Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gierejko Rafał | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | Grupa Szalonych Rowerzystów | |
2 | Kostro Michał | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
3 | Sielezniew Marcin | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | Uniwersytet w Białymstoku | opłacono on-line |
4 | Busłowska Monika | Wasilków | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
5 | Guzowska Edyta | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | NADAKTYWNI | opłacono on-line |
6 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
7 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
8 | Gorzkowski Marek | Warszawa | Polska | 750 metrów pływanie openwater | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
9 | SZYMAŃSKI SEBASTIAN | KONSTANCIN JEZIORNA | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | Start Wrocław | opłacono on-line |
10 | Duks Łukasz | Warszawa | Polska | Sztafeta SwimRun, 1500m pływania + 6km biegu | Team Karaś | |
11 | Dzierszko Rafał | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni Białystok | opłacono on-line |
12 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono on-line |
13 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | TiM Małego | opłacono on-line |
14 | Milczunas Marcin | Białystok | Polska | 750 metrów pływanie openwater | 3T Białystok | opłacono on-line |
15 | Markowski Bartosz | Osowicze | Polska | Sztafeta SwimRun, 1500m pływania + 6km biegu | iSwim Białystok | opłacono |
16 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
17 | Kliza Mateusz | Białystok | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | iSwim Białystok | |
18 | Sołbut Piotr | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | 3T Białystok | opłacono on-line |
19 | Mróz Michał | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | 3T | opłacono on-line |
20 | Kopciewska Paula Marta | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | KS Podlasie Białystok | opłacono on-line |
21 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Sztafeta SwimRun, 1500m pływania + 6km biegu | nomenomen | opłacono on-line |
22 | Kotowicz Anna | Białystok | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | Uniwersytet w Białymstoku | opłacono on-line |
23 | Struk Piotr | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
24 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | CROSSFIT Białystok | opłacono on-line |
25 | Safrończyk Wieńczysław | Białystok | Polska | 750 metrów pływanie openwater | Nadaktywni / ISWIM | opłacono on-line |
26 | Januszewska Marta Januszewska | Bielsk Podlaski | Polska | 750 metrów pływanie openwater | W | opłacono on-line |
27 | Rychlak Jerzy | Warszawa | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
28 | GINDOROWICZ ANNA | Wasilków | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono on-line |
29 | WOŁKOWYCKI PAWEŁ | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | TG Sokół Białystok | opłacono on-line |
30 | Strzemińska Marlena Strzemińska | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono | |
31 | Rojecki Mateusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Fall Into Swimrun | opłacono on-line |
32 | Michałowski Piotr | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | |
33 | Szaciłowski Przemysław | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | LifeRun, Iswim | opłacono |
34 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | |
35 | Traciecki Karol | Bialystok | Polska | Sztafeta SwimRun, 1500m pływania + 6km biegu | opłacono | |
36 | KIEŁCZYKOWSKA ŻANETA | ŻELKÓW-KOLONIA | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | Diabły Siedlce / Triathlon Siedlce Club | opłacono on-line |
37 | Koniecko Angelika | Suwałki | Polska | 750 metrów pływanie openwater | Parasportowi | |
38 | Boguski Adrian | Krzewo | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Run Team Piątnica | opłacono on-line |
39 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Run Team Piątnica | opłacono on-line |
40 | Gawrych Sylwia | Żółtki | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono on-line |
41 | Domaszewski Damian | Łomża | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono | |
42 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Three Tee Team | opłacono on-line |
43 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Outdoor Training | opłacono on-line |
44 | Kuśmider Michał | Halinów | Polska | 750 metrów pływanie openwater | Tańczące Muchomorki | opłacono on-line |
45 | Chomicki Dariusz | BIałystok | Polska | 750 metrów pływanie openwater | iSwim Białystok | |
46 | Perkowski Rafał | Białystok | Polska | 750 metrów pływanie openwater | iSwim Białystok | opłacono on-line |
47 | sobieski zbigniew | bialystok | Polska | Sztafeta SwimRun, 1500m pływania + 6km biegu | ||
48 | Zapilaj Daniel | Ełk | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
49 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | ||
50 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | Iswim | opłacono on-line |
51 | MARKOWSKA EWA MARKOWSKA | BIAŁYSTOK | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | iSwim Białystok | opłacono |
52 | Godlewski Marek | Choroszcz | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono on-line |
53 | Kabalyk Kirill | Łódź | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | Politechnika Łódzka | opłacono on-line |
54 | Buksztynowicz Jonasz | Bełchatów | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | DRB Market Research in Poland | opłacono on-line |
55 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | TiM Małego | opłacono on-line |
56 | Kowalczuk Dariusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
57 | Hermanowicz Justyna Hermanowicz | Białystok | Polska | 750 metrów pływanie openwater | ISwim | opłacono |
58 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | ISWIM BIAŁYSTOK | opłacono |
59 | Barańska Nina | Brodnica | Polska | 750 metrów pływanie openwater | BTŻ Brodnica | opłacono on-line |
60 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | Polska | Sztafeta SwimRun, 1500m pływania + 6km biegu | iSwim Białystok | opłacono on-line |
61 | Wądołowska Alicja | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono | |
62 | Kowalczuk Łukasz | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
63 | Wiśniewski Krzysztof | Ostrołęka | Polska | Sztafeta SwimRun, 1500m pływania + 6km biegu | Amator_Sportu | |
64 | Łupiński Grzegorz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
65 | Kowalczuk Marcin | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
66 | Leończuk Andrzej | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
67 | Wasilewska Urszula | Grabówka | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | opłacono on-line | |
68 | Kołodko Juliusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono on-line |
69 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | |
70 | Białokozowicz Artur | Supraśl | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | opłacono | |
71 | Wajsiel Piotr | Mońki | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | Nadaktywni Białystok | opłacono |
72 | Kamińska Marta | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono |
73 | Sarnecka Aleksandra | Białystok | Polska | 750 metrów pływanie openwater | iSwim Białystok | |
74 | Smolinski Karol Smolinski | Bialystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | ||
75 | Jurczewski Mariusz | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono |
76 | Rudnik Sławomir | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni / Podlasie 4x4 | opłacono |
77 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | 1500 metrów pływanie openwater | Nadaktywni | opłacono on-line |
78 | Stypułkowski Michał | Białystok | Polska | iSwim iRun długi 1500m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono |
79 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | iSwim iRun krótki 750m pływania + 6km biegu | Nadaktywni | opłacono |
Wyświetleń: 11291