Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
2 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | SKLFilippides/BBL Starogard Gd. | opłacono |
3 | Burczyk Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | KKB Starogard Gdański | opłacono |
4 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
5 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
6 | Cieśliński Bartosz | Stare Prusy | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
7 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (6 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
8 | Czapiewski Stefan | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
9 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
10 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
11 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | SP Subkowy | |
12 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | SP Subkowy | |
13 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | Bieg główny (6 km) | ABCzersk | opłacono |
14 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny (6 km) | Biegający Tczew | opłacono |
15 | Erdman Karol | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
16 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ZKiW Kulice | |
17 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
18 | Gemba Hania | Dąbrówka | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | PSP Dąbrówka | |
19 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | PSP Dąbrówka | |
20 | GÓRACZYŃSKI Bartek | Tczew | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Biegający Tczew | |
21 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
22 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg główny (6 km) | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
23 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
24 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Oracze z Kociewia | opłacono |
25 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono |
26 | Klak Hubert | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Słoneczna Kraina | |
27 | Klak Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
28 | Klak Wiktoria | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Słoneczna Kraina | |
29 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
30 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
31 | Konieczka Michał | Osie | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
32 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (6 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
33 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
34 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
35 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
36 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
37 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
38 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
39 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
40 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny (6 km) | Atlas Running Team | opłacono |
41 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
42 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
43 | Miętkiewski Michał | Zduny | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
44 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
45 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
46 | Osowicki Ireneusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Kociewski Klub Biegacza/Zespół Szkół Zawodowych | opłacono |
47 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny (6 km) | Biegacze Wolności | opłacono |
48 | Piaskowska Monika | Mały Miłobądz | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
49 | Piaskowski Patryk | Mały Miłobądz | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
50 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
51 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny (6 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
52 | Rozek Jakub | Frank | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | SP Kaliska | |
53 | Skubich alicja | Gdansk | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ||
54 | Skubich tomasz | Gdansk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
55 | Skubich zofia | Gdansk | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ||
56 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Ślęzak Team | opłacono |
57 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
58 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Dovista active team | opłacono |
59 | Szarmach Anna | Ocypel | Polska | Bieg główny (6 km) | Szarmach Team | opłacono |
60 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
61 | Szarmach Olivia | Ocypel | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Szarmach Team | |
62 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | Szarmach Team | |
63 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | Bieg główny (6 km) | Szarmach Team | opłacono |
64 | Szczepaniak Aleksander | Starogard gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
65 | szczypior marcin | skarszewy | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
66 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny (6 km) | Morsy Zblewo | opłacono |
67 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
68 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ZKiW Kulice | |
69 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ZKiW Kulice | |
70 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ZKiW Kulice | |
71 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
72 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny (6 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
73 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
74 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
75 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny (6 km) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
76 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Bieg główny (6 km) | Norbsoft.pl | opłacono |
77 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (6 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
78 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ||
79 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
80 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
81 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono |
Wyświetleń: 13574