Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klas Bartlomiej | Luzino | Polska | Bieg główny 21km | MAJA TEAM | opłacono on-line |
2 | Skrodzki Karol | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
3 | Wenta Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
4 | Zając Piotr | Rumia | Polska | Bieg główny 21km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
5 | Ignerowicz Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
6 | Wolański Tomasz | Rumia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
7 | Karasek Mariusz | Lublin | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
8 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
9 | Kubiak Andrzej | Rumia | Polska | Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. | opłacono on-line | |
10 | Mattik Damian | Sopot | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
11 | Maj Adam | Puck | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | Majsports | opłacono on-line |
12 | Pietrzak Sebastian | Warszawa | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
13 | Rutkowska Joanna | Luzino | Polska | Bieg główny 21km | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
14 | Kacprzyk Sylwester | Chorzów | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
15 | Kołodzik Rafał | Luzino | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
16 | Wdowiak Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
17 | Elwart Roman | PUCK | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart | opłacono on-line |
18 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
19 | Zdunek Mariusz Zdunek | Warszawa | Polska | Bieg główny 21km | ROXY | opłacono on-line |
20 | Rosińska Patrycja | Rumia | Polska | Bieg główny 21km | Mama Leona :) | opłacono on-line |
21 | Mazur Andrzej | Bojano | Polska | Bieg główny 21km | Niczuk Squad/Zantyr Sztum | opłacono on-line |
22 | Nalazek Mikołaj | Warszawa | Polska | Bieg główny 21km | MKB Dreptak | opłacono on-line |
23 | Konkel Bartłomiej | Władysławowo | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
24 | Polewko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
25 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | ISKRA Połczyno | opłacono on-line |
26 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
27 | Szymański Adam | Piła | Polska | Bieg główny 21km | Króliczki w plecaku | opłacono on-line |
28 | Kowalski Jacek | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
29 | Lachowicz Adrian | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
30 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 21km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono on-line |
31 | Pustówka Marcin | Gdynia | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
32 | Rabiej-Olszewska Hanna | Chojnów | Polska | Bieg główny 21km | Rozbiegani Chojnów | opłacono on-line |
33 | Łepek Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | KS PIDRINA GDYNIA | opłacono on-line |
34 | Koroluk Sławomir | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
35 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | Bieg główny 21km | GF ACER | opłacono on-line |
36 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Bieg główny 21km | Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej | opłacono on-line |
37 | Czaja Piotr | Puck | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
38 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg główny 21km | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
39 | Olszewska Karina | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
40 | Olszewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
41 | Laskowski Radosław | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | KS PIDRINA GDYNIA | opłacono on-line |
42 | Zygmunt Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
43 | Radłowski Mariusz | Puck | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
44 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
45 | Durkowski Dawid | Szczecin | Polska | Bieg główny 21km | Tato Biega | opłacono on-line |
46 | Pietrzak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
47 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. | UKS Siódemka Rumia | opłacono on-line |
48 | Pielak Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg główny 21km | Figurski TEAM | opłacono on-line |
49 | Gosztyła Tomasz | Rzeszów | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
50 | Włodarczyk Patrycja | Jaworzno | Polska | Bieg główny 21km | JKLA JAWOR | opłacono on-line |
51 | Pacześniak Wojciech | Rzeszów | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
52 | Nitka Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | CUG | opłacono on-line |
53 | Smółkowski Marcin | Rumia | Polska | Bieg główny 21km | RumiaRunner | opłacono on-line |
54 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | Bieg główny 21km | KB GOCH Bytów | opłacono on-line |
55 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
56 | Bartosiewicz Andrzej Bartosiewicz | Luboń | Polska | Bieg główny 21km | Szakal Jeżyce | opłacono on-line |
57 | ŻUK DARIUSZ | SZCZECIN | Polska | Bieg główny 21km | KB PIONIER SZCZECIN | opłacono on-line |
58 | Bębenista Roman | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
59 | Goździewicz Leszek | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
60 | Kosobucki Rafał Kosobucki | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
61 | Duszyca Mirosław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. | opłacono on-line | |
62 | Neufeld Marcin | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Intel Runners / runpassion.pl team | opłacono on-line |
63 | Dziedziewicz Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg główny 21km | NOTOJO | opłacono on-line |
64 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
65 | Dąbrowski Tadeusz Dąbrowski | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | Oksywie | opłacono on-line |
66 | Stefaniak Zbigniew | Wejherowo | Polska | Bieg główny 21km | Runeda Reda | opłacono on-line |
67 | Wolski Marek | Opalenica | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
68 | Czwarno Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg główny 21km | Nocne Piłowanie Agrykoli | opłacono on-line |
69 | Zieliński Andrzej | Rzucewo | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
70 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | Bieg główny 21km | Active Malbork/Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
71 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | Bieg główny 21km | Nocne Piłowanie Agrykoli | opłacono on-line |
72 | Kaminski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. | opłacono on-line | |
73 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
74 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
75 | Kobierowski Edward | Bytów | Polska | Bieg główny 21km | K.B. "Goch" Bytów | opłacono on-line |
76 | JASZEWSKI TOMASZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny 21km | K.B. | opłacono on-line |
77 | Zieliński Kacper | Rzucewo | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
78 | Ledwoń Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | Doha Bay Running Club, Katar | opłacono on-line |
79 | Ratajczak Konrad | Rumia | Polska | Bieg główny 21km | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line |
80 | Ślesicki Mateusz | Kobyłka | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
81 | Polanowski Marek | Kłobuck | Polska | Bieg główny 21km | NGB Kłobuck | opłacono on-line |
82 | Wiśniewska Anna | Krokowa | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono | |
83 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
84 | Jaskułke Irek | Puck | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | PORTA ACTIVE TEAM | opłacono on-line |
85 | Dubiński Przemysław | Częstochowa | Polska | Bieg główny 21km | Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat | opłacono on-line |
86 | Nalewajko Tomasz | Rumia | Polska | Bieg główny 21km | Goffice.pl | opłacono on-line |
87 | Zajac Adam | Mosty | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | PRZEMSAŃ .... TYLKO NIE GILI GILI | opłacono on-line |
88 | Olesiejuk Marta | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | C.U.G | opłacono on-line |
89 | Okołotowicz Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
90 | OCHNIO RYSZARD | JASTROWIE | Polska | Bieg główny 21km | POLONIA JASTROWIE | opłacono on-line |
91 | Bisewski Piotr | Karwia | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
92 | Utrajczak Daniel | Poznań | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
93 | Bieńkowski-Świerczyński Mateusz | Osięciny | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
94 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | Bieg główny 21km | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | opłacono on-line |
95 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
96 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
97 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line | |
98 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
99 | Jednachowski Marcin | Puck | Polska | Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |
100 | Nowak Monika | Gdynia | Polska | Bieg główny 21km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21052