Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
2 | Fąferek Paweł | Straszyn | Polska | Bieg główny | Jurajski Festiwal Biegowy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
3 | JANIA JANUSZ | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
4 | Szczerbuk Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
5 | SŁOWIK Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
6 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny | Minionki | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
7 | Kowalski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Genesis Bluebird | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
8 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
9 | Forreiter Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
10 | Czernia Jerzy | Straszyn | Polska | Bieg główny | STRASZNI SĄSIEDZI TEAM | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
11 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
12 | Nowicki Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Genesis Bluebird | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
13 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
14 | Jodłowski Bartek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
15 | Żerko Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
16 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
17 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega/49BLot | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
18 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Bieg główny | RADUNICA TEAM | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
19 | Skrzypiec Marzena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
20 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
21 | Barański Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
22 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
23 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
24 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Bieg główny | xRunners | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
25 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
26 | Kluk Sylwia Kluk | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
27 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
28 | Pisarek Ryszard | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
29 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
30 | Gornowicz Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
31 | Mańczak - Flis ILONA | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Padł na Ryj Team | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
32 | Flis Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Padł na Ryj Team | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
33 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
34 | Dubicki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
35 | Włodarska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
36 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
37 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Lotos Running Team | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
38 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | Bieg główny | Grupa Trójmiasto | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
39 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | Bieg główny | kobiet w biegu Pruszcz biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
40 | Beyrowska Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
41 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 49BLot/Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
42 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7480