Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Dystans Do zapłaty
1 Gonska Piotr Banino Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
2 Karaś Antoni Bielkówko Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
3 Ścibiorska Maja Borkowo Biegi dla dzieci GTS Borkowo 500 m (do 9 lat)
4 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
5 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny 10 km (16 +)
6 Jurewicz Błażej Elbląg Biegi dla dzieci MKS Truso Elbląg 500 m (do 9 lat)
7 Kopczyńska Monika Gdansk Bieg główny Minionki 10 km (16 +) opłacono on-line
8 Kamińska Maja Gdansk Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
9 Kamińska Kamila Gdansk Bieg główny Iron team/ Pruszcz biega 10 km (16 +)
10 Radomski Maksymilian Gdańsk Biegi dla dzieci SKLA Sopot 2500 m (13-15 lat)
11 Kuraś Beata Gdańsk Bieg główny xRunners 10 km (16 +) opłacono on-line
12 Zwara Julia Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
13 Bieńkowski Mateusz Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
14 Bieńkowski Jakub Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
15 Szczerbuk Rafał Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
16 Zielińska Małgorzata Gdańsk Biegi dla dzieci UKS Żabianka/ MUKOwaleczni 1000 m (10-12 lat)
17 Włodarska Ewa Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
18 Dubicki Krzysztof Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
19 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
20 Leik Marta Gdańsk Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
21 Kowalski Marcin Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
22 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
23 Osadowski Leonard Gdańsk Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
24 Nowicki Przemysław Gdańsk Bieg główny Genesis Bluebird 10 km (16 +) opłacono on-line
25 Popiel Ryszard Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
26 Flis Marcin Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
27 Mańczak - Flis ILONA Gdańsk Bieg główny Padł na Ryj Team 10 km (16 +) opłacono on-line
28 Heland Grzegorz Gdańsk Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
29 Pęśko Michał Gdańsk Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
30 Hinc Hubert GDYNIA Biegi dla dzieci SP 42 1000 m (10-12 lat)
31 Zieliński Krzysztof Gdynia Biegi dla dzieci LKS Zorza Gdynia 2500 m (13-15 lat)
32 Jasińska Amelia Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci SP Sobowidz 500 m (do 9 lat)
33 Jasiński Nikodem Gołębiewo Wielkie Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
34 Majewski Julian Juszkowo Biegi dla dzieci Rodzinny Weekendowy Klub Biegowy 500 m (do 9 lat)
35 Nowaczyński Jan JUSZKOWO Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
36 Nowaczyński Paweł JUSZKOWO Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
37 Licznerski Adam Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
38 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
39 Kaczorowska Maja Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
40 PARANDYK Marlena Juszkowo Bieg główny 10 km (16 +)
41 Czerwińska Maja Juszkowo Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
42 Chłędzik Mateusz Kielno Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
43 Chłędzik Nadia Kielno Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
44 Gawarecka Aleksandra Kleszczewko Biegi dla dzieci SP Wojanowo 500 m (do 9 lat)
45 Gawarecki Wiktor Kleszczewko Biegi dla dzieci SP Wojanowo 1000 m (10-12 lat)
46 Michańska Karolina Kowale Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
47 Szwedowski Kacper Kulice Biegi dla dzieci ZKiW Kulice 1000 m (10-12 lat)
48 Szwedowska Laura Kulice Biegi dla dzieci ZKiW Kulice 500 m (do 9 lat)
49 Szwedowska Martyna Kulice Biegi dla dzieci ZKiW Kulice 500 m (do 9 lat)
50 Breska Mateusz Łegowo Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
51 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
52 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci SP Miłobądz 500 m (do 9 lat)
53 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci Przedszkole Miłobądz 500 m (do 9 lat)
54 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Biegi dla dzieci Stacja Dobrego Czasu Tczew 500 m (do 9 lat)
55 Nikodem Łada Nowe Polaszki Biegi dla dzieci KUKS Remus 1000 m (10-12 lat)
56 Kuc Jakub Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 500 m (do 9 lat)
57 Kuc Igor Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 500 m (do 9 lat)
58 Kuc Inga Owidz Biegi dla dzieci BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO 1000 m (10-12 lat)
59 Szamotulski Szymon Pruszcz Gdanski Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
60 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Bieg główny Lotos Running Team 10 km (16 +) opłacono on-line
61 Butrym Blanka Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
62 Gornowicz Nikodem Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
63 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
64 Gornowicz Zbigniew Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
65 Kamiński Mateusz Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci SP nr 1 Pruszcz Gdański 500 m (do 9 lat)
66 WŁADYMIRUK Filip Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
67 Muzolf Kacper Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
68 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
69 Żakowiecki Oskar Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
70 SŁOWIK Dariusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
71 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
72 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
73 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 1000 m (10-12 lat)
74 Pietralska Malina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci przedszkole Nad Rzeczką 500 m (do 9 lat)
75 SZCZYKUTOWSKI Jakub PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
76 SZCZYKUTOWSKA Łucja PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
77 Abramowicz Marysia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
78 Abramowicz Zofia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim 1000 m (10-12 lat)
79 Żerko Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
80 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
81 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Bieg główny kobiet w biegu Pruszcz biega 10 km (16 +) opłacono on-line
82 Sutkowska Oliwia Pruszcz gdański Biegi dla dzieci kobiet w biegu Pruszcz gdański 1000 m (10-12 lat)
83 Jodłowski Bartek Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
84 Sutkowska Weronika Pruszcz gdański Biegi dla dzieci kobiet a w biegu Pruszcz biega 2500 m (13-15 lat)
85 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Rotmanka 500 m (do 9 lat)
86 Forreiter Hanna Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
87 Freda Antoni Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega 500 m (do 9 lat)
88 Skrzypiec Kamil Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
89 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
90 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega/49BLot 10 km (16 +) opłacono on-line
91 Bryła Jakub Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim 500 m (do 9 lat)
92 Bąk Wojtek Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci przedszkole Nad Rzeczką 500 m (do 9 lat)
93 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci SP nr 1 Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
94 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański 500 m (do 9 lat)
95 Barański Nikodem Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
96 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Bieg główny 49BLot/Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
97 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
98 Barański Piotr Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
99 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu 1000 m (10-12 lat)
100 Beyrowska Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line


Wyświetleń: 4247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ