Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazur Magda | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
2 | Szlija Natalia | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite / Sowiński Team | |
3 | Adamczyk Krzysztof | Małe Walichnowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Belka Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
6 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
8 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Mołodyński Robert | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono | |
10 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
11 | Wysiecki Arkadiusz | Lubań | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Rupiński Michał | Rypin | Polska | 10 km | JW 4531 | opłacono on-line |
13 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
15 | Wielczyk Wojciech | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
16 | Ciekliński Jakub | Jabłowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | CIekliński Kacper | Bałdowo | Polska | 10 km | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
18 | Koroluk Sławomir | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Salkevich Inesa | Novopolotsk | Białoruś | 10 km | Naftan | |
20 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Towiański Norbert | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
22 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | 10 km | Bez klubu | opłacono on-line |
23 | Hartuna zenon | Piece | Polska | 10 km | Florian Chojnice pkp cargo Gdynia | |
24 | Rychłowski Wojciech | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
25 | Kuros Paulina | Rajkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
27 | Formela Sebastian | Luzino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
28 | Zwada Patryk | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono | |
29 | Łuczak Justyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
30 | Babaryka Oleksandr | Dnipro | Ukraina | 10 km | Mk luchesk-lkb rudnik | opłacono |
31 | Vilisova Tatiana | Dnipro | Ukraina | 10 km | Mk luchesk-lkb rudnik | opłacono |
32 | okseniuk Sergii | luck | Ukraina | 10 km | Mk luchesk-lkb rudnik | opłacono |
33 | okseniuk oksana | luck | Ukraina | 10 km | Mk luchesk-lkb rudnik | opłacono |
34 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | 10 km | Reebok Run Crew Tczew | |
35 | Jankowski Wojciech | Kokoszkowy | Polska | 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
36 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | 10 km | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
37 | Przybylska Dominika | STOBNO | Polska | 10 km | UKS BUK | opłacono on-line |
38 | Czachorowski Adrian | Subkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Karczewski Maciej | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
43 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | 10 km | GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS | opłacono |
44 | Owsiak Klaudia | Rożental | Polska | 10 km | ||
45 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | 10 km | Thales Tczew | opłacono on-line |
46 | Pijanowski Witold | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
47 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Jaśkowiak Maciej | Morąg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Sobczak Krzysztof | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
52 | Fiszka Borzyszkowski Dominik | BYTÓW | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
53 | Formella Szymon | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Dorotin Mirosław | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Mitura Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Tsikhanouskaya Olga | Minsk | Białoruś | 10 km | любитель | |
60 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | Pustkowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
62 | Wieczerzak Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Matysiak Krzysztof | Sękocin Stary | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Stańczyk Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Active Team | opłacono on-line |
65 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line |
66 | Szerszeń Michał | Kwidzyn | Polska | 10 km | ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
67 | Osiecki Adam | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | liban zygfryd | tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono |
69 | Zieliński Michał | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Górski Kamil | Gniew | Polska | 10 km | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
71 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
73 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
74 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Activ Team | opłacono on-line |
75 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Sowiński Team | opłacono on-line |
76 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
79 | Kłos Angelika | Lignowy Szlacheckie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
81 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
83 | fryszka michał | tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
85 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
86 | Lorenc Roman | Pelplin | Polska | 10 km | Dovista Activ Team | opłacono on-line |
87 | Swędrowski Sylwester | Pogórze | Polska | 10 km | MKL Maraton Świnoujście | opłacono on-line |
88 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Piekarska Anna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
90 | Piekarski Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners/ Biegający Tczew | opłacono |
91 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
92 | Knopik Monika | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
93 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Biegam dla Bydgoszczy | opłacono on-line |
94 | Prejs Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
95 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
96 | Żmijewska Brygida | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
97 | Sulawiak Anna | Pomyje | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
98 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
99 | Bartos Arkadiusz | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening Grudziądz | opłacono on-line |
100 | Bartos Ligia | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening Grudziądz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25044