Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikielska Natalia | Wocławy | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
2 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
3 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | Bieg główny | Biegający Tczew | 10 km (16 +) | |
4 | Gołąbko Szymon | Such Dąb | Polska | Biegi dla dzieci | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
5 | Kozikowski Dominik | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
6 | Maliszewski Jakub | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ComplexSport | 2500 m (13-15 lat) | |
7 | Grządziela Łucja | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | SP Straszyn | 2500 m (13-15 lat) | |
8 | Czernia Jerzy | Straszyn | Polska | Bieg główny | STRASZNI SĄSIEDZI TEAM | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
9 | Fąferek Paweł | Straszyn | Polska | Bieg główny | Jurajski Festiwal Biegowy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
10 | Fąferek Katarzyna | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | Family Challenge | 500 m (do 9 lat) | |
11 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | Bieg główny | Grupa Trójmiasto | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
12 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
13 | Kluk Sylwia Kluk | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
14 | Kluk Kinga | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci | Morsy Skarszewy | 500 m (do 9 lat) | |
15 | Sierzanowska Natalia | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
16 | Sierzanowska Julia | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
17 | Sierżanowski Filip | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
18 | Wrońska Martyna | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
19 | Mikołajczyk Kacper | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | Sp Rotmanka | 500 m (do 9 lat) | |
20 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
21 | Gospodarczyk Ewelina | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 2500 m (13-15 lat) | ||
22 | Gospodarczyk Magdalena | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
23 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | Sp Rotmanka | 500 m (do 9 lat) | |
24 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
25 | JANIA JANUSZ | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
26 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Biegi dla dzieci | Stamar | 500 m (do 9 lat) | |
27 | Pouch Martyna | REda | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola Podstawowa nr.3 | 1000 m (10-12 lat) | |
28 | Skrzypiec Kinga | Radunica | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
29 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Bieg główny | RADUNICA TEAM | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
30 | Nowak Tymon | Radunica | Polska | Biegi dla dzieci | RADUNICA TEAM | 500 m (do 9 lat) | |
31 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | 500 m (do 9 lat) | |
32 | Pitak Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | SP nr 1 Pruszcz Gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
33 | Pitak Sebastian | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański | 500 m (do 9 lat) | |
34 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 49BLot/Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
35 | Pietryczuk Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | #darekniebiega | 500 m (do 9 lat) | |
36 | Augustyn Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
37 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
38 | Pietralska Malina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | przedszkole Nad Rzeczką | 500 m (do 9 lat) | |
39 | Beyrowska Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
40 | Butrym Blanka | Pruszcz Gdański | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | |||
41 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | Bieg główny | kobiet w biegu Pruszcz biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
42 | Sutkowska Oliwia | Pruszcz gdański | Polska | Biegi dla dzieci | kobiet w biegu Pruszcz gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
43 | Sutkowska Weronika | Pruszcz gdański | Polska | Biegi dla dzieci | kobiet a w biegu Pruszcz biega | 2500 m (13-15 lat) | |
44 | Freda Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
45 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Biegi dla dzieci | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
46 | Wołowiec Damian | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
47 | Wołowiec Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Bryza Pruszcz | 1000 m (10-12 lat) | |
48 | SZCZYKUTOWSKI Jakub | PRUSZCZ GDAŃSKI | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | |||
49 | SZCZYKUTOWSKA Łucja | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
50 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | 500 m (do 9 lat) | |
51 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | 500 m (do 9 lat) | |
52 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | 1000 m (10-12 lat) | |
53 | Abramowicz Marysia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | 500 m (do 9 lat) | |
54 | Abramowicz Zofia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | 1000 m (10-12 lat) | |
55 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Lotos Running Team | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
56 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
57 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Sp 4 Pruszcz Gdanski | 1000 m (10-12 lat) | |
58 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | 10 km (16 +) | |
59 | Burchard Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
60 | Tuchanowski Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
61 | Gornowicz Nikodem | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
62 | Gornowicz Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
63 | Pisarek Ryszard | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
64 | Kamiński Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | SP nr 1 Pruszcz Gdański | 500 m (do 9 lat) | |
65 | Kwiecień Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | 1000 m (10-12 lat) | |
66 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
67 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Rotmanka | 500 m (do 9 lat) | |
68 | Charubin Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola Podstawowa nr.3 | 1000 m (10-12 lat) | |
69 | Charubin Joanna | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola Podstawowa nr.3 | 500 m (do 9 lat) | |
70 | Barański Nikodem | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
71 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
72 | Barański Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
73 | Kitowski Kajetan | pruszcz gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Mały Wielki Wschód | 500 m (do 9 lat) | |
74 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg główny | U-LONG 2019 | 10 km (16 +) | |
75 | Skrzypiec Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 2500 m (13-15 lat) | ||
76 | Skrzypiec Marzena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
77 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega/49BLot | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
78 | Bryła Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim | 500 m (do 9 lat) | |
79 | WŁADYMIRUK Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
80 | Muzolf Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
81 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
82 | Bąk Wojtek | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | przedszkole Nad Rzeczką | 500 m (do 9 lat) | |
83 | Wicenbach Oliwier | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
84 | Smokowski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
85 | Żerko Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
86 | Jodłowski Bartek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
87 | Forreiter Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
88 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
89 | SŁOWIK Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
90 | Szamotulski Szymon | Pruszcz Gdanski | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
91 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 500 m (do 9 lat) | |
92 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 500 m (do 9 lat) | |
93 | Kuc Inga | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 1000 m (10-12 lat) | |
94 | Nikodem Łada | Nowe Polaszki | Polska | Biegi dla dzieci | KUKS Remus | 1000 m (10-12 lat) | |
95 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dla dzieci | SP Miłobądz | 500 m (do 9 lat) | |
96 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Miłobądz | 500 m (do 9 lat) | |
97 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Biegi dla dzieci | Stacja Dobrego Czasu Tczew | 500 m (do 9 lat) | |
98 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
99 | Breska Mateusz | Łegowo | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
100 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ZKiW Kulice | 1000 m (10-12 lat) |
Wyświetleń: 7455