Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIekliński Kacper | Bałdowo | Polska | 10 km | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
2 | Herkowiak Zuzanna | Baranowo k. Poznania | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
3 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Truty Amelia | Bielawki | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 Pelplin | |
5 | Truty Jan | Bielawki | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
6 | Truty Franciszek | Bielawki | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
7 | Dawidowicz Izabela | Bogatka | Polska | 10 km | Maja Team/Bogatka Biega | opłacono on-line |
8 | Biłyk Marta | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Biłyk Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
10 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Biegam dla Bydgoszczy | opłacono on-line |
11 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
12 | Fiszka Borzyszkowski Dominik | BYTÓW | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Bollin Oliwia | Ciepłe | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | SP Polskie Gronowo | |
14 | Baranowska Wiktoria | Ciepłe | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | SP Polskie Gronowo | |
15 | Derlatka Jakub | Ciepłe | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | SP Polskie Gronowo | |
16 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | 10 km | florianchojnice | opłacono on-line |
17 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
21 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
22 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
23 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
24 | Sekuła Kasia | Dębogórze | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Vilisova Tatiana | Dnipro | Ukraina | 10 km | Mk luchesk-lkb rudnik | opłacono |
26 | Babaryka Oleksandr | Dnipro | Ukraina | 10 km | Mk luchesk-lkb rudnik | opłacono |
27 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
28 | Belka Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Belka Fabian | Elbląg | Polska | 400 m (rocznik 2008/2009) | Sp 12 Elbląg | |
30 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | JBB | opłacono on-line |
31 | Zajdel Jarek | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Rozek Jakub | Frank | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | morsy zblewo | |
33 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
34 | Patyk Artur | Gdansk | Polska | 10 km | ARRO RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
35 | Bejrowska Ewa | Gdansk | Polska | 10 km | ||
36 | Szperlak Sebastian | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
37 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Apanasewicz Robert | Gdańsk | Polska | 10 km | ARRO RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
39 | Szumacher Jakub | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Fidos Aleksander | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Wycichowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 800 m (rocznik 2003/2004) | ||
42 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
43 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Lewandowski Igor | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
45 | Osiecki Adam | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Wieczerzak Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Mitura Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Szperlak Aleksander | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
50 | Towiański Norbert | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | SP 76 Gdańsk | |
52 | Wegrzyn Marcin | Gdańsk | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Qumple | |
53 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | 10 km | Bez klubu | opłacono on-line |
54 | Koroluk Sławomir | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
56 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
57 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
59 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
60 | Górski Kamil | Gniew | Polska | 10 km | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
61 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Dorotin Mirosław | Gniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
64 | Hinz Adam | Gniew | Polska | 800 m (rocznik 2003/2004) | RulińskiRunningTeam | |
65 | Zarzeczna Karolina | Gniew | Polska | 800 m (rocznik 2003/2004) | SP Polskie Gronowo | |
66 | Lubińska Agata | Gniew | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | SP Polskie Gronowo | |
67 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
68 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | SP Subkowy | |
69 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | 400 m (rocznik 2008/2009) | SP Subkowy | |
70 | Głazik Nikola | Gogolewo | Polska | 10 km | SULEYMAN TEAM | opłacono on-line |
71 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | CIAPKA NIKODEM | GOSZYN | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
73 | CIAPKA MIŁOSZ | GOSZYN | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ||
74 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Krzysica Piotr | Gręblin | Polska | 400 m (rocznik 2008/2009) | ZKIW Rudno | |
76 | Kreja Wiktoria | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ZKIW Rudno | |
77 | Barawski Alan | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ZKIW Rudno | |
78 | Eckert Patryk | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ZKIW Rudno | |
79 | Grabowski Franciszek | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
80 | Lamek Gabriela | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
81 | Kukczyńska Zuzanna | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
82 | Sak Milena | Gręblin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKIW Rudno | |
83 | Kowalczyk Adam | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Polska | 10 km | ||
85 | Bartos Ligia | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening Grudziądz | opłacono on-line |
86 | Bartos Arkadiusz | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening Grudziądz | opłacono on-line |
87 | Ciekliński Jakub | Jabłowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Wągiel Aleksandra | Józefów | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Płochocinie | |
89 | Lajs Bartosz | Kamionka | Polska | 10 km | IP Team Kwidzyn | opłacono on-line |
90 | LAJS MARTA | KAMIONKA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
92 | Sobczyk Aleksander Sobczyk | Karpiny | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ||
93 | Sobczyk Mariusz Sobczyk | Karpiny | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
94 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Jankowski Wojciech | Kokoszkowy | Polska | 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
96 | Jankowska Aleksandra | Kokoszkowy | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ||
97 | Jankowski Michał | Kokoszkowy | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
98 | Sławiński Jarosław | Kolonia Ostrowicka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
99 | Ćwiklińska Amalia | Koźliny | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | SP Koźliny | |
100 | Ćwikliński Fabian | Koźliny | Polska | 400 m (rocznik 2008/2009) | SP Koźliny |
Wyświetleń: 25019