wyniki Cross

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 4 BURCZYK ROBERT M 1 M 20-29 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:23:57 15.03 [km/h]
2 36 MIKUŚ MARCIN M 2 M 30-39 TCZEW 0 6km 0:23:59 15.01 [km/h]
3 90 NOGA GRZEGORZ M 3 M 20-29 SKÓRCZ 6km 0:24:04 14.96 [km/h]
4 18 JARZYŃSKI DARIUSZ M 4 M 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI ORACZE Z KOCIEWIA 6km 0:24:11 14.89 [km/h]
5 7 CZAJA LESZEK M 5 M 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:24:22 14.77 [km/h]
6 67 DUDZIAK MATEUSZ M 6 M 20-29 1 TCZEW 6km 0:25:49 13.94 [km/h]
7 105 CZERNIGA MICHAŁ M 7 M 30-39 1 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:26:01 13.84 [km/h]
8 9 CZERWIAK ROBERT M 8 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:26:12 13.74 [km/h]
9 94 KARNOWSKI PAWEŁ M 9 M 30-39 2 OCYPEL 6km 0:26:34 13.55 [km/h]
10 28 KURKOWSKI MAREK M 10 M 50-59 1 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:26:47 13.44 [km/h]
11 79 ŻARDECKI DAWID M 11 M 20-29 2 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:27:06 13.28 [km/h]
12 15 GRZONKA KAMILA K 1 K 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 6km 0:27:20 13.17 [km/h]
13 77 TUWALSKA MAŁGORZATA K 2 K 40-49 GDAŃSK 6km 0:27:27 13.11 [km/h]
14 91 NOWACKI MIROSŁAW M 12 M 50-59 2 STAROGARD GD. 0 6km 0:27:30 13.09 [km/h]
15 24 KORDECKI ROBERT M 13 M 20-29 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 6km 0:27:34 13.06 [km/h]
16 31 LOOSE BARTOSZ M 14 M 30-39 3 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 6km 0:27:35 13.05 [km/h]
17 85 PLUTOWSKI PATRYK M 15 M 30-39 4 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:28:00 12.86 [km/h]
18 58 WNUK STANISŁAW M 16 M 50-59 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 6km 0:28:02 12.84 [km/h]
19 1 BANACH TOMASZ M 17 M 30-39 5 GRUDZIĄDZ 0 6km 0:28:05 12.82 [km/h]
20 34 MIĘTKIEWSKI MICHAŁ M 18 M 0-19 1 ZDUNY 0 6km 0:28:08 12.80 [km/h]
21 49 SZCZYPIOR MARCIN M 19 M 30-39 6 SKARSZEWY KS SOKÓŁ ZBLEWO 6km 0:28:25 12.67 [km/h]
22 70 MAJKOWSKI TOMASZ M 20 M 30-39 7 SKÓRCZ 6km 0:28:36 12.59 [km/h]
23 69 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 3 K 30-39 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:28:39 12.57 [km/h]
24 97 STOSIK ARTUR M 21 M 50-59 4 PĄCZEWO 6km 0:28:40 12.56 [km/h]
25 80 MAKIŁA KAROL M 22 M 0-19 2 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:28:55 12.45 [km/h]
26 35 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 23 M 30-39 8 STAROGARD GDAŃSKI 0 6km 0:28:59 12.42 [km/h]
27 22 KLIN ANNA K 4 K 20-29 1 SKÓRCZ KS SOKÓŁ ZBLEWO 6km 0:29:16 12.30 [km/h]
28 43 SKUBICH TOMASZ M 24 M 30-39 9 GDANSK 0 6km 0:29:23 12.25 [km/h]
29 82 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 25 M 40-49 4 SZLACHTA 6km 0:29:27 12.22 [km/h]
30 60 KUC SZYMON M 26 M 30-39 10 OWIDZ 6km 0:29:35 12.17 [km/h]
31 66 KRAWCZYK MARIUSZ M 27 M 30-39 11 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:29:40 12.13 [km/h]
32 88 WYSOCKI JAN M 28 M 50-59 5 OSIECZNA 6km 0:29:42 12.12 [km/h]
33 103 ZAKRZEWSKI JAKUB M 29 M 30-39 12 STAROGARD GD 6km 0:29:50 12.07 [km/h]
34 5 BUTOWSKA KATARZYNA K 5 K 30-39 1 STAROGARD GDAŃSKI 0 6km 0:29:58 12.01 [km/h]
35 42 PRABUCKI ROBERT M 30 M 30-39 13 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:29:59 12.01 [km/h]
36 19 KACZYŃSKI DANIEL M 31 M 30-39 14 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY / MORSY ZBLEWO 6km 0:30:09 11.94 [km/h]
37 76 KORDECKI WIESŁAW M 32 M 50-59 6 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 6km 0:30:19 11.87 [km/h]
38 96 GROBELNY TOMASZ M 33 M 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD 6km 0:30:31 11.80 [km/h]
39 92 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 34 M 50-59 7 ZBLEWO 6km 0:30:40 11.74 [km/h]
40 93 JELONEK MIECZYSŁAW M 35 M 50-59 8 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:30:48 11.69 [km/h]
41 101 SOWIŃSKI ŁUKASZ M 36 M 30-39 16 OSIE 6km 0:30:52 11.66 [km/h]
42 84 SROKA JERZY M 37 M 50-59 9 BORZECHOWO 6km 0:31:00 11.61 [km/h]
43 20 KLAK ŁUKASZ M 38 M 30-39 17 STAROGARD GDAŃSKI 0 6km 0:31:02 11.60 [km/h]
44 44 SOKÓŁ PAWEŁ M 39 M 20-29 4 ZDUNY 0 6km 0:31:08 11.56 [km/h]
45 55 WAŚNIEWSKI EDWARD M 40 M 60-69 1 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 6km 0:31:12 11.54 [km/h]
46 106 KOLIŃSKI MATEUSZ M 41 M 30-39 18 KALISKA 6km 0:31:25 11.46 [km/h]
47 107 ĆWIKLIŃSKI BŁAZEJ M 42 M 20-29 5 BORSZEWO 6km 0:31:42 11.36 [km/h]
48 53 TREĆ LEON M 43 M 60-69 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 6km 0:31:53 11.29 [km/h]
49 3 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 44 M 50-59 10 MIKOŁAJKI POMORSKIE 0 6km 0:32:00 11.25 [km/h]
50 16 JANIK ROMAN M 45 M 60-69 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 6km 0:32:22 11.12 [km/h]
51 81 PLUTOWSKI ROBERT M 46 M 20-29 6 ZBLEWO 6km 0:32:24 11.11 [km/h]
52 73 GREFKA STEFAN M 47 M 50-59 11 ŁĄG ABCZERSK 6km 0:32:28 11.09 [km/h]
53 13 ERDMAN KAROL M 48 M 30-39 19 STAROGARD GDAŃSKI 0 6km 0:32:40 11.02 [km/h]
54 89 CICHAWA ADRIAN M 49 M 30-39 20 OSIECZNA 6km 0:32:44 11.00 [km/h]
55 52 ŚMISTEK PAWEŁ M 50 M 30-39 21 STAROGARD GDAŃSKI ŚLĘZAK TEAM 6km 0:32:52 10.95 [km/h]
56 21 KLEJNA DAWID M 51 M 20-29 7 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 6km 0:33:20 10.80 [km/h]
57 74 ROGALSKA MAŁGORZATA K 6 K 40-49 1 KOLINCZ GK STG/BBL STAROGARD GD. 6km 0:33:23 10.78 [km/h]
58 86 CHABOWSKI TOMASZ M 52 M 40-49 5 TCZEW 6km 0:33:50 10.64 [km/h]
59 99 GOŹDZIELEWSKI PRZEMEK M 53 M 40-49 6 KRĄG PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 6km 0:33:55 10.61 [km/h]
60 78 MAJ IZABELA K 7 K 30-39 2 TCZEW 6km 0:34:06 10.56 [km/h]
61 14 FRĄTCZAK ŁUKASZ M 54 M 20-29 8 PELPLIN 0 6km 0:34:07 10.55 [km/h]
62 65 ZŁOTUCHA ŁUKASZ M 55 M 20-29 9 GÓROWO IŁAWECKIE 0 6km 0:34:26 10.45 [km/h]
63 56 WITT GRAŻYNA K 8 K 50+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 6km 0:34:27 10.45 [km/h]
64 100 SOWIŃSKI BŁAŻEJ M 56 M 30-39 22 OSIE 6km 0:34:43 10.37 [km/h]
65 33 MALEK ANDRZEJ M 57 M 60-69 4 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 6km 0:34:49 10.34 [km/h]
66 17 JANKA MACIEJ M 58 M 30-39 23 PELPLIN 0 6km 0:35:19 10.19 [km/h]
67 68 ZANDER KRZYSZTOF M 59 M 30-39 24 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:35:35 10.12 [km/h]
68 2 BIELIŃSKA BARBARA K 9 K 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI SKLFILIPPIDES/BBL STAROGARD GD. 6km 0:35:45 10.07 [km/h]
69 11 DYWEL BOGDAN M 60 M 50-59 12 ŁĄG ABCZERSK 6km 0:35:50 10.05 [km/h]
70 27 KURAJK PAWEŁ M 61 M 30-39 25 MICHALIN KORONKI 0 6km 0:36:07 9.97 [km/h]
71 45 STANISŁAWSKI PATRYK M 62 M 30-39 26 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 6km 0:36:10 9.95 [km/h]
72 25 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 10 K 30-39 3 M I Ł O B Ą D Z 0 6km 0:36:16 9.93 [km/h]
73 98 APOSTOŁOWICZ MONIKA K 11 K 40-49 3 SMĘTOWO 6km 0:36:49 9.78 [km/h]
74 32 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 12 K 40-49 4 GDAŃSK 0 6km 0:37:00 9.73 [km/h]
75 72 JANKA WIKTOR M 63 M 20-29 10 PELPLIN 6km 0:37:17 9.66 [km/h]
76 83 SROKA MARIETTA K 13 K 50+ 2 BORZECHOWO 6km 0:37:39 9.56 [km/h]
77 30 LENKIEWICZ RYSZARD M 64 M 60-69 5 GDAŃSK 0 6km 0:37:53 9.50 [km/h]
78 54 TRYGALSKA PAULINA K 14 K 20-29 2 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 6km 0:38:02 9.47 [km/h]
79 62 ŻYWICKA ROMA K 15 K 30-39 4 SARNOWY 0 6km 0:38:15 9.41 [km/h]
80 64 SOBCZAK ARKADIUSZ M 65 M 30-39 27 GÓROWO SŁAWIECKIE 6km 0:38:40 9.31 [km/h]
81 50 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 16 K 50+ 3 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 6km 0:38:55 9.25 [km/h]
82 63 KOPOWSKA KAROLINA K 17 K 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:39:03 9.22 [km/h]
83 41 PISKORSKI JERZY M 66 M 60-69 6 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 6km 0:39:15 9.17 [km/h]
84 10 DAGGA DAWID M 67 M 30-39 28 RYWAŁD 0 6km 0:39:42 9.07 [km/h]
85 29 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 68 M 60-69 7 BĄDKI 0 6km 0:39:48 9.05 [km/h]
86 12 DYWELSKI MIROSŁAW M 69 M 60-69 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 6km 0:39:55 9.02 [km/h]
87 71 ADAMOWSKI JERZY M 70 M 60-69 9 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:40:05 8.98 [km/h]
88 95 KLEJNA WIESŁAWA K 18 K 50+ 4 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 6km 0:40:33 8.88 [km/h]
89 75 NIERZWICKI KRZYSZTOF M 71 M 30-39 29 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:40:52 8.81 [km/h]
90 8 CZAPIEWSKI STEFAN M 72 M 60-69 10 PELPLIN 0 6km 0:41:20 8.71 [km/h]
91 46 SZARMACH ANNA K 19 K 30-39 6 OCYPEL SZARMACH TEAM 6km 0:41:27 8.69 [km/h]
92 102 SOWIŃSKI MARTA K 20 K 30-39 7 OSIE 6km 0:41:27 8.69 [km/h]
93 40 PIASKOWSKI PATRYK M 73 M 20-29 11 MAŁY MIŁOBĄDZ 0 6km 0:44:29 8.09 [km/h]
94 37 OSOWICKI IRENEUSZ M 74 M 50-59 13 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA/ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH 6km 0:45:29 7.91 [km/h]
95 104 STOSIK WIOLETA K 21 K 40-49 5 BORSZEWO 6km 0:46:41 7.71 [km/h]
96 39 PIASKOWSKA MONIKA K 22 K 20-29 3 MAŁY MIŁOBĄDZ 0 6km 0:47:42 7.55 [km/h]
97 57 WITT HENRYK M 75 M 70+ 1 SOPOT NORBSOFT.PL 6km 0:55:36 6.47 [km/h]
98 61 RÓŻYCKI RYSZARD M 76 M 60-69 11 TCZEW 6km 0:57:37 6.25 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ