Bieg główny 21km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klas Bartlomiej Luzino Bieg główny 21km MAJA TEAM opłacono on-line
2 Skrodzki Karol Gdańsk Bieg główny 21km opłacono on-line
3 Wenta Elżbieta Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
4 Zając Piotr Rumia Bieg główny 21km Parkrun Rumia opłacono on-line
5 Ignerowicz Adam Gdańsk Bieg główny 21km opłacono on-line
6 Wolański Tomasz Rumia Bieg główny 21km opłacono on-line
7 Karasek Mariusz Lublin Bieg główny 21km opłacono on-line
8 Czecholiński Michał Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
9 Mattik Damian Sopot Bieg główny 21km opłacono on-line
10 Pietrzak Sebastian Warszawa Bieg główny 21km opłacono on-line
11 Rutkowska Joanna Luzino Bieg główny 21km GKS Kaszubi Luzino opłacono on-line
12 Pankowski Mateusz Płock Bieg główny 21km MATTEAM
13 Kacprzyk Sylwester Chorzów Bieg główny 21km opłacono on-line
14 Kołodzik Rafał Luzino Bieg główny 21km opłacono on-line
15 Wdowiak Przemysław Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
16 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny 21km opłacono on-line
17 Zdunek Mariusz Zdunek Warszawa Bieg główny 21km ROXY opłacono on-line
18 Rosińska Patrycja Rumia Bieg główny 21km Mama Leona :) opłacono on-line
19 Mazur Andrzej Bojano Bieg główny 21km Niczuk Squad/Zantyr Sztum opłacono on-line
20 Nalazek Mikołaj Warszawa Bieg główny 21km MKB Dreptak opłacono on-line
21 Polewko Agata Gdańsk Bieg główny 21km opłacono on-line
22 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
23 Szymański Adam Piła Bieg główny 21km Króliczki w plecaku opłacono on-line
24 Miętkiewicz Rafał Gdańsk Bieg główny 21km Torus Triathlon Team
25 Kowalski Jacek Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
26 Lachowicz Adrian Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
27 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny 21km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
28 Rabiej-Olszewska Hanna Chojnów Bieg główny 21km Rozbiegani Chojnów opłacono on-line
29 Łepek Agnieszka Gdynia Bieg główny 21km KS PIDRINA GDYNIA opłacono on-line
30 Koroluk Sławomir Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
31 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Bieg główny 21km GF ACER opłacono on-line
32 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg główny 21km PACKMAN TEAN
33 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Bieg główny 21km Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej opłacono on-line
34 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Bieg główny 21km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
35 Olszewska Karina Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
36 Olszewski Adam Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
37 Laskowski Radosław Gdynia Bieg główny 21km KS PIDRINA GDYNIA opłacono on-line
38 Zygmunt Marcin Gdansk Bieg główny 21km opłacono on-line
39 Durkowski Dawid Szczecin Bieg główny 21km Tato Biega opłacono on-line
40 Pietrzak Kamil Gdynia Bieg główny 21km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
41 Pielak Tomasz Warszawa Bieg główny 21km Figurski TEAM opłacono on-line
42 Gosztyła Tomasz Rzeszów Bieg główny 21km opłacono on-line
43 Włodarczyk Patrycja Jaworzno Bieg główny 21km JKLA JAWOR opłacono on-line
44 Pacześniak Wojciech Rzeszów Bieg główny 21km opłacono on-line
45 Nitka Dorota Gdańsk Bieg główny 21km CUG opłacono on-line
46 Smółkowski Marcin Rumia Bieg główny 21km RumiaRunner opłacono on-line
47 Gawron Piotr Bytów Bieg główny 21km KB GOCH Bytów opłacono on-line
48 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg główny 21km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
49 Bartosiewicz Andrzej Bartosiewicz Luboń Bieg główny 21km Szakal Jeżyce opłacono on-line
50 ŻUK DARIUSZ SZCZECIN Bieg główny 21km KB PIONIER SZCZECIN opłacono on-line
51 Bębenista Roman Gdańsk Bieg główny 21km opłacono on-line
52 Goździewicz Leszek Gdynia Bieg główny 21km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
53 Kosobucki Rafał Kosobucki Gdańsk Bieg główny 21km opłacono on-line
54 Neufeld Marcin Gdynia Bieg główny 21km Intel Runners / runpassion.pl team opłacono on-line
55 Dziedziewicz Sebastian Elbląg Bieg główny 21km NOTOJO opłacono on-line
56 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Gdynia Bieg główny 21km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork
57 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 21km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
58 Dąbrowski Tadeusz Dąbrowski Gdynia Bieg główny 21km Oksywie opłacono on-line
59 Stefaniak Zbigniew Wejherowo Bieg główny 21km Runeda Reda opłacono on-line
60 Wolski Marek Opalenica Bieg główny 21km opłacono on-line
61 Czwarno Tomasz Warszawa Bieg główny 21km Nocne Piłowanie Agrykoli opłacono on-line
62 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny 21km Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
63 Michalski Robert Warszawa Bieg główny 21km Nocne Piłowanie Agrykoli opłacono on-line
64 Kanigowski Grzegorz Gdańsk Bieg główny 21km opłacono on-line
65 Kobierowski Edward Bytów Bieg główny 21km K.B. "Goch" Bytów opłacono on-line
66 JASZEWSKI TOMASZ BYTÓW Bieg główny 21km K.B. opłacono on-line
67 Ledwoń Sławomir Gdańsk Bieg główny 21km Doha Bay Running Club, Katar opłacono on-line
68 Ratajczak Konrad Rumia Bieg główny 21km Trochę już biegam ;) opłacono on-line
69 Ślesicki Mateusz Kobyłka Bieg główny 21km opłacono on-line
70 Polanowski Marek Kłobuck Bieg główny 21km NGB Kłobuck opłacono on-line
71 Dubiński Przemysław Częstochowa Bieg główny 21km Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat opłacono on-line
72 Nalewajko Tomasz Rumia Bieg główny 21km Goffice.pl opłacono on-line
73 Olesiejuk Marta Gdynia Bieg główny 21km C.U.G opłacono on-line
74 Okołotowicz Sebastian Słupsk Bieg główny 21km opłacono on-line
75 OCHNIO RYSZARD JASTROWIE Bieg główny 21km POLONIA JASTROWIE opłacono on-line
76 Utrajczak Daniel Poznań Bieg główny 21km opłacono on-line
77 Bieńkowski-Świerczyński Mateusz Osięciny Bieg główny 21km opłacono on-line
78 Czapiewski Paweł Osówko Bieg główny 21km MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
79 Lademann Maciej Darzlubie Bieg główny 21km opłacono on-line
80 Tomczak Dorota Gdańsk Bieg główny 21km opłacono on-line
81 Nowak Monika Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
82 Regliński Jakub Żukowo Bieg główny 21km opłacono on-line
83 dembina andrzej suchy las Bieg główny 21km opłacono on-line
84 Kosiecki Maciej Liniewo Bieg główny 21km Remus Kościerzyna
85 Jastrzębska Agnieszka Wrocław Bieg główny 21km WKB Piast Wrocław
86 Kulczyk Marcin Gdynia Bieg główny 21km Bigyellowfot Adventure tem opłacono on-line
87 Kulczyk Ewa Gdynia Bieg główny 21km Bigyellowfot Adventure tem opłacono on-line
88 Leończuk Andrzej Zaścianki Bieg główny 21km opłacono on-line
89 Karpowicz Bartosz Gdynia Bieg główny 21km Leśne Dukty Gdynia / dOB opłacono on-line
90 Kuptz Mariola Sopieszyno Bieg główny 21km AKKUS opłacono on-line
91 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo Bieg główny 21km Maja Team opłacono on-line
92 Suchoparski Szczepan Suchoparski Gdynia Bieg główny 21km Monika Nowak stawia mi piwo po biegu opłacono on-line
93 Domżalska Wioletta Rumia Bieg główny 21km Parkrun Rumia opłacono on-line
94 Świder Janusz Kwidzyn Bieg główny 21km RUN-BIKE Travel Team opłacono on-line
95 Orzel Michal Warszawa Bieg główny 21km Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
96 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny 21km SPRINT S.A. opłacono on-line
97 Dymowski Artur GDAŃSK Bieg główny 21km opłacono on-line
98 Kokosza Aleksander Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
99 Pek Krzysztof Gdynia Bieg główny 21km opłacono on-line
100 Turzyk Andrzej Łosice Bieg główny 21km Biegnące wieprze opłacono on-line


Wyświetleń: 15267

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ