Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
2 | Miętkiewski Michał | Zduny | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
3 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
4 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | |
5 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
6 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (6 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
7 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (6 km) | Maratończyk Wielki Klincz | |
8 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny (6 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
9 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny (6 km) | Biegający Tczew | |
10 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny (6 km) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
11 | GÓRACZYŃSKI Bartek | Tczew | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Biegający Tczew | |
12 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
13 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny (6 km) | Biegający Tczew | opłacono |
14 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny (6 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
15 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Ślęzak Team | opłacono |
16 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono |
17 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | |
18 | Szczepaniak Aleksander | Starogard gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
19 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | SKLFilippides/BBL Starogard Gd. | opłacono |
20 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Oracze z Kociewia | opłacono |
21 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ||
22 | Erdman Karol | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
23 | Osowicki Ireneusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Kociewski Klub Biegacza/Zespół Szkół Zawodowych | opłacono |
24 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
25 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
26 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
27 | Burczyk Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | KKB Starogard Gdański | opłacono |
28 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
29 | Klak Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
30 | Klak Wiktoria | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Słoneczna Kraina | |
31 | Klak Hubert | Starogard Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Słoneczna Kraina | |
32 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
33 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny (6 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
34 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (6 km) | BiegamBoLubie | |
35 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (6 km) | ||
36 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | Dovista active team | opłacono |
37 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (6 km) | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
38 | Cieśliński Bartosz | Stare Prusy | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
39 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Bieg główny (6 km) | Norbsoft.pl | opłacono |
40 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny (6 km) | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
41 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
42 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | Bieg główny (6 km) | Morsy Skarszewy | |
43 | szczypior marcin | skarszewy | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
44 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg główny (6 km) | Skl Filippides / GK Stg | |
45 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Bieg główny (6 km) | ||
46 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
47 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
48 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
49 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
50 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
51 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
52 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ZKiW Kulice | |
53 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
54 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
55 | Czapiewski Stefan | Pelplin | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
56 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny (6 km) | ||
57 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Bieg główny (6 km) | ||
58 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny (6 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
59 | Konieczka Michał | Osie | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
60 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | Szarmach Team | |
61 | Szarmach Olivia | Ocypel | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | Szarmach Team | |
62 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | Bieg główny (6 km) | Szarmach Team | opłacono |
63 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
64 | Szarmach Anna | Ocypel | Polska | Bieg główny (6 km) | Szarmach Team | opłacono |
65 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
66 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
67 | Piaskowska Monika | Mały Miłobądz | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
68 | Piaskowski Patryk | Mały Miłobądz | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
69 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
70 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | Bieg główny (6 km) | ABCzersk | opłacono |
71 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg główny (6 km) | ABCzersk | |
72 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg główny (6 km) | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
73 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
74 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ZKiW Kulice | |
75 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ZKiW Kulice | |
76 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ZKiW Kulice | |
77 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | ||
78 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | Bieg główny (6 km) | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |
79 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny (6 km) | Atlas Running Team | opłacono |
80 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny (6 km) | GK STG/BBL Starogard Gd. | |
81 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny (6 km) | niezrzeszona | |
82 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
83 | Złotucha Łukasz | Górowo Iławeckie | Polska | Bieg główny (6 km) | ||
84 | Sobczaka Arkadiusz | Górowo Iławeckie | Polska | Bieg główny (6 km) | ||
85 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | SP Subkowy | |
86 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | SP Subkowy | |
87 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Bieg główny (6 km) | ||
88 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny (6 km) | Keramzyt GNIEW | |
89 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
90 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
91 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
92 | Skubich tomasz | Gdansk | Polska | Bieg główny (6 km) | opłacono | |
93 | Skubich alicja | Gdansk | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ||
94 | Skubich zofia | Gdansk | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | ||
95 | Rozek Jakub | Frank | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | SP Kaliska | |
96 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny (6 km) | Biegacze Wolności | opłacono |
97 | Gemba Hania | Dąbrówka | Polska | Bieg Skrzatów (250 m) - do lat 6 | PSP Dąbrówka | |
98 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | Bieg dzieci (600 m) - 7-13 lat | PSP Dąbrówka | |
99 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny (6 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono |
100 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Bieg główny (6 km) | Morsy Zblewo |
Wyświetleń: 13575