Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gębczyk Blanka | Międzyłęż | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | SP Małe Walichnowy | |
2 | Kamrowska Milena | Małe Walichnowy | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Sp Małe Walichnowy | |
3 | Rychlewski Łukasz | Opalenie | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZS Opalenie | |
4 | szymczak Tymon | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
5 | Truty Franciszek | Bielawki | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
6 | Truty Jan | Bielawki | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
7 | KOCUR MAJA | PELPLIN | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | JEDYNKA PELPLIN | |
8 | Wegrzyn Marcin | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Qumple | |
9 | Śledź Marcel | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
10 | Gerowski Hubert | Pszczółki | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
11 | Blok Maja | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Klub Sportowy Bloczek Team | |
12 | Skarbek Iga | Szpęgawsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Publiczne Przedszkole w Szpęgawsku | |
13 | Delewska Marta | Rożental | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKiW Kulice | |
14 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
15 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKiW Kulice | |
16 | Słowikowski Karol | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole Nr. 2 Pelplin | |
17 | Kryła Robert | Lignowy Szlacheckie | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
18 | Sak Milena | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
19 | Kukczyńska Zuzanna | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
20 | Lamek Gabriela | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
21 | Grabowski Franciszek | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
22 | Rybarska Julia | Rudno | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
23 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
24 | Krepski Jakub | Lignowy Szlacheckie | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
25 | Manuszewska Kornelia | Lignowy Szlacheckie | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
26 | Kowalska Viviana | Lignowy Szlacheckie | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
27 | Szperlak Aleksander | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
28 | Wiecka Szymon Wiecki | Kulice | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
29 | Mroczkowska Patrycja | Malbork | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | GRUPA MALBORK / FLEX RUNNERS | |
30 | Mita Aleksander | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
31 | Mielińska Olga | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
32 | Lewandowski Igor | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
33 | Ponczek Stanisław | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
34 | Ponczek Urszula | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
35 | Lancki Krzysztof | Lignowy Szlacheckie | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
36 | Kowalczyk Alexander | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
37 | Kuszka Oliwier | Szprudowo | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
38 | ZIÓŁKOWSKA Maria | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole Muszelka w Tczewie | |
39 | Grabias Makary | Skowarcz | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
40 | Grabias Maksym | Skowarcz | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
41 | Czerwińska Antonina | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
42 | Czerwińska Zofia | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
43 | Grucza Dominika | Morzeszczyn | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Biegam z Tata | |
44 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
45 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKiW Kulice | |
46 | Mistelska Amelia | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
47 | Skweres Hania | PELPLIN | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
48 | Pustkowska Nikola | Malbork | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
49 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Znikajace punkty | |
50 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
51 | Puczyńska Antonina | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
52 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Godlewski Runners | |
53 | Szperlak Sebastian | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
54 | Skweres Zosia | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
55 | Bresa Szymon | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole Nr. 2 Pelplin | |
56 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
57 | Zawistowska Marysia | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
58 | Zawistowska Zosia | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
59 | Herkowiak Zuzanna | Baranowo k. Poznania | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
60 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole Sióstr w Tczewie | |
61 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole Sióstr w Tczewie | |
62 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Stacja Dobrego Czasu Tczew | ||
63 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole Miłobądz | ||
64 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
65 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
66 | Biłyk Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) |
Wyświetleń: 25039