Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Dystans Do zapłaty
101 Charubin Jan Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 1000 m (10-12 lat)
102 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
103 Charubin Joanna Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 500 m (do 9 lat)
104 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg główny 49 Baza Lotnicza 10 km (16 +)
105 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Sp 4 Pruszcz Gdanski 1000 m (10-12 lat)
106 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Biegi dla dzieci Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
107 Wicenbach Oliwier Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
108 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega 10 km (16 +) opłacono on-line
109 Pytel Julia Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański 500 m (do 9 lat)
110 Smokowski Przemysław Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +)
111 Wołowiec Damian Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
112 Wołowiec Marcelina Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci Bryza Pruszcz 1000 m (10-12 lat)
113 Kitowski Kajetan pruszcz gdański Biegi dla dzieci Mały Wielki Wschód 500 m (do 9 lat)
114 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg główny U-LONG 2019 10 km (16 +)
115 Pietryczuk Aleksander Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci #darekniebiega 500 m (do 9 lat)
116 Blok Marta Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu 10 km (16 +) opłacono on-line
117 Burchard Oskar Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
118 Augustyn Ewelina Pruszcz Gdański Bieg główny 10 km (16 +)
119 Skrzypiec Kinga Radunica Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
120 Nowak Michał Radunica Bieg główny RADUNICA TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
121 Nowak Tymon Radunica Biegi dla dzieci RADUNICA TEAM 500 m (do 9 lat)
122 Pouch Martyna REda Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa nr.3 1000 m (10-12 lat)
123 Charuk Nikodem Rokitnica Biegi dla dzieci Stamar 500 m (do 9 lat)
124 Sierzanowska Natalia Rotmanka Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
125 Sierzanowska Julia Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
126 Sierżanowski Filip Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
127 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Biegi dla dzieci Sp Rotmanka 500 m (do 9 lat)
128 Mikołajczyk Anna Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
129 Gospodarczyk Ewelina Rotmanka Biegi dla dzieci 2500 m (13-15 lat)
130 Gospodarczyk Magdalena Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
131 Karolczak Alicja Rotmanka Biegi dla dzieci Sp Rotmanka 500 m (do 9 lat)
132 Karolczak Szymon Rotmanka Biegi dla dzieci 1000 m (10-12 lat)
133 Wrońska Martyna Rotmanka Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
134 JANIA JANUSZ Rotmanka Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
135 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
136 Kluk Sylwia Kluk Skarszewy Bieg główny Morsy Skarszewy 10 km (16 +) opłacono on-line
137 Kluk Kinga Skarszewy Biegi dla dzieci Morsy Skarszewy 500 m (do 9 lat)
138 Krzysztofiak Marek Steblewo Bieg główny Grupa Trójmiasto 10 km (16 +) opłacono on-line
139 Fąferek Paweł Straszyn Bieg główny Jurajski Festiwal Biegowy 10 km (16 +) opłacono on-line
140 Fąferek Katarzyna Straszyn Biegi dla dzieci Family Challenge 500 m (do 9 lat)
141 Kozikowski Dominik Straszyn Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)
142 Grządziela Łucja Straszyn Biegi dla dzieci SP Straszyn 2500 m (13-15 lat)
143 Maliszewski Jakub Straszyn Biegi dla dzieci ComplexSport 2500 m (13-15 lat)
144 Czernia Jerzy Straszyn Bieg główny STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 10 km (16 +) opłacono on-line
145 Gołąbko Szymon Such Dąb Biegi dla dzieci Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański 1000 m (10-12 lat)
146 GUZ Robert Tczew Bieg główny 10 km (16 +) opłacono on-line
147 Waruszewski Karol Tczew Bieg główny Biegający Tczew 10 km (16 +)
148 Mikielska Natalia Wocławy Biegi dla dzieci 500 m (do 9 lat)


Wyświetleń: 4319

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ