Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce  - dorośli

5km

Miejsce Nr Nazwisko Imię Płeć Msc K/M Kategoria Msc kat Miejscowość Klub Dystans Wynik Prędk x Tempo x
1 555 GUMKOWSKI SZYMON M 1 M 0-30 1 GDAŃSK ZORZA GDYNIA 5km 0:17:10 17.48 [km/h] 0:03:26 [min/km]
2 505 STACHOWIAK ŁUKASZ M 2 M 31-40 1 STRASZYN 5km 0:17:38 17.01 [km/h] 0:03:32 [min/km]
3 418 BIERNACKI SEBASTIAN M 3 M 31-40 2 GDAŃSK 5km 0:17:49 16.84 [km/h] 0:03:34 [min/km]
4 597 WITT OSKAR M 4 M 0-30 2 GDAŃSK 5km 0:17:58 16.7 [km/h] 0:03:36 [min/km]
5 411 BADZIONG MATEUSZ M 5 M 0-30 3 GDAŃSK 5km 0:17:58 16.7 [km/h] 0:03:36 [min/km]
6 552 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ M 6 M 31-40 3 GDAŃSK 5km 0:18:04 16.61 [km/h] 0:03:37 [min/km]
7 557 JEREMICZ KAMIL M 7 M 0-30 4 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLONIA ŚRODA 5km 0:18:29 16.23 [km/h] 0:03:42 [min/km]
8 507 STANIAK JAKUB M 8 M 0-30 5 GDAŃSK AZS AWF GDAŃSK 5km 0:18:45 16 [km/h] 0:03:45 [min/km]
9 564 KOWALSKI WALDEMAR M 9 M 31-40 4 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 5km 0:18:48 15.96 [km/h] 0:03:46 [min/km]
10 423 CICHOSZ ALEKSANDRA K 1 K 31-40 1 GDAŃSK SP 27 GDAŃSK 5km 0:18:50 15.93 [km/h] 0:03:46 [min/km]
11 472 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 10 M 0-30 6 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:18:54 15.87 [km/h] 0:03:47 [min/km]
12 519 SZYBMORSKI ADAM M 11 M 31-40 5 NIESTĘPOWO TRI FREAK 5km 0:19:16 15.57 [km/h] 0:03:51 [min/km]
13 492 POMAGRUK ŁUKASZ M 12 M 0-30 7 GDAŃSK 5km 0:19:25 15.45 [km/h] 0:03:53 [min/km]
14 523 TOWIAŃSKI NORBERT M 13 M 0-30 8 GDAŃSK 5km 0:19:35 15.32 [km/h] 0:03:55 [min/km]
15 525 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 14 M 31-40 6 GDAŃSK 5km 0:19:41 15.24 [km/h] 0:03:56 [min/km]
16 389 GOŹDZIEWICZ LESZEK M 15 M 41-50 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:19:43 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km]
17 533 WILOCH RADOSLAW M 16 M 31-40 7 GDANSK THUNDER RUNNER -TEAM 5km 0:19:49 15.14 [km/h] 0:03:58 [min/km]
18 567 KULPACZYŃSKI PATRYK M 17 M 41-50 2 GDAŃSK GOGGLE PAE TEAM 5km 0:19:52 15.1 [km/h] 0:03:58 [min/km]
19 571 LORYCH KRYSTIAN M 18 M 31-40 8 BORKOWO 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
20 425 DANCEWICZ DANIEL M 19 M 0-30 9 GDAŃSK PG GDAŃSK 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
21 397 KWIATKOWSKI JAKUB M 20 M 0-30 10 GDAŃSK 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
22 527 WALDOWSKI ROMAN M 21 M 31-40 9 GDAŃSK BIEGACZE Z POMORZA 5km 0:20:06 14.93 [km/h] 0:04:01 [min/km]
23 444 JAKUSIK JACEK M 22 M 51+ 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:20:18 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
24 385 CIEŚLIŃSKI MICHAŁ M 23 M 31-40 10 GDAŃSK MUKOWALECZNI 5km 0:20:22 14.73 [km/h] 0:04:04 [min/km]
25 565 KOZŁÓW WOJCIECH M 24 M 51+ 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:27 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
26 592 SZYMAŃSKI ARTUR M 25 M 41-50 3 GDAŃSK LOTOS RUNING TEAM 5km 0:20:29 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km]
27 431 GARSTKOWIAK TOMASZ M 26 M 41-50 4 GDAŃSK 5km 0:20:35 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km]
28 390 JESIOŁOWSKI ŁUKASZ M 27 M 0-30 11 GDANSK 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 0:04:09 [min/km]
29 391 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 28 M 0-30 12 KWIDZYN 5km 0:20:45 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
30 508 STEFANOWICZ ROBERT M 29 M 41-50 5 GDANSK 5km 0:20:47 14.43 [km/h] 0:04:09 [min/km]
31 589 RADULSKI RADOSŁAW M 30 M 31-40 11 GDAŃSK 5km 0:20:55 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
32 442 HOŁUBOWICZ CEZARY M 31 M 31-40 12 GDAŃSK 5km 0:20:59 14.3 [km/h] 0:04:12 [min/km]
33 466 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 32 M 41-50 6 GDAŃSK F3TEAM 5km 0:20:59 14.3 [km/h] 0:04:12 [min/km]
34 580 OSSOWSKI MARCIN M 33 M 0-30 13 SKARSZEWY 5km 0:20:59 14.3 [km/h] 0:04:12 [min/km]
35 549 DALIDOWICZ MAJA K 2 K 0-30 1 ELBLĄG 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
36 396 HENDRICH TOMASZ M 34 M 41-50 7 BANINO 5km 0:21:14 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km]
37 596 WIECZOREK TOMASZ M 35 M 51+ 3 GDAŃSK 5km 0:21:14 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km]
38 380 SURDY SŁAWOMIR M 36 M 41-50 8 GDAŃSK 5km 0:21:16 14.11 [km/h] 0:04:15 [min/km]
39 303 RIABUKHA OLEKSANDR M 37 M 31-40 13 KRZEMIEŃĆZUK UKRAINA 5km 0:21:23 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
40 383 PLISZKA ŁUKASZ M 38 M 31-40 14 GDAŃSK 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
41 427 DZIEWIATOWSKA JOANNA K 3 K 41-50 1 TUCHOM DIETETYKA-24.PL 5km 0:21:33 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
42 515 SZUMACHER MARTA K 4 K 0-30 2 GDAŃSK 5km 0:21:43 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
43 485 PASZKOWSKI PAWEŁ M 39 M 31-40 15 GDAŃSK 5km 0:21:45 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
44 475 MARSZAŁKOWSKI PIOTR M 40 M 31-40 16 GDAŃSK 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
45 541 ŻEROMSKI ALAN M 41 M 0-30 14 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
46 559 KACZMAREK KRZYSZTOF M 42 M 41-50 9 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:21:51 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
47 382 RYCHTER KRZYSZTOF M 43 M 41-50 10 GDAŃSK 5km 0:21:53 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
48 509 SZCZĘSNY LESZEK M 44 M 31-40 17 GDANSK 5km 0:21:55 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
49 581 PĘPEK BARTOSZ M 45 M 31-40 18 GDAŃSK 5km 0:21:57 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
50 392 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 46 M 51+ 4 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
51 467 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M 47 M 41-50 11 GDAŃSK 5km 0:22:16 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
52 572 LULIS ZBIGNIEW M 48 M 51+ 5 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:22:21 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
53 583 PINKER STANISŁAW M 49 M 31-40 19 GDAŃSK 5km 0:22:29 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
54 362 BOBROWSKI PAWEŁ M 50 M 31-40 20 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING 5km 0:22:36 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
55 562 KORDUŁA ZBIGNIEW M 51 M 31-40 21 GDAŃSK 5km 0:22:44 13.2 [km/h] 0:04:33 [min/km]
56 511 SZEWCZYK MAGDALENA K 5 K 31-40 2 GDAŃSK MACZKI RUN 5km 0:22:47 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
57 517 SZWED PAWEŁ M 52 M 41-50 12 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 5km 0:22:56 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
58 471 ŁATAS PAWEŁ M 53 M 0-30 15 GDAŃSK 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
59 456 KOŁODZIEJSKA KATARZYNA K 6 K 31-40 3 GDAŃSK 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
60 573 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 7 K 41-50 2 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km]
61 454 KLOS TOMASZ M 54 M 31-40 22 GDAŃSK 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
62 480 MILEWSKA WERONIKA K 8 K 0-30 3 SĄPOLNO 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
63 465 KWIATEK MACIEK M 55 M 0-30 16 MIŁAKOWO 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
64 535 WRÓBLEWSKI SYLWESTER M 56 M 41-50 13 GDAŃSK LOTOS RUNING TEAM 5km 0:23:44 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
65 568 KWIATKOWSKI TOMASZ M 57 M 41-50 14 GDAŃSK 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
66 587 POLAK MIKOŁAJ M 58 M 31-40 23 GDAŃSK 5km 0:23:51 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km]
67 514 SZPEK PAWEŁ M 59 M 31-40 24 |GDAŃSK 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
68 528 WERYK MATEUSZ M 60 M 31-40 25 GDAŃSK 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
69 532 WILBIK JOANNA K 9 K 31-40 4 GDAŃSK 5km 0:24:02 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
70 553 GRZEBIN PIOTR M 61 M 31-40 26 GDAŃSK POMORZW BIEGA I POMAGA 5km 0:24:02 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
71 349 WALCZAK JAKUB M 62 M 0-30 17 GDAŃSK 5km 0:24:03 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
72 590 RYCHERT MARTA K 10 K 0-30 4 GDAŃSK 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
73 561 KOPCZYŃSKA MONIKA K 11 K 31-40 5 GDANSK 5km 0:24:13 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
74 575 MATYSIAK WERONIKA K 12 K 0-30 5 GDAŃSK 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
75 440 HANIECKI DOMINIK M 63 M 31-40 27 GDAŃSK 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
76 488 PIŁASIEWICZ IRENEUSZ M 64 M 51+ 6 GDYNIA SP44 5km 0:24:17 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km]
77 503 SOBIERAJ GRZEGORZ M 65 M 31-40 28 GDAŃSK 5km 0:24:21 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
78 493 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 13 K 41-50 3 GDAŃSK BBL AWF GDAŃSK/ DANFOSS 5km 0:24:27 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
79 548 DAHM BEATA K 14 K 41-50 4 GNIEW 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
80 598 WNOROWSKI WOJCIECH M 66 M 31-40 29 GDAŃSK 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
81 482 NYCEK MACIEJ M 67 M 31-40 30 GDAŃSK 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
82 530 WICEK ANETA K 15 K 31-40 6 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:24:48 12.1 [km/h] 0:04:58 [min/km]
83 413 BĄCELA IGOR M 68 M 0-30 18 GDAŃSK ANWIL WŁOCŁAWEK 5km 0:24:53 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
84 374 BARANOWSKI PIOTR M 69 M 31-40 31 GDAŃSK 5km 0:24:55 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
85 395 OZIMKOWSKI KRZYSZTOF M 70 M 41-50 15 GDANSK 5km 0:24:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
86 428 FEDERKIEWICZ PATRYCJA K 16 K 31-40 7 LEŻAJSK 5km 0:25:04 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
87 437 GRABOWSKA MARZENA K 17 K 41-50 5 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:25:04 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
88 569 LEWANDOWSKA JUSTYNA K 18 K 41-50 6 GDAŃSK 5km 0:25:12 11.9 [km/h] 0:05:02 [min/km]
89 496 ROZMUS KATARZYNA K 19 K 31-40 8 GDAŃSK LPP TEAM 5km 0:25:17 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
90 474 MARSZAŁKOWSKI KAROL M 71 M 31-40 32 GDAŃSK 5km 0:25:23 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
91 566 KRYSZEŃ TOMASZ M 72 M 41-50 16 GDAŃSK 5km 0:25:26 11.8 [km/h] 0:05:05 [min/km]
92 501 SKONIECKI DARIUSZ M 73 M 41-50 17 GDANSK 5km 0:25:31 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
93 516 SZUMAŁA ADRIAN M 74 M 0-30 19 GDAŃSK 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
94 560 KONIECZNY MARCIN M 75 M 31-40 33 GDAŃSK 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
95 547 BOBERSKI ARTUR M 76 M 41-50 18 GDAŃSK RMDC 5km 0:25:43 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km]
96 421 BROKOS TOMASZ M 77 M 31-40 34 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:25:53 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
97 551 GARDECKI PIOTR M 78 M 31-40 35 GDAŃSK 5km 0:25:57 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
98 388 SAULEWICZ ROBERT M 79 M 41-50 19 SKOWARCZ 5km 0:26:02 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
99 302 RINC MAŁGORZATA K 20 K 31-40 9 GDYNIA 5km 0:26:06 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
100 483 OLESZCZUK PAWEŁ M 80 M 31-40 36 GDAŃSK 5km 0:26:10 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
101 491 POLASZEK TOMASZ M 81 M 31-40 37 GDAŃSK 5km 0:26:15 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
102 441 HEBERLEIN KAROLINA K 21 K 31-40 10 WEJHEROWO 5km 0:26:25 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
103 448 JÓZEFOWSKA ALICJA K 22 K 31-40 11 GDAŃSK 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
104 430 GAJGER ANETA K 23 K 41-50 7 GDAŃSK 5km 0:26:37 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
105 457 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 24 K 51+ 1 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
106 576 MECHOWSKA ALEKSANDRA K 25 K 41-50 8 GDAŃSK 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
107 574 MALICKI MARCIN M 82 M 31-40 38 GDAŃSK 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
108 570 LISTWAN KRZYSZTOF M 83 M 41-50 20 GDAŃSK-KOKOSZKI KOCUR TEAM 5km 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
109 399 KALINOWSKI JAN M 84 M 51+ 7 GDAŃSK 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
110 375 BARANOWSKA ANNA K 26 K 31-40 12 GDAŃSK 5km 0:27:09 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
111 393 LATOSINSKA KAMILA K 27 K 31-40 13 GDANSK 5km 0:27:15 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
112 462 KUNCEWICZ MONIKA K 28 K 41-50 9 GDAŃSK 5km 0:27:18 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
113 387 KOLESIŃSKA ANNA K 29 K 41-50 10 SOPOT 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
114 377 CZECHOWSKA MAGDALENA K 30 K 41-50 11 GDANSK 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km]
115 544 ANDRZEJEWSKA ANETA K 31 K 31-40 14 GDANSK 5km 0:27:26 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
116 477 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 32 K 31-40 15 GDAŃSK 5km 0:27:32 10.9 [km/h] 0:05:30 [min/km]
117 463 KURAŚ BEATA K 33 K 31-40 16 GDAŃSK XRUNNERS 5km 0:27:39 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
118 550 ENGELBRECHT ROBERT M 85 M 31-40 39 GDAŃSK NESTRUN 5km 0:27:47 10.8 [km/h] 0:05:33 [min/km]
119 432 GAWRYSIAK KAROLINA K 34 K 0-30 6 GDAŃSK CKZIU NR 2 W GDAŃSKU 5km 0:27:54 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
120 410 ARENDT AGNIESZKA K 35 K 41-50 12 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
121 426 DUTCZAK MAGDALENA K 36 K 31-40 17 BĄKOWO 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
122 481 MURAWSKA KATARZYNA K 37 K 41-50 13 STAROGARD GDANSKI 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
123 499 SCHWAN AGNIESZKA K 38 K 31-40 18 RUMIA 5km 0:27:56 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
124 449 KAMOLA MIROSŁAW M 86 M 51+ 8 GDAŃSK 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
125 458 KOTOWICZ RADOSŁAW M 87 M 31-40 40 KRAKÓW 5km 0:28:06 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
126 489 PLIETH JERZY M 88 M 51+ 9 GDAŃSK 5km 0:28:08 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
127 534 WITKOWSKI JAROSŁAW M 89 M 51+ 10 GDAŃSK RMDC 5km 0:28:20 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
128 545 AUGUŚCIAK MARCIN M 90 M 31-40 41 GDAŃSK 5km 0:28:22 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
129 394 WAWRZYNIAK JOLANTA K 39 K 31-40 19 GDAŃSK 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
130 416 BĘDKOWSKA EDYTA K 40 K 31-40 20 0 0 5km 0:28:33 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
131 447 JAŻDŻEWSKI ZYGMUNT M 91 M 51+ 11 GDAŃSK 5km 0:28:39 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
132 381 KUŹMIŃSKI MACIEJ M 92 M 0-30 20 GDAŃSK 5km 0:28:47 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
133 540 ŻEROMSKA ŻANETA K 41 K 0-30 7 GDAŃSK 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
134 433 GOLASZ HALINA K 42 K 51+ 2 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 5km 0:29:00 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
135 577 MICHALSKI KRZYSZTOF M 93 M 0-30 21 GDAŃSK 5km 0:29:02 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km]
136 398 KISIEL JOANNA K 43 K 41-50 14 GDANSK 5km 0:29:03 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
137 556 GUMKOWSKI DAREK M 94 M 41-50 21 GDAŃSK 5km 0:29:04 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
138 415 BĄKOWSKA JULIA K 44 K 31-40 21 GDAŃSK 5km 0:29:05 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
139 478 MIECZNIKOWSKI KAMIL M 95 M 31-40 42 GDANSK 5km 0:29:05 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
140 450 KASPROWICZ DAWID M 96 M 31-40 43 GDAŃSK 5km 0:29:08 10.3 [km/h] 0:05:50 [min/km]
141 451 KASPROWICZ EMILIA K 45 K 31-40 22 GDAŃSK 5km 0:29:12 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km]
142 378 WICZANOWSKA ANNA K 46 K 0-30 8 GDAŃSK 5km 0:29:13 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
143 305 PIETRALCZYK PIOTR M 97 M 0-30 22 GDAŃSK UTAH JAZZ 5km 0:29:16 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km]
144 304 RYCHARSKA SYLWIA K 47 K 31-40 23 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:29:16 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km]
145 510 SZEMRYK ANNA K 48 K 0-30 9 GDAŃSK 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
146 518 SZYBMORSKA AGNIESZKA K 49 K 41-50 15 NIESTĘPOWO TRI FREAK 5km 0:29:26 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
147 495 RADAWIEC MARCIN M 98 M 41-50 22 GDAŃSK 5km 0:29:33 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
148 400 CŁAPA JOANNA K 50 K 41-50 16 GDAŃSK 5km 0:29:40 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
149 401 RUDZKA DOROTA K 51 K 41-50 17 GDAŃSK 5km 0:29:42 10.1 [km/h] 0:05:56 [min/km]
150 429 FEDEROWICZ MARIUSZ M 99 M 41-50 23 GDAŃSK 5km 0:29:42 10.1 [km/h] 0:05:56 [min/km]
151 490 PŁOSZKIEWICZ DOROTA K 52 K 31-40 24 JUSZKOWO 5km 0:29:54 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
152 417 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M 100 M 51+ 12 GDAŃSK 5km 0:29:56 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
153 460 KRÓLIK KATARZYNA K 53 K 31-40 25 GDAŃSK IRON TEAM 5km 0:30:00 10 [km/h] 0:06:00 [min/km]
154 520 SZYCA DARIUSZ M 101 M 31-40 44 GDAŃSK 5km 0:30:00 10 [km/h] 0:06:00 [min/km]
155 588 PYŻ SŁAWOMIR M 102 M 31-40 45 GDAŃSK GAIT 5km 0:30:01 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
156 558 JĘBRZYCKA ANNA K 54 K 0-30 10 GDAŃŚK 5km 0:30:08 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
157 379 KOŃCZYŃSKI PAWEŁ M 103 M 31-40 46 GDAŃSK 5km 0:30:12 9.93 [km/h] 0:06:02 [min/km]
158 498 RUMKOWSKI PIOTR M 104 M 31-40 47 GDYNIA 5km 0:30:12 9.93 [km/h] 0:06:02 [min/km]
159 599 WYDROWSKI ANDRZEJ M 105 M 51+ 13 GDAŃSK 5km 0:30:17 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
160 522 ŚMIETANKOWSKI PIOTR M 106 M 0-30 23 GDAŃSK 5km 0:30:22 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
161 529 WĘGRZYN- KUCHAREK JOANNA MAŁGOSIA K 55 K 41-50 18 GDAŃSK 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
162 452 KĄDZIELA MALWINA K 56 K 31-40 26 KRAKÓW 5km 0:30:37 9.8 [km/h] 0:06:07 [min/km]
163 459 KROMER ELZBIETA K 57 K 41-50 19 GDAŃSK 5km 0:30:45 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
164 513 SZPEK JOANNA K 58 K 31-40 27 GDAŃSK 5km 0:30:46 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
165 445 JASIŃSKA WIKTORIA K 59 K 0-30 11 GDAŃSK CKZIU NR 2 W GDAŃSKU 5km 0:31:07 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
166 386 JURKOWSKA EWA K 60 K 31-40 28 GDAŃSK 5km 0:31:11 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
167 384 ROSA ANNA K 61 K 31-40 29 GDAŃSK 5km 0:31:34 9.5 [km/h] 0:06:19 [min/km]
168 591 SAMULSKA EWELINA K 62 K 0-30 12 GDAŃSK 5km 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
169 422 BUDKOWSKA AGNIESZKA K 63 K 31-40 30 GDANSK 5km 0:32:28 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
170 531 WIERZEJSKA AGNIESZKA K 64 K 31-40 31 GDAŃSK 5km 0:32:28 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
171 542 ŻMUDZKA GRAŻYNA K 65 K 51+ 3 GDAŃSK ORUNIA 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km]
172 446 JASIŃSKI TADEUSZ M 107 M 51+ 14 GDAŃSK 5km 0:32:38 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
173 582 PIECZYRAK STANISŁAW M 108 M 51+ 15 GDAŃSK 5km 0:32:45 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
174 453 KLINSZPORN-PEEK DOROTA K 66 K 41-50 20 GDAŃSK 5km 0:32:49 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
175 486 PEEK KRYSTIAN M 109 M 41-50 24 GDANSK BBL AWFIS GDAŃSK 5km 0:32:49 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
176 479 MIEDZIERSKA ILONA K 67 K 41-50 21 GDAŃSK 5km 0:32:56 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
177 536 ZDROJEWSKA MARIOLA K 68 K 31-40 32 GDAŃSK 5km 0:32:59 9.1 [km/h] 0:06:36 [min/km]
178 554 GUMKOWSKA LILIANA K 69 K 41-50 22 GDANSK 5km 0:34:22 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
179 443 HOROWSKI KRZYSZTOF M 110 M 31-40 48 GDAŃSK 5km 0:34:33 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
180 601 ZWARA MARIUSZ M 111 M 31-40 49 GDAŃSK 5km 0:34:39 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
181 526 WALDOWSKA JOLANTA K 70 K 51+ 4 GDANSK 5km 0:35:02 8.56 [km/h] 0:07:00 [min/km]
182 473 MALINOWSKI MARCIN M 112 M 31-40 50 GDANSK 5km 0:35:12 8.52 [km/h] 0:07:02 [min/km]
183 494 PRZYMUS JOLANTA K 71 K 51+ 5 GDAŃSK 5km 0:35:27 8.46 [km/h] 0:07:05 [min/km]
184 600 ZAWISZA KATARZYNA K 72 K 31-40 33 GDAŃSK 5km 0:35:30 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
185 543 A. ADRIAN M 113 M 31-40 51 GDAŃSK LOTOS RUNING TEAM 5km 0:35:30 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
186 301 ORAWCZYK ŻAKLIN K 73 K 0-30 13 GDAŃSK 5km 0:36:42 8.17 [km/h] 0:07:20 [min/km]
187 470 LEWANDOWSKI MIKOŁAJ M 114 M 0-30 24 GDAŃSK 5km 0:36:48 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
188 504 SOLECKA GOSIA K 74 K 0-30 14 GDAŃSK 5km 0:36:48 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
189 419 BŁASZCZYK KAMILA K 75 K 31-40 34 GDAŃSK 5km 0:41:25 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ