Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mroczek Krysia Liw 100 m (4-6 lat)
2 Toczyska Joanna Siedlce 2 km (bieg)
3 Kisiel Igor Siedlce 100 m (4-6 lat)
4 Wikieł Gabrysia Węgrów 200 m (7-9 lat)
5 Wojtyra Antoni Węgrów 100 m (4-6 lat)
6 Wikieł Lena Węgrów 100 m (4-6 lat)
7 Wierciochowska Weronika Węgrów 200 m (7-9 lat)
8 Wierciochowska Barbara Węgrów 100 m (4-6 lat)
9 Sadowski Dariusz Węgrów 5 km (bieg)
10 Wysocki Radosław Siedlce 5 km (bieg)
11 Filipek Robert Węgrów 5 km (bieg)
12 Matusik Amelia Węgrów 100 m (4-6 lat)
13 Matusik Marcin Węgrów 5 km (bieg)
14 Księżopolski Kazio Węgrów 200 m (7-9 lat)
15 Księżopolska Zofia Węgrów 400 m (10-12 lat)
16 Antońska Monika Węgrów 5 km (bieg)
17 Skwarski Szymon Łochów 2 km (bieg) KS Liwia Łochów
18 Jagura-Rusek Ewelina Radzymin 5 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
19 Cymerman Adrian Siedlce 5 km (bieg)
20 Mućk Kamil Radzymin 5 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
21 Sędek Wiesław Sojkówek 5 km (nordic walking)
22 Sędek Agata Sojkówek 5 km (nordic walking)
23 Szczypkowski Krzysztof Wołomin 5 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
24 Szczypkowska Kinga Wołomin 5 km (bieg) Zabiegany Wołomin
25 Dziel Agnieszka Kobyłka 2 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
26 Wysocka Ewelina Jartypory 5 km (bieg)
27 Marchela Ksawery Węgrów 200 m (7-9 lat)
28 Marchela Maksymilian Węgrów 100 m (4-6 lat)
29 Postek Iga Węgrów 100 m (4-6 lat)
30 Huba Mirek Wyszków 5 km (bieg) KB Wyszków
31 Księżopolski Mateusz Węgrów 5 km (bieg) Biegli rewidenci
32 Miezianko Marek Żelków Kolonia 5 km (bieg) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
33 Kamut Hubert Siedlce 5 km (bieg) Yulo Run Team Siedlce
34 Węgrzyn Paweł łochów 2 km (bieg)
35 Węgrzyn Kamil Łochów 400 m (10-12 lat) Łochowska Grupa Biegowa
36 Węgrzyn Paweł łochów 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
37 Suduł Joanna KORYTNICA 5 km (bieg)
38 Wojtyński Michał Węgrów 5 km (bieg)
39 Pazio Wiktoria Węgrów 2 km (bieg)
40 Postek Łukasz Węgrów 5 km (bieg)
41 Szczęsny Adam Węgrów 100 m (4-6 lat)
42 Szczęsny Szymon Węgrów 200 m (7-9 lat)
43 Tyszka Maciej Krypy 400 m (10-12 lat)
44 Makowska Slawomira Zagosciniec 2 km (bieg) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
45 Szczesny Pawel Szczesny Wegrow 5 km (bieg)
46 Skóra Aldona Skórzec 2 km (bieg) Grupa Biegaczy Skórzec Biega
47 Skóra Tomek Skórzec 5 km (bieg) Grupa Biegaczy Skórzec Biega
48 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów 2 km (bieg) Aktywni Węgrów
49 Pietruczanis Paweł Węgrów 2 km (bieg) Aktywni Węgrów
50 Chechła Oskar WĘGRÓW 200 m (7-9 lat) Przedszkole Nr 1 w Węgrowie im. Czesława Janczarskiego
51 Mazurek Zuzanna Jartypory 2 km (bieg)
52 Garwoliński Przemysław Łochów 2 km (bieg)
53 Garwoliński Przemysław Łochów 400 m (10-12 lat)
54 Bieniek Eliza Węgrów 200 m (7-9 lat)
55 Mazurek Danuta Węgrów 5 km (nordic walking)
56 Zawadzka Kalina Węgrów 100 m (4-6 lat)
57 Zawadzka Emilia Węgrów 200 m (7-9 lat)
58 Kalinowska Beata Łochów 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
59 PIÓRKOWSKA EWA Sadowne 5 km (nordic walking) WICHER SADOWNE
60 Dobosz Joanna Węgrów 2 km (bieg) Morsy Węgrów
61 Oleszczuk Klaudiusz Węgrów 400 m (10-12 lat) SP nr 2 w Węgrowie
62 Oleszczuk Kornelia Węgrów 400 m (10-12 lat) SP nr 2 w Węgrowie
63 Strąk Jakub Kąty 5 km (bieg)
64 Wintoch Alicja Węgrów 100 m (4-6 lat)
65 Wintoch Kornelia Węgrów 100 m (4-6 lat)
66 Błachnio Staś Nowe Iganie 100 m (4-6 lat) Triathlon siedlce club
67 Błachnio Antek Nowe Iganie 200 m (7-9 lat) Triathlon siedlce club
68 Błachnio Franek Nowe Iganie 200 m (7-9 lat) Triathlon siedlce club
69 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie 2 km (bieg)
70 Węgrzyn Teresa Łochów 5 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
71 Marciniuk Agata SIEDLCE 5 km (bieg) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
72 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie 2 km (bieg) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
73 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie 5 km (bieg) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
74 Kalinowska Amelia Warszawa 200 m (7-9 lat)
75 Kalinowski Przemek Warszawa 5 km (bieg) Niesie mnie po lesie
76 Kalinowska Magdalena Warszawa 5 km (bieg)
77 Przesmycki Adam Mokobody 5 km (bieg) BSaC Mokobody
78 Panufnik Jakub Węgrów 400 m (10-12 lat)
79 Panufnik Arkadiusz Węgrów 2 km (bieg)
80 Panufnik Karolina Węgrów 5 km (bieg)
81 Kmieć Łukasz Węgrów 5 km (bieg) Aktywni Węgrów
82 Zygmunt Patrycja Jartypory 2 km (bieg)
83 Zygmunt Marcel Jartypory 100 m (4-6 lat)
84 Wyszogrodzka Jolanta Łochów 2 km (bieg) Łochowska Grupa Biegowa
85 Lendzioszek Antoni Korytnica 2 km (bieg) Aktywni Węgrów
86 Lendzioszek Leszek Korytnica 400 m (10-12 lat) Aktywni Węgrów
87 Lendzioszek Łucja Korytnica 100 m (4-6 lat) Aktywni Węgrów
88 Lendzioszek Paweł Korytnica 5 km (bieg) Aktywni Węgrów
89 Kresa Sylwester Turna 5 km (bieg)
90 Piotrowska Agnieszka Siedlce 5 km (bieg)
91 Wysocki Filip Węgrów 100 m (4-6 lat)
92 Stankiewicz Nina Węgrów 200 m (7-9 lat)
93 Jachimowicz Krystian Wegrow 100 m (4-6 lat)
94 Jachimowicz Marika Wegrow 400 m (10-12 lat)
95 Świderski Marcin Siedlce 5 km (bieg) CrossFit Siedlce
96 Wyszogrodzka Iza Węgrów 100 m (4-6 lat)
97 Wyszogrodzka Nadia Węgrów 200 m (7-9 lat)
98 Kosiorek Adam Mokobody 5 km (bieg) BSaC Mokobody
99 Krupa Wojciech Mokobody 5 km (bieg) BSaC Mokobody
100 Piwowarski Adam Mokobody 5 km (bieg) Bsac Mokobody


Wyświetleń: 3342

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ