
72 Szyca Dariusz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy XL darmowy udział
73 Żeromska Żaneta Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy S darmowy udział
74 Baranowski Piotr Gdańsk Start L 15.00 PLN
75 Baranowska Anna Gdańsk Start XS 15.00 PLN
76 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega S 15.00 PLN
77 Jasiński Tadeusz Gdańsk Start - mieszkańcy dzielnicy L darmowy udział
78 Gołąb Jakub Gdańsk Start M opłacono
79 Żółkiewicz Joanna Gdańsk Start S 15.00 PLN
80 Jażdżewski Zygmunt Gdańsk Start M opłacono
81 Zachara Sylwia Gdynia Start M 15.00 PLN
82 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start BBL AWF GDAŃSK/ DANFOSS M opłacono
83 Brokos Tomasz Gdańsk Start DCT Drużyna Biegowa XL 15.00 PLN
84 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start Maczki Run S 15.00 PLN
85 Weryk Mateusz Gdańsk Start L opłacono
86 skoniecki dariusz gdansk Start XL opłacono
87 Stańczak Adam Gdańsk Start L 15.00 PLN
88 Lorych Krystian Borkowo Start M 15.00 PLN
89 Kobzar Nataliia Gdansk Start - mieszkańcy dzielnicy S darmowy udział
90 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start S opłacono
91 Czarkowski Tomasz Gdańsk Start CZARKOWIAKI TEAM M opłacono
92 Kołodziejska Katarzyna Gdańsk Start XS opłacono
93 Gołaszewski Łukasz Gdańsk Start M 15.00 PLN
94 Szybmorska Agnieszka Niestępowo Start Tri Freak S opłacono
95 Szybmorski Adam Niestępowo Start Tri Freak M opłacono
96 Kalinowska Małgorzata Gdańsk Start M 15.00 PLN
97 Tarnicka Edyta GDAŃSK Start S 15.00 PLN
98 Dahm Beata Gniew Start XS 15.00 PLN
99 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Start S opłacono
100 Piotrowska Mirka Gdańsk Start M 15.00 PLN


Wyświetleń: 1984

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ