Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna S.A
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świtalla Paweł Tymawa 600 m (rocznik 2005/2006/2007) Spsk Tymawa
2 Szafraniec Kalina Małe Walichnowy 600 m (rocznik 2005/2006/2007) Sp Małe Walichnowy
3 Gębczyk Blanka Międzyłęż 200 m (rocznik 2012 i młodsi) SP Małe Walichnowy
4 Kowalski Arkadiusz Międzyłęż 800 m (rocznik 2003/2004) Sp Małe Walichnowy
5 Roman Nadia Międzyłęż 600 m (rocznik 2005/2006/2007) Sp Małe Walichnowy
6 Schwarz Oliwier Wielkie Walichnowy 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Małe Walichnowy
7 Reda Zuzanna Małe Walichnowy 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Małe Walichnowy
8 Kamrowska Milena Małe Walichnowy 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Sp Małe Walichnowy
9 Rychlewski Łukasz Opalenie 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZS Opalenie
10 Rychlewska Julia Opalenie 200 m (rocznik 2010/2011) ZS Opalenie
11 Kwaśniewski Bartosz Wielkie Walichnowy 400 m (rocznik 2008/2009) SP Małe Walichnowy
12 Migus Michał Małe Walichnowy 400 m (rocznik 2008/2009) Sp Małe Walichnowy
13 Kamrowska Natalia Małe Walichnowy 400 m (rocznik 2008/2009) SP Małe Walichnowy
14 Kondysiak Wojciech Międzyłęż 400 m (rocznik 2008/2009) Sp Małe Walichnowy
15 Gębczyk Bartosz Międzyłęż 400 m (rocznik 2008/2009) SP Małe Walichnowy
16 Jarczewski Kacper Międzyłęż 200 m (rocznik 2010/2011) Sp Małe Walichnowy
17 Kowalski Rafał Międzyłęż 200 m (rocznik 2010/2011) SP Małe Walichnowy
18 Kamrowska Zuzanna Małe Walichnowy 200 m (rocznik 2010/2011) Sp Małe Walichnowy
19 Kamrowska Rozalia Małe Walichnowy 200 m (rocznik 2010/2011) SP Małe Walichnowy
20 Mierzwicka Ewelina Polskie Gronowo 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
21 Świdliński Maksymilian Polskie Gronowo 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
22 Świdlińska Wanesa Polskie Gronowo 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
23 Derlatka Jakub Ciepłe 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
24 szymczak Tymon Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
25 Schultz Paweł Polskie Gronowo 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
26 szymczak Konrad Pelplin 400 m (rocznik 2008/2009) sp2 Pelplin
27 Szumal Paulina Polskie Gronowo 400 m (rocznik 2008/2009) SP Polskie Gronowo
28 Balalya Dominik Polskie Gronowo 200 m (rocznik 2010/2011) SP Polskie Gronowo
29 Balalya Julia Polskie Gronowo 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
30 Baranowska Wiktoria Ciepłe 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
31 Lubińska Agata Gniew 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
32 Bollin Oliwia Ciepłe 600 m (rocznik 2005/2006/2007) SP Polskie Gronowo
33 Zarzeczna Karolina Gniew 800 m (rocznik 2003/2004) SP Polskie Gronowo
34 Klamerus Agnieszka Polskie Gronowo 800 m (rocznik 2003/2004) SP Polskie Gronowo
35 Szumal Aleksandra Polskie Gronowo 800 m (rocznik 2003/2004) SP Polskie Gronowo
36 Mazur Magda Starogard Gdański 10 km
37 Szlija Natalia Tczew 10 km CrossElite / Sowiński Team
38 Adamczyk Krzysztof Małe Walichnowy 10 km opłacono on-line
39 Belka Fabian Elbląg 400 m (rocznik 2008/2009) Sp 12 Elbląg
40 Truty Franciszek Bielawki 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
41 Truty Jan Bielawki 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
42 Truty Amelia Bielawki 200 m (rocznik 2010/2011) Szkoła Podstawowa nr 2 Pelplin
43 Ogonowski Radek Rożental 200 m (rocznik 2010/2011) Szkoła Podstawowa nr 2 Pelplin
44 Belka Krzysztof Elbląg 10 km opłacono on-line
45 Sikora Hubert Rudno 400 m (rocznik 2008/2009) ZKIW Rudno
46 Górski Dawid Tczew 800 m (rocznik 2003/2004)
47 Lewek Krystian Tczew 200 m (rocznik 2010/2011)
48 Stoppa Michalina Pelplin 200 m (rocznik 2010/2011)
49 KOCUR MAJA PELPLIN 200 m (rocznik 2012 i młodsi) JEDYNKA PELPLIN
50 Wegrzyn Marcin Gdańsk 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Qumple
51 Hinz Adam Gniew 800 m (rocznik 2003/2004) RulińskiRunningTeam
52 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
53 Urban Lena Nowy Dwór Gdański 400 m (rocznik 2008/2009)
54 Janka Maciej Pelplin 10 km opłacono on-line
55 Malinowska Karolina Gniew 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
56 Grdeń Nikodem Rożental 400 m (rocznik 2008/2009) ZS nr 2 w Pelplinie
57 Śledź Marcel Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi)
58 Wójciak Zuzanna Pelplin 200 m (rocznik 2010/2011)
59 Chyła Mirosław Pelplin 10 km opłacono on-line
60 Gerowska Olga Rudno 400 m (rocznik 2008/2009)
61 Gerowski Hubert Pszczółki 200 m (rocznik 2012 i młodsi)
62 Gerowska Wiktoria Pszczółki 800 m (rocznik 2003/2004)
63 Blok Maja Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Klub Sportowy Bloczek Team
64 Mołodyński Robert Pelplin 10 km opłacono
65 Szymański Sebastian Szprudowo 10 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
66 Wysiecki Arkadiusz Lubań 10 km opłacono on-line
67 Rupiński Michał Rypin 10 km JW 4531 opłacono on-line
68 Skarbek Iga Szpęgawsk 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Publiczne Przedszkole w Szpęgawsku
69 Skarbek Maja Szpęgawsk 200 m (rocznik 2010/2011) PSP Brzeźno
70 Delewska Marta Rożental 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKiW Kulice
71 Delewska Hanna Rożental 400 m (rocznik 2008/2009) ZKiW Kulice
72 Delewski Jan Rożental 600 m (rocznik 2005/2006/2007) ZKiW Kulice
73 Delewski Piotr Rożental 10 km opłacono on-line
74 Orlikowski Tadeusz Gdynia 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
75 Patelczyk Agata Demlin 600 m (rocznik 2005/2006/2007)
76 Patelczyk Karol Demlin 600 m (rocznik 2005/2006/2007)
77 Wielczyk Wojciech Pelplin 10 km opłacono on-line
78 Ciekliński Jakub Jabłowo 10 km opłacono on-line
79 CIekliński Kacper Bałdowo 10 km Reebok Run Crew Tczew opłacono on-line
80 Koroluk Sławomir Gdynia 10 km opłacono on-line
81 Zieliński Adam Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
82 Lichnerowicz Julia Kulice 400 m (rocznik 2008/2009) Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach
83 Salkevich Inesa Novopolotsk 10 km Naftan
84 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
85 Frątczak Antoni Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKiW Kulice
86 Słowikowski Karol Pelplin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole Nr. 2 Pelplin
87 Słowikowski Paweł Pelplin 200 m (rocznik 2010/2011) Szkoła Podstawowa nr 2
88 Drzycimski Filip Gdańsk 200 m (rocznik 2010/2011) SP 76 Gdańsk
89 Towiański Norbert Gdańsk 10 km opłacono on-line
90 Zbroch Julian Starogard Gdański 200 m (rocznik 2010/2011) PSP 1 Starogard Gd.
91 Kryła Robert Lignowy Szlacheckie 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
92 Sak Milena Gręblin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
93 Kukczyńska Zuzanna Gręblin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
94 Lamek Gabriela Gręblin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
95 Grabowski Franciszek Gręblin 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
96 Rybarska Julia Rudno 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
97 Czerniak Julia Elbląg 200 m (rocznik 2012 i młodsi) Przedszkole nr 26 Elbląg
98 Krepski Jakub Lignowy Szlacheckie 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
99 Manuszewska Kornelia Lignowy Szlacheckie 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno
100 Kowalska Viviana Lignowy Szlacheckie 200 m (rocznik 2012 i młodsi) ZKIW Rudno


Wyświetleń: 11078

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ