Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waliczek Marius | Bad Rappenau | Niemcy | Bieg główny 21km | Schlesien und Ostpreussen | opłacono on-line |
2 | Schimmer Torsten | Bad Rappenau | Niemcy | Bieg główny 21km | Schlesien und Ostpreussen | opłacono on-line |
3 | Mazur Andrzej | Bojano | Polska | Bieg główny 21km | Niczuk Squad/Zantyr Sztum | opłacono on-line |
4 | Skiba Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny 21km | Szymi TEAM | opłacono on-line |
5 | Gudaniec Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny 21km | 81blp | opłacono on-line |
6 | JASZEWSKI TOMASZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny 21km | K.B. | opłacono on-line |
7 | Kobierowski Edward | Bytów | Polska | Bieg główny 21km | K.B. "Goch" Bytów | opłacono on-line |
8 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | Bieg główny 21km | KB GOCH Bytów | opłacono on-line |
9 | Rabiej-Olszewska Hanna | Chojnów | Polska | Bieg główny 21km | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
10 | Kacprzyk Sylwester | Chorzów | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
11 | Holda Adam | Colne | Wielka Brytania | Bieg główny 21km | Trawden AC | |
12 | Danikiewicz Michał | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg główny 21km | Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice | opłacono on-line |
13 | Świtaj Aneta | Częstochowa | Polska | Bieg główny 21km | Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa | opłacono on-line |
14 | Dubiński Przemysław | Częstochowa | Polska | Bieg główny 21km | Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat | opłacono on-line |
15 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
16 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
17 | Zaskiewicz Michał | Elbląg | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
18 | Dziedziewicz Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg główny 21km | NOTOJO | opłacono on-line |
19 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 21km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono on-line |
20 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
21 | Szczesny Leszek | Gdansk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
22 | Zygmunt Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
23 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
24 | Palaschke Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Sportowy Majkel | |
25 | Ścibior Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
26 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
27 | Krym Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Fitness Leon | opłacono on-line |
28 | Kołomyjski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
29 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
30 | Chmielewski Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
31 | STEMPIN PIOTR STEMPIN | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | ||
32 | Słowik Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Keep running | opłacono on-line |
33 | Bagiński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Bagins Running Team | opłacono on-line |
34 | MŁODZIŃSKI ADAM | GDAŃSK | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
35 | MŁODZIŃSKA AGATA | GDAŃSK | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
36 | WABNIC JAN | GDAŃSK | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
37 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
38 | Gadomski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | ||
39 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
40 | Paprocki Marcin | GDAŃSK | Polska | Bieg główny 21km | najeżeni endorfiną | opłacono on-line |
41 | Paprocka Anna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | najeżeni endorfiną | opłacono on-line |
42 | Lenarciak Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
43 | Michnowicz Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
44 | Sowińska Olga | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | BBL AWFiS/ GT | opłacono on-line |
45 | Dymowski Artur | GDAŃSK | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
46 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
47 | Ledwoń Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Doha Bay Running Club, Katar | opłacono on-line |
48 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
49 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
50 | Kosobucki Rafał Kosobucki | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
51 | Bębenista Roman | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
52 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
53 | Nitka Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | CUG | opłacono on-line |
54 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Torus Triathlon Team | |
55 | Polewko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
56 | Ignerowicz Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
57 | Skrodzki Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
58 | Piekarska Ola | Gdyni | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
59 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
60 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | COM-DKM | opłacono on-line |
61 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | ACTIV EAGLES PRO | |
62 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
63 | Wojtaszak Rafał | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | DWA59 | opłacono on-line |
64 | Czarnecka Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
65 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
66 | Quinn Andy | Gdynia | Irlandia | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
67 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
68 | Schröder Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
69 | Nowak Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | A&G CARP TEAM | opłacono on-line |
70 | Pustelnik Paweł | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
71 | Lewandowski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
72 | GAŁĘZA SŁAWOMIR | GDYNIA | Polska | Bieg główny 21km | RUNPASSION.PL | opłacono on-line |
73 | Cichocki Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | cete.com.pl | opłacono on-line |
74 | Kluge Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Różowe Tygryski | opłacono on-line |
75 | Legiędź Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | YMAA Sopot-Gdańsk | opłacono on-line |
76 | RUCIŃSKI MAREK | GDYNIA | Polska | Bieg główny 21km | VEL-DĄBRÓWNO | opłacono on-line |
77 | Opanowski Adrian | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Wataha Team | opłacono on-line |
78 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
79 | Suchorz Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | CTS | |
80 | Miśkowiec-Czech Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | DążącDoMaratonu www.dazacdomaratonu.pl | opłacono on-line |
81 | Czech Michał | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | DążącDoMaratonu www.dazacdomaratonu.pl | opłacono on-line |
82 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
83 | Pek Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
84 | Kokosza Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
85 | Suchoparski Szczepan Suchoparski | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Monika Nowak stawia mi piwo po biegu | opłacono on-line |
86 | Karpowicz Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Leśne Dukty Gdynia / dOB | opłacono on-line |
87 | Kulczyk Ewa | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
88 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Bigyellowfot Adventure tem | opłacono on-line |
89 | Nowak Monika | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
90 | Olesiejuk Marta | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | C.U.G | opłacono on-line |
91 | Dąbrowski Tadeusz Dąbrowski | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Oksywie | opłacono on-line |
92 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |
93 | Neufeld Marcin | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Intel Runners / runpassion.pl team | opłacono on-line |
94 | Goździewicz Leszek | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
95 | Pietrzak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
96 | Laskowski Radosław | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | KS PIDRINA GDYNIA | opłacono on-line |
97 | Olszewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
98 | Olszewska Karina | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
99 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg główny 21km | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
100 | Koroluk Sławomir | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21164