Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mroczek Krysia | Liw | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
2 | Toczyska Joanna | Siedlce | Polska | 2 km (bieg) | ||
3 | Kisiel Igor | Siedlce | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
4 | Wikieł Gabrysia | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
5 | Wojtyra Antoni | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
6 | Wikieł Lena | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
7 | Wierciochowska Weronika | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
8 | Wierciochowska Barbara | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
9 | Sadowski Dariusz | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | ||
10 | Wysocki Radosław | Siedlce | Polska | 5 km (bieg) | ||
11 | Filipek Robert | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | ||
12 | Matusik Amelia | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
13 | Matusik Marcin | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | ||
14 | Księżopolski Kazio | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
15 | Księżopolska Zofia | Węgrów | Polska | 400 m (10-12 lat) | ||
16 | Antońska Monika | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | ||
17 | Skwarski Szymon | Łochów | Polska | 2 km (bieg) | KS Liwia Łochów | |
18 | Jagura-Rusek Ewelina | Radzymin | Portugalia | 5 km (bieg) | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
19 | Cymerman Adrian | Siedlce | Polska | 5 km (bieg) | ||
20 | Mućk Kamil | Radzymin | Polska | 5 km (bieg) | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
21 | Sędek Wiesław | Sojkówek | Polska | 5 km (nordic walking) | ||
22 | Sędek Agata | Sojkówek | Polska | 5 km (nordic walking) | ||
23 | Szczypkowski Krzysztof | Wołomin | Polska | 5 km (bieg) | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
24 | Szczypkowska Kinga | Wołomin | Polska | 5 km (bieg) | Zabiegany Wołomin | |
25 | Dziel Agnieszka | Kobyłka | Polska | 2 km (bieg) | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
26 | Wysocka Ewelina | Jartypory | Polska | 5 km (bieg) | ||
27 | Marchela Ksawery | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
28 | Marchela Maksymilian | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
29 | Postek Iga | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
30 | Huba Mirek | Wyszków | Polska | 5 km (bieg) | KB Wyszków | |
31 | Księżopolski Mateusz | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | Biegli rewidenci | |
32 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | 5 km (bieg) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
33 | Kamut Hubert | Siedlce | Polska | 5 km (bieg) | Yulo Run Team Siedlce | |
34 | Węgrzyn Paweł | łochów | Polska | 2 km (bieg) | ||
35 | Węgrzyn Kamil | Łochów | Polska | 400 m (10-12 lat) | Łochowska Grupa Biegowa | |
36 | Węgrzyn Paweł | łochów | Polska | 2 km (bieg) | Łochowska Grupa Biegowa | |
37 | Suduł Joanna | KORYTNICA | Polska | 5 km (bieg) | ||
38 | Wojtyński Michał | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | ||
39 | Pazio Wiktoria | Węgrów | Polska | 2 km (bieg) | ||
40 | Postek Łukasz | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | ||
41 | Szczęsny Adam | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
42 | Szczęsny Szymon | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
43 | Tyszka Maciej | Krypy | Polska | 400 m (10-12 lat) | ||
44 | Makowska Slawomira | Zagosciniec | Polska | 2 km (bieg) | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |
45 | Szczesny Pawel Szczesny | Wegrow | Polska | 5 km (bieg) | ||
46 | Skóra Aldona | Skórzec | Polska | 2 km (bieg) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
47 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | 5 km (bieg) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
48 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | 2 km (bieg) | Aktywni Węgrów | |
49 | Pietruczanis Paweł | Węgrów | Polska | 2 km (bieg) | Aktywni Węgrów | |
50 | Chechła Oskar | WĘGRÓW | Polska | 200 m (7-9 lat) | Przedszkole Nr 1 w Węgrowie im. Czesława Janczarskiego | |
51 | Mazurek Zuzanna | Jartypory | Polska | 2 km (bieg) | ||
52 | Garwoliński Przemysław | Łochów | Polska | 2 km (bieg) | ||
53 | Garwoliński Przemysław | Łochów | Polska | 400 m (10-12 lat) | ||
54 | Bieniek Eliza | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
55 | Mazurek Danuta | Węgrów | Polska | 5 km (nordic walking) | ||
56 | Zawadzka Kalina | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
57 | Zawadzka Emilia | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
58 | Kalinowska Beata | Łochów | Polska | 2 km (bieg) | Łochowska Grupa Biegowa | |
59 | PIÓRKOWSKA EWA | Sadowne | Polska | 5 km (nordic walking) | WICHER SADOWNE | |
60 | Dobosz Joanna | Węgrów | Polska | 2 km (bieg) | Morsy Węgrów | |
61 | Oleszczuk Klaudiusz | Węgrów | Polska | 400 m (10-12 lat) | SP nr 2 w Węgrowie | |
62 | Oleszczuk Kornelia | Węgrów | Polska | 400 m (10-12 lat) | SP nr 2 w Węgrowie | |
63 | Strąk Jakub | Kąty | Polska | 5 km (bieg) | ||
64 | Wintoch Alicja | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
65 | Wintoch Kornelia | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
66 | Błachnio Staś | Nowe Iganie | Polska | 100 m (4-6 lat) | Triathlon siedlce club | |
67 | Błachnio Antek | Nowe Iganie | Polska | 200 m (7-9 lat) | Triathlon siedlce club | |
68 | Błachnio Franek | Nowe Iganie | Polska | 200 m (7-9 lat) | Triathlon siedlce club | |
69 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | 2 km (bieg) | ||
70 | Węgrzyn Teresa | Łochów | Polska | 5 km (bieg) | Łochowska Grupa Biegowa | |
71 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | Polska | 5 km (bieg) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
72 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | 2 km (bieg) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
73 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | 5 km (bieg) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
74 | Kalinowska Amelia | Warszawa | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
75 | Kalinowski Przemek | Warszawa | Polska | 5 km (bieg) | Niesie mnie po lesie | |
76 | Kalinowska Magdalena | Warszawa | Polska | 5 km (bieg) | ||
77 | Przesmycki Adam | Mokobody | Polska | 5 km (bieg) | BSaC Mokobody | |
78 | Panufnik Jakub | Węgrów | Polska | 400 m (10-12 lat) | ||
79 | Panufnik Arkadiusz | Węgrów | Polska | 2 km (bieg) | ||
80 | Panufnik Karolina | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | ||
81 | Kmieć Łukasz | Węgrów | Polska | 5 km (bieg) | Aktywni Węgrów | |
82 | Zygmunt Patrycja | Jartypory | Polska | 2 km (bieg) | ||
83 | Zygmunt Marcel | Jartypory | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
84 | Wyszogrodzka Jolanta | Łochów | Polska | 2 km (bieg) | Łochowska Grupa Biegowa | |
85 | Lendzioszek Antoni | Korytnica | Polska | 2 km (bieg) | Aktywni Węgrów | |
86 | Lendzioszek Leszek | Korytnica | Polska | 400 m (10-12 lat) | Aktywni Węgrów | |
87 | Lendzioszek Łucja | Korytnica | Polska | 100 m (4-6 lat) | Aktywni Węgrów | |
88 | Lendzioszek Paweł | Korytnica | Polska | 5 km (bieg) | Aktywni Węgrów | |
89 | Kresa Sylwester | Turna | Polska | 5 km (bieg) | ||
90 | Piotrowska Agnieszka | Siedlce | Polska | 5 km (bieg) | ||
91 | Wysocki Filip | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
92 | Stankiewicz Nina | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
93 | Jachimowicz Krystian | Wegrow | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
94 | Jachimowicz Marika | Wegrow | Polska | 400 m (10-12 lat) | ||
95 | Świderski Marcin | Siedlce | Polska | 5 km (bieg) | CrossFit Siedlce | |
96 | Wyszogrodzka Iza | Węgrów | Polska | 100 m (4-6 lat) | ||
97 | Wyszogrodzka Nadia | Węgrów | Polska | 200 m (7-9 lat) | ||
98 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | 5 km (bieg) | BSaC Mokobody | |
99 | Krupa Wojciech | Mokobody | Polska | 5 km (bieg) | BSaC Mokobody | |
100 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | 5 km (bieg) | Bsac Mokobody |
Wyświetleń: 12060