Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Sowiński Team | opłacono on-line |
202 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
203 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
204 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
205 | Kłos Angelika | Lignowy Szlacheckie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
206 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
207 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
208 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
209 | fryszka michał | tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
210 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
211 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
212 | Choinski Konrad | Pelplin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
213 | Choinska Jagoda | Pelplin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
214 | Lorenc Roman | Pelplin | Polska | 10 km | Dovista Activ Team | opłacono on-line |
215 | Swędrowski Sylwester | Pogórze | Polska | 10 km | MKL Maraton Świnoujście | opłacono on-line |
216 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
217 | Piekarska Anna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
218 | Piekarski Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners/ Biegający Tczew | opłacono |
219 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
220 | Knopik Monika | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
221 | Knopik Oliwia | Pelplin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | Bloczek team | |
222 | Ponczek Stanisław | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
223 | Ponczek Urszula | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
224 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Biegam dla Bydgoszczy | opłacono on-line |
225 | Prejs Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
226 | Lancki Krzysztof | Lignowy Szlacheckie | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
227 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
228 | Żmijewska Brygida | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
229 | Sulawiak Anna | Pomyje | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
230 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
231 | Bartos Arkadiusz | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening Grudziądz | opłacono on-line |
232 | Bartos Ligia | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening Grudziądz | opłacono on-line |
233 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line |
234 | Macholl Szymon | Rokitki Tczewskie | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | Orły Tczew | |
235 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
236 | Fandrejewska Martyna | Pelplin | Polska | 600 m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW nr 1 Pelplin | |
237 | Fandrejewski Mateusz | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ZKiW nr 1 Pelplin | |
238 | Bzowski Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | Intel Runners | opłacono on-line |
239 | Paradowska Iza | Pelplin | Polska | 10 km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
240 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
241 | Głowacki Kacper | Prabuty | Polska | 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
242 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
243 | Laskowski Radosław | Tczew | Polska | 10 km | ||
244 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | SP Rotmanka | |
245 | Tarczyńska Marcelina | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | SP 4 Tczew | |
246 | Peter Zdzisław | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
247 | Tarczyński Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
248 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
249 | Wycichowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 800 m (rocznik 2003/2004) | ||
250 | Kowalczyk Alexander | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
251 | Kuszka Oliwier | Szprudowo | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
252 | ZIÓŁKOWSKA Maria | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole Muszelka w Tczewie | |
253 | ZIÓŁKOWSKA Karolina | Tczew | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie | |
254 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
255 | Grabias Makary | Skowarcz | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
256 | Grabias Maksym | Skowarcz | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
257 | Czerwińska Antonina | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
258 | Czerwińska Zofia | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
259 | Dawidowicz Izabela | Bogatka | Polska | 10 km | Maja Team/Bogatka Biega | opłacono on-line |
260 | Michna Jakub | Pelplin | Polska | 400 m (rocznik 2008/2009) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
261 | Stankiewicz Mariola | Straszyn | Polska | 10 km | dudyczRUN | opłacono on-line |
262 | stankiewicz tomasz | Staszyn | Polska | 10 km | dudyczRUN | opłacono on-line |
263 | Kornacki Tomasz Kornacki | TCZEW | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
264 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
265 | Michalak Marek | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
266 | Grucza Dominika | Morzeszczyn | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Biegam z Tata | |
267 | Grucza Patrycja | Morzeszczyn | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | Biegam z Tata | |
268 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
269 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ZKiW Kulice | |
270 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Kulice | |
271 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | 400 m (rocznik 2008/2009) | ZKiW Kulice | |
272 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
273 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
274 | Sławiński Jarosław | Kolonia Ostrowicka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
275 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
276 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
277 | Sobczyk Mariusz Sobczyk | Karpiny | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
278 | Sobczyk Aleksander Sobczyk | Karpiny | Polska | 200 m (rocznik 2010/2011) | ||
279 | LAJS MARTA | KAMIONKA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
280 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
281 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
282 | Górtowski Remigiusz | Kretki Małe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
283 | Mistelska Amelia | Pelplin | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
284 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 10 km | CFMT | opłacono on-line |
285 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
286 | Górska Krystyna | Rudno | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
287 | Wicher Łucja | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
288 | Zajdel Jarek | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
289 | Fryszka Błażej | Tczew | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono |
290 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
291 | Grzonka Bartosz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
292 | Fidos Aleksander | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
293 | Skweres Hania | PELPLIN | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
294 | kropidłowski Marek | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
295 | Grabias Paweł | Skowarcz | Polska | 10 km | SULEYMAN TEAM | opłacono on-line |
296 | Głazik Nikola | Gogolewo | Polska | 10 km | SULEYMAN TEAM | opłacono on-line |
297 | Wągiel Andrzej | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
298 | Pustkowska Nikola | Malbork | Polska | 200 m (rocznik 2012 i młodsi) | ||
299 | Wróblewska Angelika | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
300 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ROCOCO | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25041