Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michańska Karolina | Kowale | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
2 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
3 | Nowaczyński Jan | JUSZKOWO | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
4 | Nowaczyński Paweł | JUSZKOWO | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
5 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | 2500 m (13-15 lat) | ||
6 | Augustyn Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
7 | Sierzanowska Natalia | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
8 | Sierzanowska Julia | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
9 | Sierżanowski Filip | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
10 | Beyrowska Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
11 | Butrym Blanka | Pruszcz Gdański | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | |||
12 | Szamotulski Szymon | Pruszcz Gdanski | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
13 | Wrońska Martyna | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
14 | Wołowiec Damian | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
15 | SZCZYKUTOWSKI Jakub | PRUSZCZ GDAŃSKI | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | |||
16 | SZCZYKUTOWSKA Łucja | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
17 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
18 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
19 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
20 | Jasiński Nikodem | Gołębiewo Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
21 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
22 | Kozikowski Dominik | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
23 | Włodarska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
24 | Breska Mateusz | Łegowo | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
25 | Dubicki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
26 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
27 | Gospodarczyk Ewelina | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 2500 m (13-15 lat) | ||
28 | Gospodarczyk Magdalena | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
29 | PARANDYK Marlena | Juszkowo | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
30 | Gonska Piotr | Banino | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
31 | Karaś Antoni | Bielkówko | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
32 | Burchard Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
33 | Tuchanowski Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
34 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Polska | Biegi dla dzieci | 1000 m (10-12 lat) | ||
35 | Gornowicz Nikodem | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
36 | Gornowicz Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
37 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
38 | Chłędzik Mateusz | Kielno | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
39 | Chłędzik Nadia | Kielno | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
40 | Pisarek Ryszard | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
41 | Mikielska Natalia | Wocławy | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
42 | Licznerski Adam | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
43 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
44 | GUZ Robert | Tczew | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
45 | Barański Nikodem | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
46 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
47 | Barański Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
48 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
49 | Kaczorowska Maja | Juszkowo | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
50 | Skrzypiec Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 2500 m (13-15 lat) | ||
51 | Skrzypiec Kinga | Radunica | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
52 | Skrzypiec Marzena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
53 | Michna Zuzanna | Borkowo Łostowickie | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
54 | Wicenbach Oliwier | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | 500 m (do 9 lat) | ||
55 | Smokowski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | ||
56 | Żerko Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
57 | Jodłowski Bartek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
58 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
59 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
60 | Forreiter Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
61 | Szczerbuk Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
62 | JANIA JANUSZ | Rotmanka | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
63 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg główny | 10 km (16 +) | opłacono on-line | |
64 | Pietryczuk Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | #darekniebiega | 500 m (do 9 lat) | |
65 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 49 Baza Lotnicza | 10 km (16 +) | |
66 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | 49BLot/Pruszcz Biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
67 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
68 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Biegi dla dzieci | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
69 | Gołąbko Szymon | Such Dąb | Polska | Biegi dla dzieci | Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
70 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | Bieg główny | Biegający Tczew | 10 km (16 +) | |
71 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 500 m (do 9 lat) | |
72 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 500 m (do 9 lat) | |
73 | Kuc Inga | Owidz | Polska | Biegi dla dzieci | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | 1000 m (10-12 lat) | |
74 | Wołowiec Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Bryza Pruszcz | 1000 m (10-12 lat) | |
75 | Maliszewski Jakub | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ComplexSport | 2500 m (13-15 lat) | |
76 | Fąferek Katarzyna | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | Family Challenge | 500 m (do 9 lat) | |
77 | Nowicki Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Genesis Bluebird | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
78 | Kowalski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Genesis Bluebird | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
79 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | Bieg główny | Grupa Trójmiasto | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
80 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Biegi dla dzieci | GTS Borkowo | 500 m (do 9 lat) | |
81 | Kamińska Kamila | Gdansk | Polska | Bieg główny | Iron team/ Pruszcz biega | 10 km (16 +) | |
82 | Fąferek Paweł | Straszyn | Polska | Bieg główny | Jurajski Festiwal Biegowy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
83 | Sutkowska Weronika | Pruszcz gdański | Polska | Biegi dla dzieci | kobiet a w biegu Pruszcz biega | 2500 m (13-15 lat) | |
84 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | Bieg główny | kobiet w biegu Pruszcz biega | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
85 | Sutkowska Oliwia | Pruszcz gdański | Polska | Biegi dla dzieci | kobiet w biegu Pruszcz gdański | 1000 m (10-12 lat) | |
86 | Nikodem Łada | Nowe Polaszki | Polska | Biegi dla dzieci | KUKS Remus | 1000 m (10-12 lat) | |
87 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zorza Gdynia | 2500 m (13-15 lat) | |
88 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Lotos Running Team | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
89 | Kitowski Kajetan | pruszcz gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Mały Wielki Wschód | 500 m (do 9 lat) | |
90 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny | Minionki | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
91 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | MKS Truso Elbląg | 500 m (do 9 lat) | |
92 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
93 | Kluk Sylwia Kluk | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
94 | Kluk Kinga | Skarszewy | Polska | Biegi dla dzieci | Morsy Skarszewy | 500 m (do 9 lat) | |
95 | Flis Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Padł na Ryj Team | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
96 | Mańczak - Flis ILONA | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Padł na Ryj Team | 10 km (16 +) | opłacono on-line |
97 | Kamińska Maja | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
98 | Freda Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
99 | WŁADYMIRUK Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) | |
100 | Muzolf Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | Pruszcz Biega | 500 m (do 9 lat) |
Wyświetleń: 7444